Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Latviukai gerai duoda. Ventspils Europos taurėj per keturias varžybas triskart sugebėjo sužaist lygiosiom.

    1-1 Berlyne su Hertha,
    0-0 namie su Heerenveen,
    1-2 pralaimėjo namie Sportingui
    ir šiandien:
    1-1 Lisabonoje sužaidė su tuo pačiu Sporting.


    Sakyčiau šis klubas įrodinėja, jog smarkiai progresuoja, galutinai tuo įsitikinau, kuomet praėjusiam ture Sportingui tik gale prapylė, pirmas dvi lygiasias laikiau fuksais, bet dabar žodžius atsiimu. Reziumė, ir vėl mus latviai lenkia. Kada mes tiek pasieksim? ...
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      Parašė vizas Rodyti pranešimą
      Latviukai gerai duoda. Ventspils Europos taurėj per keturias varžybas triskart sugebėjo sužaist lygiosiom.

      1-1 Berlyne su Hertha,
      0-0 namie su Heerenveen,
      1-2 pralaimėjo namie Sportingui
      ir šiandien:
      1-1 Lisabonoje sužaidė su tuo pačiu Sporting.


      Sakyčiau šis klubas įrodinėja, jog smarkiai progresuoja, galutinai tuo įsitikinau, kuomet praėjusiam ture Sportingui tik gale prapylė, pirmas dvi lygiasias laikiau fuksais, bet dabar žodžius atsiimu. Reziumė, ir vėl mus latviai lenkia. Kada mes tiek pasieksim? ...
      Nu Super! O mes ko gero pasieksim tiek kai 1. koks futbolo klubas surinks tokį biudžetą kaip Ventspils 2. gausim priešininkus pagal latviškus burtus
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Parašė zanaz Rodyti pranešimą
        Nu Super! O mes ko gero pasieksim tiek kai 1. koks futbolo klubas surinks tokį biudžetą kaip Ventspils 2. gausim priešininkus pagal latviškus burtus
        Jei sakai tokio, tai pasakyk kokio dydžio tas biudžetas. Be to, koks Lietuvos klubo didžiausias tada? Oficialūs duomenys. Ir galiausiai Ventspils Latvijoj titulo apgint nesugebėjo, spėju Metalurgas didesnio biudžeto neturėjo.
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          Aš manau, kad antras zano minėtas punktas yra kur kas svarbesnis.
          Got sun in my face, sleeping rough on the road

          Comment


            http://web.mlsnet.com/sights/goal_of_the_year/


            Prabalsuojam už Jankausko įvartį.
            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

            Comment


              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Aš manau, kad antras zano minėtas punktas yra kur kas svarbesnis.
              Duok Vetrai suzaist su Sportingu isvykoj....idomu kiek tasku iskovotu
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                Duok Vetrai suzaist su Sportingu isvykoj....idomu kiek tasku iskovotu
                tai gal "Vėtra", žinodama, jog žais Europos lygos grupių etape, taip pat prisipirktų rinktinės žaidėjų, keletą užsieniečių, pasikviestų italų trenerį ir viską ant kortos pastatytų, kaip kad dabar "Ventspils" padarė. ta komanda, kurią latviai turėjo Latvijos čempionate, ir kokią padarė būtent UEFA turnyrui - du skirtingi dalykai (pirmasis variantas su "Banga" Baltijos lygoje 0:0 sužaidė). ir dabar smarkiai rizikuoja - jei nepavyks nieko iš jaunųjų "talentų" parduoti, kitais metais gali būti labai labai liūdna latvių naftininkų mieste.
                GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                Comment


                  www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                  Comment


                    /\ graudokas vaizdelis

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      /\ graudokas vaizdelis
                      tu cia apie kaireje matoma Gen prokuraturos pastata?
                      siaip tai neseniai buvo didziausias , svarbiausias Lietuvos stadionas
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        /\ todėl ir sakau, kad graudokas vaizdelis, žinant, kokia tai vieta...

                        Comment


                          Labino mini spaudos konferencija naujo stadiono klausimu:

                          A.Labinas: "Turime tik stadiono viziją, bet jau bandoma ją numarinti"

                          Ir labai taikli citata, kuri tinka visiems Lietuvos futbolo projektams apibūdinti:
                          Kartais peršasi nuomonė, kad visoje Lietuvoje yra taip: dar idėjos užuomazgoje bandoma sugalvoti, kodėl ir kaip tą idėją reikia nužudyti. Ne palengvinti, visiems susivienyti ir nudirbti gerus darbus, bet kaip ją numarinti.
                          Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                          Comment


                            Ka manot apie sia mergaite?
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              manau, kad jos vyras kentės "po padu" Nors nemanau, kad ras vyrą

                              Comment


                                Padla ne mergaite
                                www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                Comment


                                  gal cia transvestite/-as o ne tikra merga?
                                  "tiurma po nej placet" - sako rusai...
                                  Paskutinis taisė dariuks; 2009.11.10, 21:49.
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    visai normali mergaite, zinoma jeigu patinka sado-mazo

                                    Comment






                                      "Hannover" klubo vartų sargas Robertas Enke antradienio vakarą žuvo palindęs po traukiniu. Spėjama, kad futbolininkas, kuriam buvo prognozuojama vieta startinėje Vokietijos rinktinės sudėtyje, iš gyvenimo pasitraukė savo noru.

                                      32 metų R.Enkei nacionalinės komandos treneris Joachimas Lowas buvo numatęs pagrindinio rinktinės vartininko vaidmenį kitų metų pasaulio čempionato finaliniame etape.

                                      Įtariama, kad R.Enkę į savižudybę galėjo pastūmėti depresija, kuri kamavo žaidėją dėl dukters netekties. 2007 m. gydytojams nepavyko išgelbėti dvejų metukų Laros, turėjusios širdies ydą, gyvybės.

                                      Po dukters mirties R.Enke su žmona Teresa buvo įsivaikinę aštuonerių metų mergaitę.

                                      R.Enke praeityje atstovavo tokioms komandoms kaip "Barcelona", Lisabonos "Benfica", "Fenerbahce" ir Mechengladbacho "Borrusia".


                                      Aš jį žiūrėdavau Vokietijos lygose, o dabar jo jau nebėra, net sunku patikėti.
                                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                      Comment


                                        Vilniaus futbolo mokyklai 50 metų. Sveikiname!
                                        Vilniaus futbolo mokykla yra įkurta 1959 m. ir yra ne tik seniausia, bet ir geriausia Baltijos regione. Šią mokykla yra baigę žymiausi Lietuvos rinktinės ir Vilniaus Žalgirio meistrų komandos žaidėjai, tai K. Latoža, G. Paberžis, A. Mackevičius, S. Baranovas, V. Sukristovas, E. Jankauskas, A. Skarbalius, T. Ramelis ir kiti. Futbolo mokyklą baigė ir šios Lietuvos šou verslo įžimybės: M. Mikutavičius, artistas G. Storpirštis ir daug kitų politikų, kultūros bei sporto veikėjų.
                                        Nuo 2001m. rugpjūčio 1d. Vilniaus futbolo mokykla yra Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto departamento Kūno kultūros ir sporto skyriaus pavaldume.
                                        Paskutinis taisė HSV; 2009.11.12, 10:57.

                                        Comment


                                          Kas yra toks S. Baronovas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X