Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
    Nori pasakyti kad viską Romanovas išsigalvoja? Ir tai kad buvo atvykęs Macabio atstovas..? Nežinau kaip yra įmanoma kad Macabio atstovas padėtų taisyti Wemso metimą, bet netikiu kad visiškai viską išsigalvoja Romanovas.
    Manau tau verta įstoti į jo partiją ir padėti jam kovoti už gėrį krepšinio pasaulyje-e-e-e-e...

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Manau tau verta įstoti į jo partiją ir padėti jam kovoti už gėrį krepšinio pasaulyje-e-e-e-e...
      Paklausiau tavęs ar tavo nuomone visą tai jis tiesiog atsisėdęs sugalvojo tam kad būtų jam linksmiau gyventi, o tu jau iškarto siūlai man į jo partiją stoti.
      Tai vienintelis tavo argumentas kad tame nėra nei lašo tiesos?

      Comment


        Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
        Bet tai jūs man pasakykit, nejaugi žmogus sėdi ir kuria tokias nesąmones apie tai kad atvyksta kažkas iš Macabio ir t.t. be visiškai jokio pagrindo? Aš netikiu kad jis atsisėstų ir galvotų ką čia šiandien sukūrus apie Žalgirį..
        Daugeliu klausimų nepalaikau Romanovo bet jo visišku idiotu vadinti irgi nereikėtų.
        Romanovas - sąmokslo teorijų gerbėjas. Man susidaro toks įspūdis, kad žmogus mėgaujasi tuo ažiotažu ir tuo, kad jo pasisakymai pastoviai rašomi žiniasklaidos antraštėse.

        Comment


          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
          Romanovas - sąmokslo teorijų gerbėjas. Man susidaro toks įspūdis, kad žmogus mėgaujasi tuo ažiotažu ir tuo, kad jo pasisakymai pastoviai rašomi žiniasklaidos antraštėse.
          Taip pilnai su tuo sutinku. Jam sąmokslo teorijos ir dėmesys patinka, bet ar tai reiškia kad tarkim šią istoriją jis paėmė ir tiesiog sukūrė neturėdamas jokio pagrindo tam?

          Comment


            Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
            Taip pilnai su tuo sutinku. Jam sąmokslo teorijos ir dėmesys patinka, bet ar tai reiškia kad tarkim šią istoriją jis paėmė ir tiesiog sukūrė neturėdamas jokio pagrindo tam?
            Kad ir kaip norėčiau sakyti ne, bet ko gero taip.

            Comment


              Būtų įdomu sužinoti ką apie tai mano Davidas Blattas, ar jis tikrai siunčia Mossado šnipus į pačią Lietuvos širdį?

              Comment


                Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                Taip pilnai su tuo sutinku. Jam sąmokslo teorijos ir dėmesys patinka, bet ar tai reiškia kad tarkim šią istoriją jis paėmė ir tiesiog sukūrė neturėdamas jokio pagrindo tam?
                Kalbi taip lyg pats būtum Romanovas ir žinotum kas jam patinka ir nepatinka

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Būtų įdomu sužinoti ką apie tai mano Davidas Blattas, ar jis tikrai siunčia Mossado šnipus į pačią Lietuvos širdį?
                  Tamsta taip ir neatsakėte į mano klausimą, ar tikrai manote kad Romanovas neturėdamas ką veikti ėmė ir sugalvojo tokią pasakėlę? Šis mano klausimas nereiškia kad aš betarpiškai viskuo ką jis sako tikiu.
                  Ar rašydamas šioje temoje sieki tik pažeminti Romanovą? Nes dažniausiai šioje temoje tamstos pasisakymai tuo ir apsiriboja.

                  Parašė mag Rodyti pranešimą
                  Kalbi taip lyg pats būtum Romanovas ir žinotum kas jam patinka ir nepatinka
                  Nereikia būti tuo žmogumi, kad žinotum kas jam patinka ir nepatinka. Jis tai parodo savo veiksmais ir šnekomis.

