Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip kokie gyvuliai

    Comment


      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
      Kažkada šio sezono pradžioje (turbūt) alfa.lt tapo "Vėtros" informaciniu rėmėju, ar kaip čia pavadint. Bet toks baneris tai, ko gero, pirmą kartą. Ir ne tik "Vėtros" atveju, apskritai nepamenu, kad būčiau kur nors kada nors matęs banerį su konkrečių rungtynių reklama.
      O šiaip tai "Vėtra" pagaliau po truputį pradeda rūpintis savo lankomumu ir tai yra sveikintina.

      Tik dizainerio jiems reikėtų truputį geresnio, nes dizaino atžvilgiu tie baneriukai tai tragiškai atrodo Bet čia antraeilis dalykas, svarbiausia, kad apskritai jie yra.
      Na kolega futbolo analitikas tokiu klausimu galėtų būti ir labiau apsišvietęs, bet kadangi kalba eina apie Vėtrą, o ne Ekraną ar rinktinę, tai atleistina Alfoj (o taip pat ir visuose plius.lt) Vėtros baneriai sukasi jau senokai - nuo Grevenmachen laikų, ir visą savaitę prieš kiekvienas EL varžybas sukosi. Vėtros saite tokius banerius galima pamatyti ir prieš A lygos varžybas, bet prisipažinsiu, A lygos rungtynių reklamą Alfoj ir aš pirmą kart matau
      Paskutinis taisė Maarko; 2009.08.26, 23:01.
      Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

      Comment


        Na West Ham'o sirgaliai jau seniai yra pagarseje kaip geri debilai, futbolo huliganai tiesiogine to zodzio prasme, panasia tematika net filmas yra sukurtas (''Hooligans'' aka "Green Street Hooligans"), kuriame pagrindiniai herojai West Ham'o sirgaliai, idomus faktas - sios riauses vyko butent gatveje, kurios pavadinimas Green street
        visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

        Comment


          Kai tik burtus ištraukė prieš porą savaičių iš karto prisiminiau tokią sceną iš Green Street



          Tikėjaus kažkokių nedidelių riaušių, be ne tokiais mastais kaip vakar, pasiilgo vieni kitų per tiek metų. Spėju ten šiaip susirinko ir nemažai filmo sužavėtų troublemakerių, aišku veterenų ir išlindo pasižmonėti

          Kas link Vėtros banerių dizaino - juos tiesiog savanoriškai patys ir darom, o klubo atstovas persiunčia ten kur reikia. Dėja neturim nei vieno rimtesnio dizainerio savo gretose
          Ko gero, po 300-400 žiūrovų keliose paskutinėse rungtynėse ir apmažėjus darbų pasibaigus Eurotaurėms, klubas biški rimčiau užsiėmė su "informaciniais remėjais" tai net A Lygos rungtynes reklamuoja
          Paskutinis taisė zanaz; 2009.08.27, 02:19.
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Tas filmas juos dar labiau paskatino Budulistai susirinko visi.

            Kur jau kur, bet į aikštę galvojau jie nesiverš arba bus tikrai labai daug apsaugos, bet klydau....
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė zanaz Rodyti pranešimą
              Kas link Vėtros banerių dizaino - juos tiesiog savanoriškai patys ir darom, o klubo atstovas persiunčia ten kur reikia. Dėja neturim nei vieno rimtesnio dizainerio savo gretose
              Ane? Čia jūsų iniciatyva? Nu tada truputį nusivyliau "Vėtros" vadovybe, bet iš kitos pusės - šaunuoliai Tai žiū, skelbk dabar čia konkursą neatlygintinoms dizainerio pareigoms užimti, gal kas atsiras. Juk čia žmogui su patirtimi laiko tikrai nedaug užima tokių baneriukų gamyba, o vaizdas galėtų būt kur kas geresnis
              Arba bent jau patarimų galit gaut dėl tų banerių. Nes bent jau tas paskutinis ("Vėtros" - "Kruojos") tai toks mažas chaosėlis. Per daug spalvų, futbolininkų galvos nupjautos, kam tie efektai ant teksto? Tobulėkit

