Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    Aš užvakar pirkau per bilietai.lt į šeštadienio rungynes. Kiek buvo parašyta, tiek ir nuskaičiavo, t.y. nieko papildomai nepridėjo.
    Nesuprantu tada. Tai negi kasoje moki papildomai 3+2 arba 3+3 litus, o internetu nemoki? As taip buvau pamanes, bet susisiekus su bilietai.lt mane uztikrino, kad kainos perkant internetu ir kasoje visiskai nesiskiria. Ir siaip dar galima suprast, kad bilietai.lt 2 arba 3 litu mokescio neimtu tarkim perkant internetu, bet arenos mokestis tai vis tiek tikrai turetu buti pridetas. Kazkokie x failai...
    Paskutinis taisė Gator; 2011.10.28, 14:35.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Nesuprantu tada. Tai negi kasoje moki papildomai 3+2 arba 3+3 litus, o internetu nemoki? As taip buvau pamanes, bet susisiekus su bilietai.lt mane uztikrino, kad kainos perkant internetu ir kasoje visiskai nesiskiria. Ir siaip dar galima suprast, kad bilietai.lt 2 arba 3 litu mokescio neimtu tarkim perkant internetu, bet arenos mokestis tai vis tiek tikrai turetu buti pridetas. Kazkokie x failai...
      Į Eurolygą 3lt paslaugos mokestis ir 3lt arenos mokestis. Į VTB, bilietai.lt yra 2lt mokestis..

      PVZ. su bambergu: 104 sektorius; per internetą 71lt. Bilietai.lt kasoj irgi 71lt, Žalgirio kasoj 65lt, bet nuo kitos savaitės žalgirio kasoj uždeda arenos mokestį 3lt.

      Comment


        http://www.euroleague.net/competitio...asoncode=e2011

        Eurolygos svetainėje turime naujus žaidėjus

        DIMSA, TOMAS Lithuania Guard 1.93 1994
        KYMANTAS, SIMONAS Lithuania Forward 2.08 1993



        Įdomu, kiek jie dar privels klaidų į svetainę
        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

        Comment


          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          Į Eurolygą 3lt paslaugos mokestis ir 3lt arenos mokestis. Į VTB, bilietai.lt yra 2lt mokestis..

          PVZ. su bambergu: 104 sektorius; per internetą 71lt. Bilietai.lt kasoj irgi 71lt, Žalgirio kasoj 65lt, bet nuo kitos savaitės žalgirio kasoj uždeda arenos mokestį 3lt.
          Nesuprantu, tai negi mane apgavo? Va dabar tavo pavyzdys 71Lt 104 sektorius. Tai jei nueiciau i kasa man butu 71lt + 3 + 3 lt ir mokeciau 77Lt. Cia jei analogija vesciau su tuo kaip buvo cska mace.
          Konkreciai aprasyt galiu kaip buvo:
          Analogiskai kaip dabar tavo pavyzdyje 71Lt 104 sektoriui su CSKA mano sektoriui kaina buvo 20Lt.
          Bet nuejus i kasa man bilietai kainavo 20 + 3 + 2....
          Grizau namo, dar karta isijungiau bilietai.lt ir ziuriu 20Lt, tada testuoju ir einu iki galutinio apmokejimo ir kaina vis tiek meta galutine tik 20lt.
          Pagalvojau - nu negi internetu perkant neprisideda mokestis. Kadangi pirkau 10 bilietu tai galvojau negi ismeciau i bala 50Lt.
          Susisiekiau su bilietai.lt, issakiau savo klausima ar be reikalo issvaisciau 50Lt ir jei buciau pirkes internetu man butu gavesi pigiau, gavau uztikrinima, kad kasoje ir internetu kaina tokia pati:
          "Patikrinome Jūsų aprašytą situaciją, tačiau galutinė kaina vaizduojama su mokesčiais. Pirkti internetu tikrai nėra pigiau ne kasose."

          Tai kaip suprasti mano situacijoje? Juk as tada turejau moketi tik 20Lt (kokia galutine kaina vaizdavo bilietai.lt sistema). Bet kasoje dar papildomai sumokejau +3+2 Lt.