                  Comment


                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                    Taip pilnai su tuo sutinku. Jam sąmokslo teorijos ir dėmesys patinka, bet ar tai reiškia kad tarkim šią istoriją jis paėmė ir tiesiog sukūrė neturėdamas jokio pagrindo tam?
                    Man irgi neatrodo, kad jis ant tiek ligotas yra kad viską issigalvotu. Kažkokios racijos jo minčių sraute yra...
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                      Tamsta taip ir neatsakėte į mano klausimą, ar tikrai manote kad Romanovas neturėdamas ką veikti ėmė ir sugalvojo tokią pasakėlę? Šis mano klausimas nereiškia kad aš betarpiškai viskuo ką jis sako tikiu.
                      Ar rašydamas šioje temoje sieki tik pažeminti Romanovą? Nes dažniausiai šioje temoje tamstos pasisakymai tuo ir apsiriboja.
                      Nieko aš nesiekiu žeminti, jis pats save žemina savo nusišnekėjimais. Man jau užteko jo interviu vienam rusų sporto portalui, kad suprasčiau jo "intelektą"

                      Ar aš tikiu, kad gerbiamas visame pasaulyje treneris Blattas pasiuntė kažkokį šnipą, kuris pagal planą turėjo sugadinti Weems'o mėtimą? Aš tikrai ne idiotas, kad patikėčiau tokiu absurdu. Bet tu gali tikėti, gyveni laisvoje šalyje, pas mus yra tikėjimo laisvė

                      Comment


                        Nuojauta kužda, kad tikrai, kaip kažkas jau sakė, jog jam atsibodo šis "žaisliukas" (Žalgiris), to pasekoje nustos remt Žalgirį (apie tai jau yra užsiminęs, bet niekas taip ir nesuprato, ar jis juokavo, ar ne). O jei Žalgirį paliks be skolų (esu jam amžinai dėkingas, kad išgelbėjo komandą nuo bankroto ir ištraukė iš skolų) tai tikrai manau, kad atsiras koks turtingas dėdė, kuris norės paremt Žalgirį. Bet nuspėti Romanovo veiksmus taip pat "lengva" kaip vikingų loto laimėt 80 milijonų, jis vieną dieną sako vieną, kitą dieną daro kitą. Gal ta visa jo politinė partija pasibaigs tuo pačiu, kaip ir bandymas tapt Lietuvos prezidentu...

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Nieko aš nesiekiu žeminti, jis pats save žemina savo nusišnekėjimais. Man jau užteko jo interviu vienam rusų sporto portalui, kad suprasčiau jo "intelektą"

                          Ar aš tikiu, kad gerbiamas visame pasaulyje treneris Blattas pasiuntė kažkokį šnipą, kuris pagal planą turėjo sugadinti Weems'o mėtimą? Aš tikrai ne idiotas, kad patikėčiau tokiu absurdu. Bet tu gali tikėti, gyveni laisvoje šalyje, pas mus yra tikėjimo laisvė
                          Tamsta truputį susireikšminote. Mane netiesiogiai išvadini idiotu, dalini man leidimus tikėjimui ir t.t. Neskaitai ką aš rašau o darai savo išvedžiojimus.
                          O kas tada, jei kažkoks žmogus buvo atvažiavęs buvo iš Macabio? Viešai prisipažinsi kad esi idiotas?
                          Dar kartą sakau, kad aš betarpiškai viskuo netikiu ką sako Romanovas, bet dažniausiai be visiškai jokio pagrindo nešneka. Kokia dalis tiesos jo pasisakymuose yra, čia jau kitas klausimas.

                          Comment


                            Mielas oranger ir spirit viešai verkšlendami dėl skirtų įverčių patys elgiatės kaip vaikai, eikit mamai pasiskųskit, o gal jau tai padarėt? Kiekvienam buvo skirti po vieną neigiamą įvertį iš mano pusės. Skirti todėl, kad flūdinat temą kalbėdami kažkokias pievas apie beleką ir bandydami išprovokuot tuščius ginčus. Bet matai jūs norit labai protingais pasirodyt, nors iš tikrūjų esat tik klaviatūros kariai, kitaip troliai. Jei taip nepatinka Žalgiris, tai kokio velnio einat į šią temą ir iškart po pralaimėjimų purkštaujat: Oi koks aš protingas, juk sakiau, kad taip ir bus, o jūs kvaili esat, kad komanda tikit, juk tik 3/11 pergalių oi oi... Taip, tikiu komanda, nes esu jos fanas, tikiuos pergalės kiekvienoje kovoje, žinau, kad vienose, ar kitose varžybose šansai yra didesni, ar mažesni, tačiau tikiuos ir laukiu pergalės. Bet jum tai nesuprast, nes jūs neturit nei tokios komandos, nei kažko panašaus, esat tik kaip statistai - pralaimėjo tam ir tam, tai pralaimės vėl ir vėl.. Kadangi tikro Žalgirio fano, sirgaliaus, jums nesuprast, tai būkit mieli ir neflūdinkit normalios temos su savo: "Apgailėtina klounada... " ir pan nes darosi jau net nejuokinga o graudu. Nepatinka, eikit į savo miesto komandos temą ir ten džiūgaukit koks Žalgirio savininkas klounas ir kaip žalgirio sirgaliai naivūs ir kvaili, ir drįsta prieštaraut tavo nuomonei.

