Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
    Su šia komanda esu jau 14-ti metai, stengiuos, jei tik įmanoma, pažiūrėt visas varžybas kur tik esu, prie ežero, miške, sėdžiu automobilyje visur sergu už Žalgirį džiaugiuosi kiekviena pergale ir liūdžiu dėl pralaimėjimų. Esu ne koks nususęs glory hunter'is, esu už komandą visais laikotarpiais! O juolab komanda netikėt dėl to, kad jos statistika 14/4 tai jau nzn... Aš žiūriu į žaidimą, o žaidimas toks, kad galima laimėt prieš betką, o pralaimim tik dėl kažkokio tai nelemto likimo, nelaimės, nesiseka ir tiek. Tad remtis turnyrine lentele neanalizuojant kaip komanda žaidžia yra juokingai graudu.
    Čia net ne palaikymas, o fanatizmas. Tu negali į viską pažiūrėti realiai, žiūri kaip fanatikas. Ar šiandien komanda žaidė gerai? Ne, tikrai taip nemanau. Komandinio žaidimo nulis, gerai, kad bent pradžioje pataikymo procentas buvo gana aukštas. Ir taip beveik visą sezoną... Žaidimas toks, kad galima laimėti prieš bet ką? LKL tikrai taip.

    O dabar mano manymu svarbiausia ko reikėtų geresniems rezultatams. Aukštos klasės įžaidėjo arba bent jau kito įžaidėjo nei Kalnietis ar Colinsas, pastovaus trenerio, kuris komandoje dirbtų ne pusę sezono, o bent 2-3 sezonus.
    Proud to be lithuanian.

    Comment


      Fanatizmas? Čia yra normalus sirgalius. Fanatizmas būtų jei namie nebūtų laisvos vietos ant sienų nuo žalgirio plakatų, automobilis būtų žalias aplipdytas Žalgirio nakleikom, pokalbių temos tik apie Žalgirį 24/7 ir t.t. Aš žiūriu realiai, pats sakei, pataikymas visą sezoną geras, per smulkmenas 4-tuose kėlinukuose pralaimima jau n-tajį kartą. Visa kitą yra puiku. Smulkmenos yra smulkmenom, aišku galutinis rezultatas toks koks yra. Tačiau kiekvienom rungtynėm tikies, kad tų smulkmenų nebeliks. Bet žmonėm kurie neturi ką palaikyt, aišku, nesuprast kas yra komandos sirgalius
      O Oranger, aš nesuprantu, kaip tavęs dar neišbanina iš šio forumo, amžinas nesantaikos kurstymas, kur aš rašiau apie kažkokius priešus? Atsipeikėk truputį

      Comment


        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
        O Oranger, aš nesuprantu, kaip tavęs dar neišbanina iš šio forumo, amžinas nesantaikos kurstymas, kur aš rašiau apie kažkokius priešus? Atsipeikėk truputį
        Negi aš tave kažkuo kaltinu? Kaip tik - labai džiugu, kad yra toks žmogus, kuris net miške palaiko "Žalgirį"! O apie priešus kalba pats "Žalgirio" valdovas ir, manau, jis teisus. Pagal žaidimą "Žalgiris" turi triuškinti visus, o jis pralaimi. Kalti priešai, kito paaiškinimo nematau.

        Comment


          Tada esi ne ką sveikesnio proto nei romka... Kam visos tavo kvailos rašliavos reikia?

          Comment


            Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
            Tada esi ne ką sveikesnio proto nei romka... Kam visos tavo kvailos rašliavos reikia?
            Aš kaip ir jis dievinu poeziją ir tai mus vienija. Nori paklausyti eilėraščio?

            Comment


              Noriu, beabejo

              Comment


                Prašau:

                Dedikuoju brangiam Aiwa

                Aš gyvenu kus drungna ir blausu,
                o kartais net beprotiškai baisu.
                Bet ir miške, lifte, narve, pakėlęs galvą,
                aš savo akyse matau tik žalią spalvą!

                Mano mintis sarmatai gudriai valdo,
                jei reikia - jie meluoja, žmones skaldo.
                Bet mes nuo Žalgirio pirmavom ir išlikom!
                Tik paskutinį kėlinį praš..om.

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Prašau:

                  Dedikuoju brangiam Aiwa

                  Aš gyvenu kus drungna ir blausu,
                  o kartais net beprotiškai baisu.
                  Bet ir miške, lifte, narve, pakėlęs galvą,
                  aš savo akyse matau tik žalią spalvą!

                  Mano mintis sarmatai gudriai valdo,
                  jei reikia - jie meluoja, žmones skaldo.
                  Bet mes nuo Žalgirio pirmavom ir išlikom!
                  Tik paskutinį kėlinį praš..om.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Prašau:

                    Dedikuoju brangiam Aiwa

                    Aš gyvenu kus drungna ir blausu,
                    o kartais net beprotiškai baisu.
                    Bet ir miške, lifte, narve, pakėlęs galvą,
                    aš savo akyse matau tik žalią spalvą!