          Ps: dar patikslinu, kad man i eurolyga paslaugos mokestis buvo 2Lt (ne 3lt). Taip buvo todel, kad bilietms iki 30Lt paslaugos mokestis yra 2lt, o brangesniems jau 3lt. Del sito esu uztikrintas, nes bilieta i cska maca dabar laikau savo rankose
          Paskutinis taisė Gator; 2011.10.28, 15:23.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Nesuprantu, tai negi mane apgavo? Va dabar tavo pavyzdys 71Lt 104 sektorius. Tai jei nueiciau i kasa man butu 71lt + 3 + 3 lt ir mokeciau 77Lt. Cia jei analogija vesciau su tuo kaip buvo cska mace.
            Konkreciai aprasyt galiu kaip buvo:
            Analogiskai kaip dabar tavo pavyzdyje 71Lt 104 sektoriui su CSKA mano sektoriui kaina buvo 20Lt.
            Bet nuejus i kasa man bilietai kainavo 20 + 3 + 2....
            Grizau namo, dar karta isijungiau bilietai.lt ir ziuriu 20Lt, tada testuoju ir einu iki galutinio apmokejimo ir kaina vis tiek meta galutine tik 20lt.
            Pagalvojau - nu negi internetu perkant neprisideda mokestis. Kadangi pirkau 10 bilietu tai galvojau negi ismeciau i bala 50Lt.
            Susisiekiau su bilietai.lt, issakiau savo klausima ar be reikalo issvaisciau 50Lt ir jei buciau pirkes internetu man butu gavesi pigiau, gavau uztikrinima, kad kasoje ir internetu kaina tokia pati:
            "Patikrinome Jūsų aprašytą situaciją, tačiau galutinė kaina vaizduojama su mokesčiais. Pirkti internetu tikrai nėra pigiau ne kasose."

            Tai kaip suprasti mano situacijoje? Juk as tada turejau moketi tik 20Lt (kokia galutine kaina vaizdavo bilietai.lt sistema). Bet kasoje dar papildomai sumokejau +3+2 Lt.

            Ps: dar patikslinu, kad man i eurolyga paslaugos mokestis buvo 2Lt (ne 3lt). Taip buvo todel, kad bilietms iki 30Lt paslaugos mokestis yra 2lt, o brangesniems jau 3lt. Del sito esu uztikrintas, nes bilieta i cska maca dabar laikau savo rankose
            71lt būtų jau su mokesčiais.

            Su CSKA tai kek pamenu keitės kaina. Buvo pradžioj po 15lt+ mokestis, po to padarė po 20lt + mokestis. (O jei į ateinančias rungtynes, tai kažką grybauja bilietai.lt, nes dabar tai viskas normaliai )
            Paskutinis taisė Mjso; 2011.10.28, 17:53.

            Comment


              Šiandien vėl buvo Kemzūra susitikęs su romanovu, pokalbis, anot basketnews.lt, vyko apie 2:30h...
              Kemzūra po susitikimo su Romanovu: „Buvo geras pokalbis“

              Comment


                Tikėkimės, kad pokalbis buvo tikrai geras ir jau ryt pamatysim naująjį trenerį - Kęstą!

                Comment


                  Taip sakant, ačiū tau, *keiksmažodis vietoj JO pavardės*, už tokį nuostabų žaidimą. Komanda dabar tikrai geriau žaidžia, nei žaidė su Zourosu.. akivaizdžiai.. nYžnY novgorodas gi (beveik) elitinis klubas yra, iš 5 rungtynių jam buvo pirma pergalė čia, Kaune, prieš Žalgirį...

                  Comment




                    Sutrumpinta versija:

                    Eik velniop, buratinai.

                    Comment


                      Visiškas apsurdas o ne žaidimas... Reikia tikėtis tik vineo, kad pirmadieni jau turėsim trenerį, ir juo bus ne pats Romanovas.

                      Comment


                        V.Romanovas šeštadienio vakarą bandė įrodyti, jog moka šokti ir pasiskelbė būsiantis nauju „Žalgirio“ treneriu
                        <...>
                        Laidai įsibėgėjus V.Šapranauskas Vladimiro paklausė, kas bus naujasis "Žalgirio" treneris? V.Romanovas nė nemirktėlėjęs atsakė: "Visada buvau ir būsiu aš".

                        Laidos vedėjui patikslinus, jog jis klausė ne apie savininką, o apie trenerį, V.Romanovas dar kartą patikino - treneriu bus jis.
                        <...>
                        Visai nenustebintu
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                        Comment


                          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                          71lt būtų jau su mokesčiais.