                            Comment


                              Comment


                                Nemanau, kad sportą reikėtų sureikšminti iki to smulkmenų. Pamenu , kaip po rungtynių ėjau alaus su žalgirio sirgaliasi ir nematėm problemų. Juk ne del žalgirio ar ryto gimėm ir gyvenam, yra begales svarbesnių dalykų, tokių kaip kelionės, hobiai kurie tave tobulina(o ne bukina , kaip šiuo atveju), dvasinis gyvenimas ir t.t. Juokinga dėl tokio dalyko pyktis, eikvoti nervų lasteles...

                                Comment


                                  Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                  Mielas oranger ir spirit viešai verkšlendami dėl skirtų įverčių patys elgiatės kaip vaikai, eikit mamai pasiskųskit, o gal jau tai padarėt? Kiekvienam buvo skirti po vieną neigiamą įvertį iš mano pusės. Skirti todėl, kad flūdinat temą kalbėdami kažkokias pievas apie beleką ir bandydami išprovokuot tuščius ginčus. Bet matai jūs norit labai protingais pasirodyt, nors iš tikrūjų esat tik klaviatūros kariai, kitaip troliai. Jei taip nepatinka Žalgiris, tai kokio velnio einat į šią temą ir iškart po pralaimėjimų purkštaujat: Oi koks aš protingas, juk sakiau, kad taip ir bus, o jūs kvaili esat, kad komanda tikit, juk tik 3/11 pergalių oi oi... Taip, tikiu komanda, nes esu jos fanas, tikiuos pergalės kiekvienoje kovoje, žinau, kad vienose, ar kitose varžybose šansai yra didesni, ar mažesni, tačiau tikiuos ir laukiu pergalės. Bet jum tai nesuprast, nes jūs neturit nei tokios komandos, nei kažko panašaus, esat tik kaip statistai - pralaimėjo tam ir tam, tai pralaimės vėl ir vėl.. Kadangi tikro Žalgirio fano, sirgaliaus, jums nesuprast, tai būkit mieli ir neflūdinkit normalios temos su savo: "Apgailėtina klounada... " ir pan nes darosi jau net nejuokinga o graudu. Nepatinka, eikit į savo miesto komandos temą ir ten džiūgaukit koks Žalgirio savininkas klounas ir kaip žalgirio sirgaliai naivūs ir kvaili, ir drįsta prieštaraut tavo nuomonei.
                                  Užteks tau gyventi savo susikurtam iliuzijų pasaulyje ir šnekėti pievas, nes:

                                  1. Aš niekur nesakiau kad komanda neturi jokių galimybių eiti toliau ar kad man nepatinka Žalgiris. Jei tu tą perskaitei mamo žodžiuose, tai parodyt kur nes aš to nerašiau;

                                  2. Mes (bent jau aš) esam ne statistai, o realistai, bet tikintys komanda;

                                  3. Tu man nesi nei tėvas, nei motina, nei kas kitas kad man nurodinėtum ką rašyt;

                                  4. Nusiimk rožinius akinius ir pradėk į viską žiūrėt taip, kaip yra.
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Kažką esu girdėjęs, kad Weemso patreniruoti tikrai buvo kažkoks treneris atvažiavęs. Lygtai pagal sutartį turi teisę. Kuo tai susiję su Macabi nežinau. Gal taip, gal ne

