Parašė GediminasJa
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Kauno "Žalgiris"
Collapse
X
-
Parašė GediminasJa Rodyti pranešimąRomanovo atsakasGal kas supras
V.Romanovas: vagis šaukia: „Laikykite vagį!“
http://www.diena.lt/naujienos/nuomon...te-vagi-328181
Prasideda "Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių" kaip jam trūksta dėmesio tai jomajo, kada pagaliau jis apsiramins. Negailu jau taip juokas suėmė, kad vėl prasideda visas tas š... atrodo apsiramino ir vėl kažkas užėjo ponui , gal jis nepavalgęs koks ?Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.
Comment
-
Parašė boo Rodyti pranešimą
Mano nuotraukos @Fotki.com
Auto Show Millennium 2007
Retromobile 2007
"Kova 1". Driftingo čempionatas
"Foje" Gali Skambėti Kitaip
Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
Kauno Marių Regioninis Parkas
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąGalvoj nusipirkt bilietus i F4 Alytuje, tik kaip zinot, kurioj sales galo pusej bus Zalgirio sirgaliai ir kuriojie laikrascio metodu palaikytojai? Nesinori laikrastiniu pusej sedet. Siauliuose kai vyko pries 2-3 metus tai kazkas forume buvo parases kurioje puseje kas sedes.
Comment
-
Vėl tie keitimai... Jau rimtai, kaip pornografija jie.. per pirmą kėlinį spėjo pažaisti 11 žaidėjų.. O debiliškiausia, kai keičiamas gerą atkarpą sužaidęs Čiapinas. Matyt prie jo pavardės buvo parašyta pirmam kėliniui 2Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"
Comment
-
Parašė jasha Rodyti pranešimąVėl tie keitimai... Jau rimtai, kaip pornografija jie.. per pirmą kėlinį spėjo pažaisti 11 žaidėjų.. O debiliškiausia, kai keičiamas gerą atkarpą sužaidęs Čiapinas. Matyt prie jo pavardės buvo parašyta pirmam kėliniui 2
Comment
-
Jie neišėjo, o juos išleido treneris. Žaidėjai nekalti, kad juos keitalioja kas dvi minutes.. Gal tai sutapimas, bet kita vertus, jau ne pirmas kartas, kai sulig Collinso išėjimu į aikštę, įvykiai apsiverčia aukštyn kojom...Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"
Comment
-
Parašė Čikupakas Rodyti pranešimąČia kaip matau yra žmonių iš gwb ir gd. Pasiūlykit klubų nariams, kad nustotų skanduot tą "f**k you, referee". Nes užsieniečiai pradės galvot, kad žalgrio fanai tai kažkoki kaliniai.
Comment
-
Parašė edvvis Rodyti pranešimą16-11
Aikštelėj pasirodo mūsų superstaras Collinsas
22-40Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"
Comment
-
Turiu pasiūlyma sirgaliams: atspausdinti ant didelės drobės šitą ir išskleisti per rungtynes kai prasideda kaitaliojimų serija. Ką jūs apie tai? Suveiktų tai?
Comment
-
Romanovas nesupranta vieno pagrindinio dalyko, dėl kurio ir kenčia visa komanda - geriausias žaidimas yra pradedamas demonstruot, kai tie patys žaidėjai ir treneriai kartu dirba ilgą laiką. Ir durnam aišku, kad žalgiris geriausiai žaidžia, kai aikštėj laiko rinktinės krepšininkus, o tie keitaliojimai tik išmuša iš ritmo.
Braunas su savo didžiuliu ego tiktai kliudo visam žaidimui. Jeigu žaidžia komanda, tai žaidžia komanda, o jei žaidžia Braunas, tai jis žaidžia vienas. Pusę sezono durnių voliojo, o dabar įsivaizduoja, kad pagaliau sulaukėm mūsų dievuko..
Dar vienas dalykas dėl kurio Romanovas sugadino šį sezoną, tai idiotiškas trenerių keitaliojimas. Naujas treneris - nauja filosofija ir vėl viskas pradedama nuo 0. O, jeigu jisai mano, kad treneris yra skirtas tik jo nurodymam klausyt tai iš vis juoda ateitis žalgirio laukia..
Comment
Comment