Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man atrodo, kad dar "Žalgiriui" kiša koją nuolatinė licencija. Žino kad niekad neiškris, taigi galima ir būti viduriuku...

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Man atrodo, kad dar "Žalgiriui" kiša koją nuolatinė licencija. Žino kad niekad neiškris, taigi galima ir būti viduriuku...
      Nemanau reikia keist strategija, imti gera trenerį ir auginti jaunimą su ilgalaikiais kontraktais, grūdinti ji ir EL ir pries rytą, o tada po poros sezonu pirkti dar kelis reikalingus užsieniečius ir taip bandyti į atkrintamasias prasimusti.

      Be to siais metais pritrūko poros atkovotu kamuoliu, pora mažiau klaidų ir dbr butų 2-2
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Sveikiname Žalgirį su LKF taure, nors šių metų turnyras buvo pats nuobodžiausias per visą istoriją. Stebėjau rungtynes ir pagalvojau: ačiū dievui, kad turime antrą tokią lygiavertę žalgiriui komandą lietuvoje (kalbu apie LR), nes kitu atveju būtų didelė nesamonė lietuvos klubiniame krepšinyje.

        Comment


          Tai ką, šiandien, arba šį sezoną Eurolygoj jau niekada Sakykit ką norit, bet tikiu pergale!

          Comment


            Kas čia per teisėjai? Be jų būtų bent +7.

            Comment


              nelaimėlių komanda mūsų Žalgiriukas, ne kitaip...

              Comment


                Padarius tiek ir tokių grubių klaidų neįmanoma laimėti.. Gaila, gaila, nors ir turėjo šansą, didžiąja varžybų dalį vedė bet klaidos pražudė..

                Comment


                  Visą 16-tuką pralošia 4-am kėliny. Žiauriai susinervinau...

                  Comment


                    O buvo dar optimistų nors vienas?

                    Comment


                      Comment


                        Aišku, aš pilnai tikėjau pergale, juk esam labai stipri komanda, tik kvaila, nes pralaimim tik rungtynių gale.

                        Comment


                          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                          Aišku, aš pilnai tikėjau pergale, juk esam labai stipri komanda, tik kvaila, nes pralaimim tik rungtynių gale.
                          Iš 14 rungtynių laimėjo 4. FAKTAS.

                          Comment


                            Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                            Aišku, aš pilnai tikėjau pergale, juk esam labai stipri komanda, tik kvaila, nes pralaimim tik rungtynių gale.
                            Man yra labai patikęs Dušano Ivkovičiaus apibrėžimas kas yra gera komanda ir kas labai gera komanda.
                            Gera komanda - gerai žaidžia 35 minutes ir blogai 5 minutes.
                            Labai gera komanda - blogai žaidžia 35 minutes ir gerai 5 minutes.
                            Tik tos minutės yra lemiamos rungtynių minutės ...

                            Comment


                              Dėjau ant tų jūsų FAKTŲ, pradžia sezono buvo nesusižaista, po to jau tik nesisekė galą sulošt. O čia faktai jiem 14/4 jei toks tik požiūris tai dideliu ekspertu būti nereikia, pažiūri į turnyrinę lentelę ir sakai ta komanda gera ta bloga... Su tokia logika eikit į lažybų punktą, tapsit "milijonieriais" juk jūs neklystat, esat egzpertai turnyrinių lentelių... FAKtai jiem.

                              Comment


                                Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                Dėjau ant tų jūsų FAKTŲ, pradžia sezono buvo nesusižaista, po to jau tik nesisekė galą sulošt. O čia faktai jiem 14/4 jei toks tik požiūris tai dideliu ekspertu būti nereikia, pažiūri į turnyrinę lentelę ir sakai ta komanda gera ta bloga... Su tokia logika eikit į lažybų punktą, tapsit "milijonieriais" juk jūs neklystat, esat egzpertai turnyrinių lentelių... FAKtai jiem.
                                Nu kad metai iš metų tas pat. Man asmeniškai jau atsibodo optimistu būt. Kai žiūri tikies, o tas pat per tą patį ir kam tos emocijos vaikiškos toks jausmas, kad pats pralaimėjai.

                                Comment


                                  Per tiek metu galima ir susitaikyt 35min ok, o paskutines viska issvaistyt jau n kartu tas pats scenarijus, su visais treneriais. Toks jau matyt "Zalgirio" sindromas

                                  Comment


                                    Toks jau matyt "Zalgirio" sindromas
                                    tenka pritarti... prieš keletą metų vis kažkaip garsiai bijodavau pasakyti, maždaug kad neprikarksėčiau, bet deja tenka sutikti, kad tau jau sindromas... palaikiau ir palaikysiu spalvas, kas bebūtų, bet liūdna dėl tokio savotiško prakeiksmo...

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      tenka pritarti... prieš keletą metų vis kažkaip garsiai bijodavau pasakyti, maždaug kad neprikarksėčiau, bet deja tenka sutikti, kad tau jau sindromas... palaikiau ir palaikysiu spalvas, kas bebūtų, bet liūdna dėl tokio savotiško prakeiksmo...
                                      Net kai pirmavo 30:13, šalia sėdintys sakė, kad "vistiek praloš, nes čia prakeiksmas"

                                      Comment


                                        Su šia komanda esu jau 14-ti metai, stengiuos, jei tik įmanoma, pažiūrėt visas varžybas kur tik esu, prie ežero, miške, sėdžiu automobilyje visur sergu už Žalgirį džiaugiuosi kiekviena pergale ir liūdžiu dėl pralaimėjimų. Esu ne koks nususęs glory hunter'is, esu už komandą visais laikotarpiais! O juolab komanda netikėt dėl to, kad jos statistika 14/4 tai jau nzn... Aš žiūriu į žaidimą, o žaidimas toks, kad galima laimėt prieš betką, o pralaimim tik dėl kažkokio tai nelemto likimo, nelaimės, nesiseka ir tiek. Tad remtis turnyrine lentele neanalizuojant kaip komanda žaidžia yra juokingai graudu.

                                        Comment


                                          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                          Su šia komanda esu jau 14-ti metai, stengiuos, jei tik įmanoma, pažiūrėt visas varžybas kur tik esu, prie ežero, miške, sėdžiu automobilyje visur sergu už Žalgirį džiaugiuosi kiekviena pergale ir liūdžiu dėl pralaimėjimų. Esu ne koks nususęs glory hunter'is, esu už komandą visais laikotarpiais! O juolab komanda netikėt dėl to, kad jos statistika 14/4 tai jau nzn... Aš žiūriu į žaidimą, o žaidimas toks, kad galima laimėt prieš betką, o pralaimim tik dėl kažkokio tai nelemto likimo, nelaimės, nesiseka ir tiek. Tad remtis turnyrine lentele neanalizuojant kaip komanda žaidžia yra juokingai graudu.

                                          Žinoma, visi kiti yra "Žalgirio" priešai!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X