Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na viskas po senovėj

    Comment


      Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
      Šiandien bus dar kartą pažemintas Žalgiris.Nežinau kodėl,bet jaučiu ir Trifunovičiaus galas ateina komandoje
      nenoriu pilti druskos ant žaizdos, bet ar be Trifo atsiras kitas treneris,kuris sutiktų sėstis prie Žalgirio vairo?

      Comment


        suras kokį mazgotę, arba naivų gelbėtoją, tarkim kokį kostičių

        Comment


          Naujas direktorius

          Comment


            Per lėtas, kaip direktorius.

            Comment


              Pamatysim, nors ir aš manau, kad šeip sau.

              Comment


                aš sapnuoju, ar ten rimtai taip tyčiojas iš mūsų?

                Comment


                  Liūdnas vaizdas.Jau geriau jie nepatenka į Top16 sugadinsim mažiau nervų visi ir nesidarysim gėdos prieš visą Europą... Sunku tokius žodžius sakyti kaip Žalgirio fanui,bet reikia pripažinti tiesą,šiais metais iš komandos tik krūva "Š"

                  Comment


                    Kokio velnio aš įsijungiau tas "rungtynes"?
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      matyt buratinas atleis ir trenerį, ir gal kai kuriuos žaidėjus....Nesuprantu, kodėl Trifui su Žalgiriu kaip užkeiktas reikalas, nors ligi tol gana sėkmingai jam sekdavosi EL. Ar žaidėjai sh mala, ar Trifas nenuteikia žaidėjų rungtynėm, ar yra šešėlinis treneris ant peties ir kužda kažką į ausį, ar dar kas....
                      sirgaliai skandavo "gėda" ar man tik pasigirdo?

                      Comment


                        Parašė D.P Rodyti pranešimą
                        sirgaliai skandavo "gėda" ar man tik pasigirdo?
                        nepasigirdo, nors aš labiau laukiau kada pradės skanduoti "bu-ra-ti-nas"...

                        Comment


                          Išlupt liežuvį tiem, kas šaukė gėda ir kas nušvilpinėjo Žalgirį.

                          Comment


                            Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                            Išlupt liežuvį tiem, kas šaukė gėda ir kas nušvilpinėjo Žalgirį.
                            Manau tai darė normaliausi žmonės arenoje, nes tai ką aš mačiau nieko kito ir neverta...

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Manau tai darė normaliausi žmonės arenoje, nes tai ką aš mačiau nieko kito ir neverta...
                              Jeigu esi komandos fanas, palaikai ją iki mirties, nors ji pralaiminėtų ir 60 taškų skirtumų. Jei ruošiesi nušvilpt savo komandą ir šaukt gėda gėda, tai kokio velnio išvis į tą areną eit? Tokie "normaliausi žmonės" galėtų geriau ir namie prie tv žiūrėt, o ne ten.

                              Comment


                                Eurolyga žalgiriui yra lyg užkeikta. Nieko gero, sentimentai šiai komandai dingsta.

                                Comment


                                  Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                  Jeigu esi komandos fanas, palaikai ją iki mirties, nors ji pralaiminėtų ir 60 taškų skirtumų. Jei ruošiesi nušvilpt savo komandą ir šaukt gėda gėda, tai kokio velnio išvis į tą areną eit? Tokie "normaliausi žmonės" galėtų geriau ir namie prie tv žiūrėt, o ne ten.
                                  Nori pasakyti, kad jeigu esi fanas - tai būtinai esi idiotas?

                                  Ačiū Dievui, kad yra žmonių, kuriems krepšinis yra tikras sportas, grožis, kova, įtampa, jausmai, o ne rinkinys primityvių dainuškų ir šūkaliojimų dvi valandas be paliovos...
                                  Paskutinis taisė oranger; 2011.12.07, 20:43.

                                  Comment


                                    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                    Išlupt liežuvį tiem, kas šaukė gėda ir kas nušvilpinėjo Žalgirį.
                                    tai gal "gėda" buvo skirta ne komandai, o ...Buratinui?
                                    na, man atrodo, kad ši komanda net ir nesistengia laimėti. Tarsi to nenorėtų. Kovingumo - nulis. Trūksta šturmo tam tikru momentu, nors žaidėjų, galinčių būti lyderiais, Žalgiryje apstu. Ypač paskutinio šturmo trūksta rungtynių pabaigoje.
                                    Priežastys? Psichologinės gal ?Netikiu, kad prastas mikroklimatas, bet ir netikiu, kad žaidėjai užmigę ant mistinių laurų (kaip vienas pažįstamas žalfanis sako), taip pat netikiu, kad Trifas nenori laimėti ir nieko nedaro.

                                    Comment


                                      Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                      Jeigu esi komandos fanas, palaikai ją iki mirties, nors ji pralaiminėtų ir 60 taškų skirtumų. Jei ruošiesi nušvilpt savo komandą ir šaukt gėda gėda, tai kokio velnio išvis į tą areną eit? Tokie "normaliausi žmonės" galėtų geriau ir namie prie tv žiūrėt, o ne ten.
                                      Normalūs fanai nori kad jų komanda laimėtų. Jei komanda pastoviai pralaimi, tai ir fanai daro atitinkamas išvadas ir elgiasi taip, kaip jiems atrodo tuo metu yra geriausiai, nesvarbu, kaip smarkiai jie tą komandą myli. Nesakau, kad šaukia jie ant visos komandos, Triufelio, ar Buratino. Šiuo atvėju visi yra to verti.
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                        Jeigu esi komandos fanas, palaikai ją iki mirties, nors ji pralaiminėtų ir 60 taškų skirtumų. Jei ruošiesi nušvilpt savo komandą ir šaukt gėda gėda, tai kokio velnio išvis į tą areną eit? Tokie "normaliausi žmonės" galėtų geriau ir namie prie tv žiūrėt, o ne ten.
                                        Akla meilė komandai nematant jos (tiek komandos, tiek vadovybės) akivaizdžių trūkumų - dar blogiau. Žaidė sudinai,kažkas turėjo tą pasakyti, turėjo sulaukti reakcijos. Gal nesinorės kitakart taip gėdintis prieš 15000 fanų ir toks elgėsys juos motyvuos?

                                        Comment


                                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                          Nori pasakyti, kad jeigu esi fanas - tai būtinai esi idiotas?
                                          Jeigu idiotu laikai žmogų, kuris dėl savo komandos gali viską padaryt, ją palaikyt bet kada, ypač tokiais sunkiausias momentais ir niekad gyvenime jos nenušvilpt tai aš esu idiotas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X