                    Mano mintis sarmatai gudriai valdo,
                    jei reikia - jie meluoja, žmones skaldo.
                    Bet mes nuo Žalgirio pirmavom ir išlikom!
                    Tik paskutinį kėlinį praš..om.

                    Jaučiasi, kad pas patį panašūs smegenų vingiai kaip ir pas romką. Nors tavasis dar truputį rimuojasi, nors su logika, kaip ir su savo sveiku protu, matosi, esi susipykęs. Ką darysi, visi menininkai vienaip ar kitaip išprotėję

                    P.S. Nors jei būtų kokie forumo rinkimai, tai į "metų eilės" būtum vienintelis ir nepakartojamas kandidatas. Nors pats ar matai kaip terši šią temą?
                    Paskutinis taisė Aiwa; 2012.02.24, 12:54.

                    Comment


                      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                      Fanatizmas? Čia yra normalus sirgalius. Fanatizmas būtų jei namie nebūtų laisvos vietos ant sienų nuo žalgirio plakatų, automobilis būtų žalias aplipdytas Žalgirio nakleikom, pokalbių temos tik apie Žalgirį 24/7 ir t.t. Aš žiūriu realiai, pats sakei, pataikymas visą sezoną geras, per smulkmenas 4-tuose kėlinukuose pralaimima jau n-tajį kartą. Visa kitą yra puiku. Smulkmenos yra smulkmenom, aišku galutinis rezultatas toks koks yra. Tačiau kiekvienom rungtynėm tikies, kad tų smulkmenų nebeliks. Bet žmonėm kurie neturi ką palaikyt, aišku, nesuprast kas yra komandos sirgalius
                      O Oranger, aš nesuprantu, kaip tavęs dar neišbanina iš šio forumo, amžinas nesantaikos kurstymas, kur aš rašiau apie kažkokius priešus? Atsipeikėk truputį
                      Turėjau omeny rungtynes su Makabiu. Ir ką tu vadini smulkmenom, aš tą pavadinčiau didžiausia problema, nes kiekvienose rungtynėse tas pats.
                      Proud to be lithuanian.

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą

                        Žinoma, visi kiti yra "Žalgirio" priešai!

                        Comment


                          Dabar lauksime pokyčių komandoje. Bijau, kad neatsirastų demotyvacijos žaisti toliau.
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
                            Turėjau omeny rungtynes su Makabiu. Ir ką tu vadini smulkmenom, aš tą pavadinčiau didžiausia problema, nes kiekvienose rungtynėse tas pats.
                            Tikrai taip, tos smulkmenos ir yra didžiausia problema. Tą jau daugelis šneka, Javtokas, Pačėsas tik va kas dėl jų kaltas ir kaip jas ištaisyti? Smulkmenas turėtų būti lengva pašalinti bet to nepadaroma jau visas sezonas. Kas už to slypi- buratinas? Manau, gali būti.

                            Comment


                              To nedaroma todėl, kad tai - ne smulkmenos
                              N N N

                              Comment


                                Viskas ką išeina pakomentuot, tai: LOL

                                Comment



                                  NŪ ką padarysi

                                  Comment


                                    Iš FB:
                                    2002-2003: . iš Eurolygos pasitraukė po pirmojo etapo.
                                    2003-2004: . iš Eurolygos pasitraukė po Top-16 etapo. (3-3).
                                    2004-2005: . iš Eurolygos pasitraukė po Top-16 etapo. (0-6)
                                    2005-2006: . iš Eurolygos pasitraukė po Top-16 etapo. (0-6).
                                    2006-2007: , 8 vieta Eurolygos C grupėje (2-12).
                                    2007-2008: iš Eurolygos pasitraukė po Top 16 etapo (1-5).
                                    2008-2009: . Iš Eurolygos pasitraukė po pirmojo etapo (2-8).
                                    2009-2010: . Iš Eurolygos pasitraukė po Top 16 etapo (2-4).
                                    2010-2011: . Iš Eurolygos pasitraukė po Top 16 etapo (1-5).
                                    2011-2012: . Iš Eurolygos pasitraukė po Top 16 etapo (0-6)
                                    Paskutinis taisė Mjso; 2012.02.29, 21:05.

                                    Comment


                                      Pasirodo, Žalgirio mūšį laimėjo du gruzinai...

                                      Comment


                                        To ir buvo galimas tikėtis. Gi į top16 "per fuksą" pateko, jau nekalbant apie nuostabų menedžerį.

                                        Comment


                                          Jo... Net nesinori veltis į diskusijas, kažką komentuoti. Esu rytfanis, bet... Tik gaila tikrų Žalgirio sirgalių, kurie ateina su atributiką palaikyti savo mylimą komandą... Nekalbu apie tuos, kurie renkasi į areną ir kaip NBA sėdi ir laukia rungtynių pabaigos.

                                          Net nežinau kokios pralaimėjimo priežastys. Žaidėjai kreivi? Treneris blogas? Savininkas durnių voliuoja? Visi kalti šiame sezone.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X