Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Video: http://fkekranas.lt/live_new/lt/live/94/video

    0:1 Labai įdomu
    Paskutinis taisė zanaz; 2009.10.25, 18:49.
    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

    Comment


      kur vaizda gyvai per neta matyti?
      ---------
      Aciu
      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

      Comment


        4-2 laimėjo Ekranas.

        Comment


          Per anksti kazkas bokalais musineti pradejo O siaip tai ganetinai graziai Ekranas zaide ir nenuobodu stebeti buvo
          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

          Comment


            Smagiai smagiai. Galkevičius man kuo toliau, tuo labiau patinka.

            Comment


              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
              Smagiai smagiai. Galkevičius man kuo toliau, tuo labiau patinka.
              - Atsigauna bičas po nelemtų traumų. Ateity gali būti vienas iš komados variklių.. To pačio tikiuosi ir iš mano seniai pamėgto Arlausko, kuris gali patapti naujuoju Savėnu, bet ar taip atsitiks - pamatysim in the future..

              Comment


                Kiek kainuoja bilietas Vilniuje i Vetros varzybas? nes ju puslapyje tokios info nerasta arba gerai paslepta
                Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                Comment


                  Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                  Kiek kainuoja bilietas Vilniuje i Vetros varzybas? nes ju puslapyje tokios info nerasta arba gerai paslepta
                  10 litų.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                    Kiek kainuoja bilietas Vilniuje i Vetros varzybas? nes ju puslapyje tokios info nerasta arba gerai paslepta
                    ziurek ten kur virsuj puslapio paveiksliukai keiciasi
                    p.s. praeita savaite baneriukas sukosi, daba lyg ir iseme, gal rungtyniu laika derina.
                    Paskutinis taisė zanaz; 2009.10.26, 15:10.
                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                    Comment


                      Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                      ziurek ten kur virsuj puslapio paveiksliukai keiciasi
                      p.s. praeita savaite baneriukas sukosi, daba lyg ir iseme, gal rungtyniu laika derina.
                      Kad jau derino vieną kartą. Iš 14 valandos perkėlė į 15-ą

                      Comment


                        Tomas Danilevičius, Robertas Poškus, Arūnas Šuika, taip pat kiti esami ir buvę Lietuvos rinktinės futbolininkai bando atgaivinti jų gimtąją Klaipėdą garsinusią sporto šaką. Artimiausiu metu Klaipėdoje bus oficialiai pristatytas naujas futbolo klubas, - praneša dienraštis "Lietuvos rytas".
                        http://www.lrytas.lt/-12566278211254...klub%C4%85.htm
                        No one really knows
                        Which way the wind blows

                        Comment


                          Cia tas milijonas litu tik zaideju atlyginimams ar visos komandos biudzetas? Manau truputi perlenkia lazda su tokio biudzeto galimybemis.
                          Great is Ok, but Amazing would be Great

                          Comment


                            A Lyga? o kaip sportinis principas? suprantu, kad pernai pažeidė šiektiek, tačiau čia visiškai naujas klubas, lai pakyla per porą metų į aukščiausią ir tada jokių pretenzijų.
                            Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                            Comment


                              Straipsnyje nesamonė parašyta - Glestum įvardintas kaip atskiras klubas, kas yra neteisybė, nes FC "Klaipėda" yra naujas Gelstumo pavadinimas ir tai bus tas pats klubas. O po šio sezono įtariu, kad LKKA nebegaus A lygos licenzijos, o kai klubų, norinčių žaisti aukčiausioj lygoj daugiau negu reikia tai prognozuočiau ir šiokią tokią plėtrą, bent jau iki 10-ies komandų, kas leistų vieną iš trijų laisvų vietų užimti betkuriai iš pretenduojančių komandų, šiuo atveju ir "Klaipėdai".

                              Update: http://www.futbolas.lt/lt/naujienos/,nid.4357 šiame strapsnyje Varanavičius mano prognozes tik patvirtino
                              Paskutinis taisė Maarko; 2009.10.30, 17:39.
                              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                              Comment


                                Didžiausi sveikinimai mano miesto komandai, kurią visada palaikiau, palaikau ir palaikysiu. Jie buvo verti čempionų titulo. ŠAUNUOLIAI !!!!!!!!!!!
                                دائما الليتوانيه

                                Comment


                                  Sveikinimai

                                  Comment


                                    2009 10 31

                                    Sveikinimai visiems su dviguba pergale!!!
                                    Keletas padrikų nuotraukų

















                                    Ir su taure!
                                    Paskutinis taisė Almis; 2010.01.01, 14:04.

                                    Comment


                                      Geros buvo rungtynės, įtemptos ir nenuspėjamos. Po pirmojo kėlinio tikėjau, kad Vėtra galiausiai pralauš Ekrano gynyba, tačiau praleido pirmi ir galiausiai pralaimėjo. Buvo labai daug neišnaudotų progų. Grigalevičius turbūt per visą žaidimą nė karto normaliai kamuolio nesusistabdė, o kai jį galiausiai pakeitė, garsiai keikėsi (tikriausiai pats save kaltino).

                                      Kaip ten bebūtų, sveikinimai Ekrano fanams. Garbingai apgintas čempionų vardas!

                                      Comment


                                        Sveikinimai ir sėkmės kitąmet garbingai atstovaujant Lietuvą Čempionų lygos atrankoje.
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Nueinat į http://www.panevezys.lt/ ir pareiškiat savo nuomonę dėl stadiono Panevėžyje apklausos skiltyje, nes kažkaip įdomiai čia savivaldybė, savo puslapyje dar ims ir nuspręs pagal apklausos rezultatus reikia Panevėžiui ar ne stadiono. Kolkas 81% už naują stadioną.
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X