                                    Bet paskutiniu metu R. kalba visai praradęs savitvardą, kaip žmogus atsidūręs desperacijoje kuomet žlunga jo "didžioji svajonė" (jis nėra idiotas, bet paskutiniu metu kalba nusišneka nuolat, o tai rodo, kad emocinė būklė nekokia ir įnišis valdo protą). Jau kai prieš kokius penkis (dar iki Žalgirio) metus iki tol viešumoje beveik nesirodęs Romanovas pradėjo nuolat rodytis TV ir įvairiuose renginiuose man pradėjo rastis mintis - sekantį žingsnį jis suplanavęs į politiką. Ir partijos kūrimas tą galutinai atskleidžia. Todėl drįsčiau pasamprotauti, kad paskutiniai nusikalbėjimai yra iš to kylančios desperacijos dalis: prieš sezoną subūrė kaip jam rodėsi pajėgią komandą (kiek tai yra adekvatu realybei kita kalba), kuri gal neiškovos Europos taurės, bet bent pakovos dėl patekimo į kokį Final Four, sezono metu atsiranda partija, komanda ant bangos ir partijos vado populiarumas auga, o rudenį juk rinkimai į seimą.
                                    Ir nuo pat pradžių visas šis planas pradėjo žlugti: komandoje nėra klimato ir nusiteikimo (tame tarpe gal ir dėl to, kad komandai nuo pat pradžių buvo suformuluoti per aukšti uždaviniai, t.y. žaidėjai instinktyviai jautė, kad iš jų tikimasi perdaug), įvairūs pralaimėjimai komandoms kurios yra akivaizdžiai silpnesnės negu Ž kaip NN , VEF ir pan., ir prasidėjo nelogiški žingsniai serijomis, nes "didžioji svajonė" pradėjo plaukti pro šalį. Prasidėjo desperacija.
                                    Aš dabar sunkiai įsivaizduoju nors kiek sėkmingesnį jo partijos pasirodymą rinkimuose ir neįsivaizduoju ką jis galėtų padaryti kad tai pakeisti. O įsivazduokit: Žalgiris dabar stovi ant patekimo į Top8 ribos ir ten pasiruošęs pasidraskyti dėl Final Four, VTB lygoje sėkmingai iriasi link finalo su CSKA, LKL triuškina visus ir finalo serijos likimas jau beveik nuspręstas ... Prisiminkit, kad dar rugpjūtį minia Žalgirio arenos atidaryme nušvilpė Kubilių ir ovacijose išmaudė Romanovą (Kubiliaus galima nemėgti, tačiau nesuprasti, kad Kubiliaus nuopelnai (t.y. Vyriausybės nuopelnai), kad Kaune atsirado arena yra bent 10 kartų didesni negu Romanovo gali tik bukagalviai). Kaip tada viskas gražiai atrodė ir kiek vilčių buvo.
                                    Gaila, kad visa tai atrodo labai mažai turi ka bendro su sportu, krepšiniu ir mano mylimiausia komanda. Todėl apie pačią komandą čia ir nekalbu.

                                    Comment


                                      Visų pirma, per TV Romanovas supainiojo pavardes (Blatteris/Blattas), visų antra, kaip ir kur gali svetimas treneris taisyti jo metimą? Trečia, jei taip buvo, gal reikėjo informuoti EL vadovybė, reikšti pretenzijas Makabiui? Iš esmės tai būtų skandalas, jeigu svetimas klubas iš to paties turnyros savavališkai, neinformavęs Žalgirio, nesusierinęs prisidėjo prie "mėtimo taisymo".
                                      Ketvirta, netikiu,kad Weemso sutartyje nėra numatytų sąlygų dėl galimų santykių su trečiosiom šalim ar kažko panašaus, tad formaliai, jam turėtų grėsti tam tikra bauda iš klubo ar algos nurėžimas.
                                      Iš tikrųjų prisiminus jo intervių Rusijos žiniasklaidai, iš jo galima tikėtis visko, tad nesistebėčiau, kad menulo fazės jį veikia ir šneka, kas yra ant liežuvio.

                                      Comment


                                        Ateitis yra Šiandien Kaune įvyko NIJT turnyro finalas, kuriame Žalgiriečiai be jokių problemų, 107-60, nunešė Khimki jaunimą ir tapo turnyro nugalėtojais! Tuo pačiu keliauja į pagrindinį turnyrą, kuris vyks Eurolygos finalo 4-verto metu!

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Užteks tau gyventi savo susikurtam iliuzijų pasaulyje ir šnekėti pievas, nes:

                                          1. Aš niekur nesakiau kad komanda neturi jokių galimybių eiti toliau ar kad man nepatinka Žalgiris. Jei tu tą perskaitei mamo žodžiuose, tai parodyt kur nes aš to nerašiau;

                                          2. Mes (bent jau aš) esam ne statistai, o realistai, bet tikintys komanda;

                                          3. Tu man nesi nei tėvas, nei motina, nei kas kitas kad man nurodinėtum ką rašyt;

                                          4. Nusiimk rožinius akinius ir pradėk į viską žiūrėt taip, kaip yra.
                                          Taip, eik paklausyk tėvų nurodimų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X