Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
    Su fantastiška pergale!! Sekmadienį baigiam sezoną!!
    Come on, užtenka su tais pasiteisinimais "Vilniuj kasdien vyksta Rihanos, Eminemų ir AC/DC koncertai, todėl nėr laiko į areną nueit". Vilniečiam tiesiog nebeįdomu krepšinis, kuo toliau, tuo daugiau Žalgirio fanų atsiranda.. Žodžiu, Vilniuj su krepšiniu nekažkas Bet čia jau jūsų bėdos, tsakant, nenorit, nepalaikykit, svarbu, kad bent būtų komanda lygiavertė, nes vieniem Lietuvoj šluot visus iš kelio nebūtų įdomu

    P.S. Tam genijui, kas LKL lemiamas finalo rungtynes nusprendė padaryti tuo pat metu, kaip ir vyks Eurolygos finalai, reikėtų išsukinėti visas galūnes )))))
    Nesupratau tavo požiūrio. Kuria prasme čia bėdos? Atvirkščiai gerai , kad krepšinio populiarumas sumažėjes, žmonės daugiau veiklos turi. Aš pats ankščiau domėjausi ,bet vakar tuo metu ėjau pasivažinėti dviračiu. Tai ka aš blogesnis lietuvis už tave, kad mano interesai kitokie?

    Comment


      Kaip radzis dainuoja: ''sveikinam ryyytaaaaa'' tik as pridurciau su 2 vieta, labai gerai pasirodet, praloset tik ant 10 tasku

      Comment


        Parašė edvvis Rodyti pranešimą
        Su fantastiška pergale!! Sekmadienį baigiam sezoną!!
        Come on, užtenka su tais pasiteisinimais "Vilniuj kasdien vyksta Rihanos, Eminemų ir AC/DC koncertai, todėl nėr laiko į areną nueit". Vilniečiam tiesiog nebeįdomu krepšinis, kuo toliau, tuo daugiau Žalgirio fanų atsiranda.. Žodžiu, Vilniuj su krepšiniu nekažkas Bet čia jau jūsų bėdos, tsakant, nenorit, nepalaikykit, svarbu, kad bent būtų komanda lygiavertė, nes vieniem Lietuvoj šluot visus iš kelio nebūtų įdomu

        P.S. Tam genijui, kas LKL lemiamas finalo rungtynes nusprendė padaryti tuo pat metu, kaip ir vyks Eurolygos finalai, reikėtų išsukinėti visas galūnes )))))
        bet iš kur tokia nuomonė formuojasi (jeigu tai turėjai omenyje), jog Vilniuje atsiranda vis daugiau Žalgirio fanų ...? jei ir atsiranda, tai matyt turėjai pastebėti, kad tarp futbolo fanų jų atsiranda o kad yra daugiau Ž fanų tai man nei šiltai, nei šalta, juk žinai kaiip ten RU sako ?
        tiesiog žmonės atrado daugiau įdomios veiklos kai už lango geras oras, o net ir per finalus, kad ir mūsiškius, nesinori sedėti uždaroje patalpoje ar rautis plaukus nuo galvos. Toli gražu tai nėra bėdos.
        ne tik dėl EL finalų. Mano nuomone neadekvačiai parinktas laikas. Įdomu, ar kluvbai tam gali pritarti ar čia vienašališkai nusprendžia federacija?

        Comment


          Kas kam patinka tas tuo ir domisi. Reikia išmokti tolerancijos vieni kitiems. Kas nori serga už žalgirį , kas nori už rytą, dar daugiau žmonių iš vis darosi neįdomu, man pavyzdžiui dviračiu važinėti dabar tikrai įdomiau nei i rungtynes nueiti (na nebent dėjimų konkursas), kiekvienam savo.

          Comment


            O aš galvoju, kad neina žiūrėt, nes žino, kad Rytas praloš šiemet. Negaišta laiko ir geriau dviratį pamina.
            N N N

            Comment


              Parašė LBP Rodyti pranešimą
              O aš galvoju, kad neina žiūrėt, nes žino, kad Rytas praloš šiemet. Negaišta laiko ir geriau dviratį pamina.
              Panašu į tai... Bet, manau, užtektų LR pirmą kartą laimėti prie Ž sekmadienį ir bus vėl pilna arena.

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Panašu į tai... Bet, manau, užtektų LR pirmą kartą laimėti prie Ž sekmadienį ir bus vėl pilna arena.
                Gali būti. Aš vakar, nors ir esu už Žalgirį, taip pat negaišau laiko ir pramyniau porą valandų.
                N N N

                Comment


                  pagaliau baigėsi šitas sunkus ir keistas sezonas. Finalai laimėti, bet man asmeniškai vis tiek apmaudu dėl šūdino pasirodymo eurolygoje...

                  Comment




                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      pagaliau baigėsi šitas sunkus ir keistas sezonas. Finalai laimėti, bet man asmeniškai vis tiek apmaudu dėl šūdino pasirodymo eurolygoje...
                      Bus ir geresnių sezonų Eurolygoje
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Visai smagu žiūrėti pilnoj arenoj aukšto krepšinio lygio mačą. Gaila, kad tai nebuvo 5 varžybos
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          Visai smagu žiūrėti pilnoj arenoj aukšto krepšinio lygio mačą. Gaila, kad tai nebuvo 5 varžybos
                          Gaila, kad aukštas krepšinio lygis buvo tik iš vienos komandos
                          Kairiarankių klubas - Left.lt

                          Comment


                            Buratino planuose parduoti dalį akcijų, galbūt subjektui iš Rusijos. Nors tai tik kalbos, bet kaip sakoma, Buratino keliai nežinomi...

                            Comment


                              Tai kas? Parduos- dar geriau, bus didesnis biudžetas, daugiau pinigų, geresni žaidėjai...

                              Comment


                                rusas parduos rusams, geras klausimas ar kitiems rusams išvis reikalingas tas Žalgiris ir jie nusiteikę merkti čia pinigus. o gal romkai tiesiog nusibodo žaisliukas?..

                                Comment


                                  Dasigyvenom, "Žalgirį" rusai valdo, o lietuviai džiaugiasi...

                                  Comment


                                    Tavo butą pilnai išlaikytų rusai, nesidžiaugtum?

                                    Comment


                                      Labiausiai tai trukdo Oranger ir D.P kurie šeip jau šneka kad jiems tas krepšinis nelabai įdomu, kada Vilniuj žaidžiamas krepšinis jie turi įdomesnių užsiėmimų, ir t.t. bet kai tik va kas apie Žalgirį tokio tai pirmi į šią temą reikštis skuba

                                      Comment


                                        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                        Tavo butą pilnai išlaikytų rusai, nesidžiaugtum?
                                        Dipendz. Kai sėdi kaliūzėj, tavo gyvenamą plotą pilnai išlaiko valstybė. Ar tuo džiaugtis?

                                        Comment


                                          Apie Žalgirį šnekam, ten nieks kaliūzėj nesėdi O kas jį išlaiko man dzin, svarbu, kad išlaiko. Juk visiems dzin iš ko algą moka darbdavys, svarbu, kad moka

                                          Comment

                                          Working...
                                          X