Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
    Na man sunku būtų suprasti kaip Europoje pagarsėjęs kovotojas su lažybininkais susidėtų būtent su tokiu..? Tad čia Romanovo principai yra aukščiau visko.
    Na o dėl Kauno Vilniaus tai nežinau, pvz Motiejūnas pats sakė neįsivaizduoju savęs dirbančio Ryte, tai neįmanoma. Toks požiūris yra pas žmones, kuriems Žalgiris daugiau negu komanda, apie tai jau diskusija buvo anksčiau, kad mums krepšinis daugiau nei sportas. Kalnietis, Jankūnas, Klimavičius, Mačiulis tai manau tikri Žalgiriečiai ir aš jų Ryte neįsivaizduoju. Pamatysim ką Linui reiškia Žalgiris.
    To per daug aš nesureikšminu, nes visiems negali būti vienodai svarbi komanda, ir negali sutapti nuomonės. Tiesiog to norėtųsi iš Lino, tikro kauniečio.
    Pritariu tau dėl tų principų ir ištikimybės klubui, nors žinai, patys žaidėjai ir su sporto susiję žmonės nenori kelti audrų tarp fanų, o kai reikia duoną uždirbti - tai jau yra tas pats kur. Maskoliūno pavyzdys. Tas pats Javtokas. Pocius pamenu jaunystėje bėgiojo su Ryto marškinėliais.

    citata iš 15min.lt :

    Lietuvoje nėra žaidęs

    Pats krepšininkas vardijo ir daugiau priežasčių, kodėl nusprendė žaisti viename iš Lietuvos klubų.
    „Sulaukiu pasiūlymų ir iš užsienio klubų, bet aš manau, kad esu naudingas Lietuvai. Niekada nežaidžiau Lietuvoje, būtų smagu dabar pasinaudoti tokia proga. Galbūt daugiau kitos tokios neturėsiu gyvenime. Manau, tai bus ir geras pasiruošimas prieš vasarą su rinktine“, – dėstė L.Kleiza. Jis taip pat prisipažino norintis būti arčiau savo senelių.

    NBA lygos Toronto „Raptors“ klubo krepšininkas puikiai supranta, kad daliai krepšinio sirgalių nepatiks, jei jis vilkės „Lietuvos ryto“ marškinėlius, kitai daliai, jeigu atstovaus „Žalgirio“ ekipai.

    „Galbūt bus žmonių, kuriems bus sunku suprasti mano apsisprendimą, kodėl renkuosi „Žalgirį“ ar „Lietuvos rytą“. Visgi tiek vienu, tiek kitu atveju, Lietuvos krepšinis taps tik įdomesnis“, – sakė L.Kleiza.
    Tęsia reabilitaciją

    Krepšininkas teigė, kad į aikštelę išbėgti galės sausio pradžioje ir svarstė, kad sunkiai sezoną pradėjusiam „Žalgiriui“ jis bent jau artimiausiu metu nebūtų naudingas.

    Vis dar tęsiu reabilitaciją, kol kas galiu tik treniruotis. Žaisti dar negaliu. „Žalgiriui“ šiandien reikia pergalių, o aš to pažadėti negalėčiau. Iš tikrųjų abiejų klubų situacijos labai skirtingos. Vienus spaudžia laikas ir pergalės, o aš savo reabilitacijos paskubinti negaliu. Komandai esi reikalingas tada, kai kažką gali padaryti aikštelėje. Niekas tokios sezono pradžios „Žalgiriui“ neprognozavo, o „Lietuvos rytas“ kol kas žaidžia stabiliai. Žiūrėsime, kaip čia viskas susidėlios“, – pasakojo L.Kleiza.
    http://www.15min.lt/naujiena/sportas...ryta-23-181156

    Comment


      Tai, kad Kleizai nei Kaunas nei Zalgiris man rodos nekelia jokiu patriotiniu asociaciju. Nuo 16metu isvyko i USA ir jei tiket interviu, ten planuoja praleist likusi gyvenima..

      Comment


        /\ aleksote užaugęs tikras Kauno vaikis!!!!

        Comment


          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
          Tai, kad Kleizai nei Kaunas nei Zalgiris man rodos nekelia jokiu patriotiniu asociaciju. Nuo 16metu isvyko i USA ir jei tiket interviu, ten planuoja praleist likusi gyvenima..
          Kad dar pats Kleiza per kažkurią televizijos laidą sakė,kad jaučia sentimentus Lietuvai,konkrečiai Kaunui,nes čia užaugęs ir čia gyvena jo seneliai ir tuo labiau minėjo,kad baigęs krepšininko karjerą ketina grįžti gyventi į Kauną...

          Comment


            Linas Kleiza nusprendė žaisti Lietuvoje: bus žmonių, kurie nesupras kodėl renkuosi „Žalgirį“ ar „Lietuvos rytą“

            Vien is sitos citatos aisku, kad eis pas komjaunuolius. Jei eitu kaunietis i Kauno Zalgiri tai ar butu kas jo "nesuprastu"?

            Comment


              /\ liūdna, bet labai logiška

              Comment


                Ar verta dėl jo svaigt, kai vyras metus laiko nežaidęs? Kokia jo forma? Ranka medinė turbūt pasidarė. Pusmetį laukt reiks kol formą įgaus vėl.

                Comment


                  /\ šaras su jasaičiu irgi matėm kokie mediniai ryte buvo...