              Comment


                Panevėžio savivaldybė kerpa paramą sporto klubams „Techasas“ ir „Ekranas“

                http://www.lrytas.lt/-12513599711250...ir-ekranas.htm


                Įdomu, įdomu, kažin kurie čia aferą suka, aš visgi kažkaip linkęs tikėt, kad savivaldybė nesurenka pinigų ir "atmazus" sugalvoja. Bet kaip iš tikro yra, neaišku...
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                  Na West Ham'o sirgaliai jau seniai yra pagarseje kaip geri debilai, futbolo huliganai tiesiogine to zodzio prasme, panasia tematika net filmas yra sukurtas (''Hooligans'' aka "Green Street Hooligans"), kuriame pagrindiniai herojai West Ham'o sirgaliai, idomus faktas - sios riauses vyko butent gatveje, kurios pavadinimas Green street
                  Kad tas filmas realiai atspindi laaaaaabai mažai to, ką daro ir sugeba tos WHU ar Millwall grupuotės. Kitaip tariant filme viskas "su/muilo/burbulinta" ( ), kad žiūrovo akiai idealiai tiktų.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Parašė vizas Rodyti pranešimą
                    Kad tas filmas realiai atspindi laaaaaabai mažai to, ką daro ir sugeba tos WHU ar Millwall grupuotės. Kitaip tariant filme viskas "su/muilo/burbulinta" ( ), kad žiūrovo akiai idealiai tiktų.
                    na as tikrai nepriestarausiu, dar prisiminiiau - gulejau pora dienu ligoninej praeita savaite, ir mano palatoj gulejo vienas senukas, kuris yra fanas Millwall'o. Tai kitas ji kalbindamas sako - turetum but patenkintas, kad susitinkat su WHU, tas sako - sitokie macai yra nepakartojami, gaila kad pats negales sudalyvaut, nes sunkiai serga. Ir tik dabar po tu riausiu prisiminiau ir ta filma ir kad Millwall su WHU mirtini priesai
                    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                    Comment


                      Kas ilgam savaitgaliui į Alpes

                      http://www.sportfan.lt/oxid.php/sid/...ija---Lietuva/
                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                      Comment


                        Nuo šiol Lietuvos futbolo strategijos dalimi galite tapti ir Jūs.
                        http://www.lff.lt/news.php?news_id=6982
                        Nežinau ar buvo ar ne bet vistiek skatinu jus užpidyti. Blogiau gi nebus.
                        AŠ TAI JAU PADARIAU
                        RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                        Comment


                          Gal kas numano kaip geriausia būtų nusigauti iš Memmingen (DE) iki Insbrucko (AT)?
                          Ryanair'as, rūpūžė, arčiau neskrenda...
                          www.scriptorium.ie

                          Comment


                            Parašė C5 Rodyti pranešimą
                            Gal kas numano kaip geriausia būtų nusigauti iš Memmingen (DE) iki Insbrucko (AT)?
                            Ryanair'as, rūpūžė, arčiau neskrenda...
                            Keliese? Variantai 2 arba nuomuotis mašiną (mes taip padarėm, Europcar pigiausiai pasiūlė) arba traukinuku. Grafikai traukinio su kainom čia. Jei didesnė grupė >2 pvz., gal apsimokės Bavarijos žemės bilietas. Ji atrodo galioja iki pirmos stotelės Austrijoj,
                            Dar gali užklaust čia
                            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                            Comment


                              19.15 Lietuva - Farerų Salos
                              22.00 Serbija - Prancūzija
                              per Sport1

                              Lietuvai reikia viską laimėti ir tikėtis serbų pergalės, kitaip dainelė sudainuota.

                              Comment


                                Serbų pergalė reikalinga ir dėl to, kad serbai užsitikrintų pirmą vietą ir pas mus atvažiuotų jau ne taip stipriai motyvuoti. Nes mums realiai dar ir trečią vietą yra sunku išsaugoti. Austrai išvykoje ir serbai namuose taškų lengvai nedalins.
                                Aš neliūdnas - aš blaivus

                                Comment


                                  apie ką mes kalbam, kai farerai muša jau 2 įvartį...

                                  Comment


                                    Nu jei dar ir futbolininkai praloš tai bus tikrai nebekas....
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Reikia, kad futbolininkai žaistų krepšinį, o krepšininkai - futbolą. Dabar juokingai skamba ta reklama: "Balsuok, kas geresnis - krepšinio ar futbolo rinktinė". Juokas pro ašaras. Tikiuosi laimėsim 3-2.

                                      Comment


                                        B... vieną įvartį ir tą iš baudinio. Kašistai lipa į medį, futbolistai patys medinukai. Nafik tas stadionas statomas išvis, susirinksim pažiūrėt, kaip namie Farerai aplošia 3:0.

                                        Comment


                                          Juodoji savaite lietuviškam sportui :/
                                          Life is a game that no one wins

                                          Comment

                                          Working...
                                          X