                          Su CSKA tai kek pamenu keitės kaina. Buvo pradžioj po 15lt+ mokestis, po to padarė po 20lt + mokestis. (O jei į ateinančias rungtynes, tai kažką grybauja bilietai.lt, nes dabar tai viskas normaliai )
                          Bet esme, kad as jau nusipirkes uz 20+3+2 ir grizes namo vel paziurejau i bilietai.lt ir tam paciam sektoriui kainos buvo tos pacios - 20Lt. Ir galutine kaina vis dar metama 20Lt... tai gaunasi, kad kazkokiu mistiniu budu ismeciau 50Lt vien ant mokesciu uz 10 bilietu ir jei buciau pirkes internetu buciau mokejes maziau... Nors bilietai.lt mane uztikrino (ir tu dabar ta pati sakai), kad tiek internetu, tiek kasoje kainos turejo buti tokios pacios..

                          Comment


                            Tik iš dalies tai susiję su Žalgiriu, čia labiau Romanovo eilinės sapalionės..: Kol Lietuvos ryto žurnalistai laukia naujo Žalgirio trenerio prie Žalgirio ofiso..


                            V.Romanovas prašo įrengti tualetą “Lietuvos ryto” žurnalistams


                            Vladimiras Romanovas kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę, kad būtų pastatytas viešasis tualetas prie „Pramprojekto“ pastato.

                            Penktadienį visą dieną užuot dirbę „Lietuvos ryto“ redakcijoje šios žiniasklaidos priemonės žurnalistai trynėsi Vienybės aikštėje. „Visi priprato prie išmatų komjaunimo propagandos puslapiuose, bet dergtis viešoje vietoje – tai jau per daug, - sakė „Žalgirio“ savininkas V.Romanovas. - Nusprendžiau kreiptis į savivaldybę, kad jiems bent būtų įrengtas tualetas - kad žurnalistai nesišlapintų ant pastato kampų.“

                            Dėl nežmoniškų darbo sąlygų, vis dažniau pasikartojančių akcininkų reikalavimų šmeižti žmones, budėti pasalose ir rengti užsakomuosius straipsnius „Lietuvos rytą“ palieka vis daugiau žurnalistų.

                            Praėjusią savaitę pasitraukė pastaruoju metu neprognozuojamu vadinamo Gedvydo Vainausko ilgametis bendražygis Rimvydas Valatka. Patikimi šaltiniai redakcijoje užsimena, kad finansinių sunkumų kamuojamą koncerną žada palikti ir daugiau žurnalistų.
                            Paskutinis taisė GediminasJa; 2011.10.30, 10:22.

                            Comment


                              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                              Tik iš dalies tai susiję su Žalgiriu, čia labiau Romanovo eilinės sapalionės..: Kol Lietuvos ryto žurnalistai laukia naujo Žalgirio trenerio prie Žalgirio ofiso..


                              V.Romanovas prašo įrengti tualetą “Lietuvos ryto” žurnalistams
                              Jam reikia pirmiausiai atskirą kliniką pačiam sau įsirengti...

                              Comment


                                Dvieju psichu imtynes purve. Skirtumas tik tas, kad vienas nei papildomo demesio ieskosi, nei savo komanda dergia, o kitas mat visa ko ekspertas.

                                Comment


                                  dar atsiras šizofreniką ruskį ginančių? kiek dar turės Žalgiris pralaimėti, kad VISI norėtų apspjauti tam bepročiui snukį?

                                  Comment


                                    Tai, kad ginančių ir nelabai buvo. Gal todėl ir nebesirodo arenoje, bijo..?

                                    Comment


                                      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                      Tai, kad ginančių ir nelabai buvo. Gal todėl ir nebesirodo arenoje, bijo..?
                                      Kažkaip įtartinai po paskutinių varžybų tyli, niekur viešai (išskyrus per šokius kur tai darė priverstinai) nesireiškia savo genialiomis mintimis.
                                      Įdomu kiek dar teks laukti naujo trenerio..

                                      Comment


                                        Tai, kad rimtas treneris pas jį eiti jau tikrai nenori. Nebent išsikovotų savo sąlygas, ką ir tikiuosi darė Kemzūras tas 2,5 val. pokalbyje.

                                        Comment


                                          o tai argi ne visa naujoji Kauno arena plojo katučių nuostabiajam buratinui per atidarymą? ar ta meilė taip staiga išgaravo? mačiau, kad gerbiamieji forumo nariai nebuvo tuo patenkinti, bet plačioji Kauno publika, reikia suprasti, Romanovą myli
                                          Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X