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Linas Kleiza nusprendė žaisti Lietuvoje: bus žmonių, kurie nesupras kodėl renkuosi „Žalgirį“ ar „Lietuvos rytą“

                    Vien is sitos citatos aisku, kad eis pas komjaunuolius. Jei eitu kaunietis i Kauno Zalgiri tai ar butu kas jo "nesuprastu"?
                    Bet kažkaip visuose interviu Žalgirį stato pirmoje vietoje.Aš dar turiu vilties,kad Gerb. Romanovas padarys teisingą sprendimą

                    Comment


                      Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                      Koks tikslas Guogai susitikti su Romanovu jai jau likę tik parašus sudėti ant sutarties su Rytu?
                      Kad susvelninti pasekmes ir nekristi zemai Lietuvos akyse del LK perejimo i laikrasti. Bus kazkas tokio, kad su Romka "nesutare", tipo mes nekalti - Romka Lino nenorejo.

                      Comment


                        Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                        Bet kažkaip visuose interviu Žalgirį stato pirmoje vietoje.Aš dar turiu vilties,kad Gerb. Romanovas padarys teisingą sprendimą
                        Nu tai as ta pati ir sakau - jei eitu i Zalgiri visi suprastu, o dabar sako, kad bus nesuprantanciu (taigi aisku, kad neis i Zalgiri).

                        Comment


                          Negi pas jus Kaune taip rimtai sureksiminama kaunietis , vilnietis, rytas, zalgiris? As pats siandien buvau Siemense, bet tai man hobis, kaip ir i boulinga nueit. Krepsinis man idomu todel ir einu, bet jai Kalnietis ateitu i ryta, nepulciau verkti

                          Comment


                            Šiaip keista skaityti tokias mintis, kurias reiškia žmonės iš dviejų skirtingų miestų, kuriuos skiria 90 km. Tartum Vilnius ir Kaunas tai būtų dvi skirtingos planetos, o žmonės gyvenantys tuose miestuose kažkokios neatrastos rūšys - ateiviai.

                            Comment


                              Būtų sezono pradžia, tai palaikyčiau Žalgirį dėl Kleizos, bet kadangi ši komanda turbūt palaidojo savo sezoną savo rezultatais ir visu kitu mėšlu viduje, tai naudingiau, kad Linas eitų su Rytu. Jiems sezonas prieš akis, plius, puikus startas. Aš už lietuvos klubinį krepšinį, kad demonstruotų rezultatus.

                              Comment


                                Taip jau buna, Zalgirio fanai tiek savo kluba, tiek savo miesta myli gerokai labiau negu statistinis lietuvis. Tiem, kurie i arena eina tik siaip aukstos raiskos kases maco paspoksot, sito nepaaiskinsi.

                                Comment


                                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                  Šiaip keista skaityti tokias mintis, kurias reiškia žmonės iš dviejų skirtingų miestų, kuriuos skiria 90 km. Tartum Vilnius ir Kaunas tai būtų dvi skirtingos planetos, o žmonės gyvenantys tuose miestuose kažkokios neatrastos rūšys - ateiviai.
                                  jei lyginsime požiūrį į krepšinį, klubą, savi-identifikaciją (miesto ir gyventojo) su klubu ir pan., tai skirtumai iš tikrųjų egzistuoja. Ne ateiviai, bet šiuo požiūriu skirtingi (kauniečiams tai šventas reikalas, vilniečiams - pramoga, nors tarp jų yra taip pat šventai tikinčių klubu ir jo svarba miestui). Yra ir daugiau skirtumų, bet jie nėra šioje temoje aktualūs ir/ar nėra taip akcentuojami viešojoje erdvėje ar santykiuose kaip sportas.

                                  Kas dėl Kleizos. Na, jei tos eilutės apie jo pagalbą Žalgirui,kuriam šiuo metu riekia pergalių yra ne žurnalistių prikolas...Numojus ranka į emocijas, tai gana racionalu. Jokio tolko nei Žalgiriui, nei Kleizai nebūtų, jei ateitų į Žalgirį. Jei šiuo metu Kauno klubas nesusims, sezonas bus palaidotas, vadinasi, reikia veikti čia ir dabar, o ne laukti pavasario finalų. Kleizai riekia treneruotis, o prie klubo prisijungs tik sausio mėn, o dar prireiks gero mėnesio, o gal ir daugiau, kol įgaus formą. Antra, Žalgirio sudėtis PF/SF grandyse yra aiški ir stipri, klausimas, kodėl neišnaudojama arba kodėl kai kurie žaidėjai žaidžia žemiau savo galimybių ribos, nors jie privalo būti vos ne vedantys žaidėjai. Atėjus Linui, gali išbalansuoti komandą. ta tokie mano pasvarstymai nesupykčiau ant jo, jei pasirinktų Žalgirį ar kitą klubą.

                                  Comment


                                    Yra keli niuansai. Zalgiryje pergaliu reikia laukt kaip stebuklo, komandine ir psichologine atmosfera yra zemiau nulio, bet komanda losia stipriausiame Europos komandiniame turnyre. Rytas losia silpnesneje lygoje, bet bet cia cirko su klounais kaip ir nera (isskyrus retkarciais Jonuka), su komandine atmosfera ir pergalemis yra viskas ok.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      kita vertus, jei tikėsime Romanovu, jis iš NBA ims žaidėją, kuris sustiprintu klubą ir greit adaptuotųsi (formaliai Kleiza netinka). Na, o seniai (įdomu, ar tai tik DC, ar ir kiti - Javtokas, Jankūnas..?) rezga intrigas klubo viduje, tad pakvipo permainomis... jei išspirtų senius, tai Kleiza realus kandidatas, tačiau kiek laiko užtruks, kol jis adaptuosis ir pradės žaisti dviem kojom pilna jėga?

                                      Comment


                                        Kalbat taip lyg NBA sezonas jau šiemet nebeivyktu. Is kur tokios žinios?
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          /\ na kad iki naujųjų sezonas neprasidės, tai jau beveik aišku, o po naujųjų galima sakyti ta riba, kai nebus verta sezono net pradėti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X