Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Johnsonas gudrus lapinas, užkalbėjo Valinčių... Bac ir turim 0-1...
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...40&part=sports

      Jei kas nori pažiūrėti.
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        fulhemas su rūdiškėm? juokinga
        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

        Comment


          O kas tau nejuokinga?
          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

          Comment


            Nieko ypatingo Fulhamas neparodo. Aišku, jei tik du pasai tikslūs ir prarandamas kamuolys, tai ir lieka "bubliko" skylutė.

            Comment


              Visi trys praleisti įvarčiai - žiaurios klaidos gynyboje, tokios komandos neatleidžia, kad ir dar ne geriausioje sportinėje formoje...
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                Brazil face Estonia in Tallinn tonight

                Blemba estukai geras draugiškas susiorganizavo. O kuo mes blogesni?
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                  O kuo mes blogesni?
                  Ogi tuo, kad neturim tinkamo stadiono, kokį turi estai: http://en.wikipedia.org/wiki/A._Le_Coq_Arena

                  Comment


                    Ir dar bent porą metų neturėsim, taigi galime nebent pasidžiaugti už kaimynus, gal kada ir mūsų Vilniaus senamiestyje Kaka pasiklys bevaikščiodamas.
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      Gražus turas A lygoje, įdomūs rezultatai, o kas svarbiausia visuose šiandienos stadionuose buvo virš 1000 žiūrovų:

                      Gargžduose 1512
                      Marijampolėje 1400
                      Šiauliuose 1200
                      Tauragėje 1020

                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                        Gražus turas A lygoje, įdomūs rezultatai, o kas svarbiausia visuose šiandienos stadionuose buvo virš 1000 žiūrovų:

                        Gargžduose 1512
                        Marijampolėje 1400
                        Šiauliuose 1200
                        Tauragėje 1020

                        Tikrai vykęs turas buvo. Ir panašu, kad "Sūduvos" naujasis ispanas bus labai neblogas pirkinys.

                        Comment


                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                          Tikrai vykęs turas buvo. Ir panašu, kad "Sūduvos" naujasis ispanas bus labai neblogas pirkinys.
                          Panašu. O aš jau tikėjausi, kad išėjus Lukšiui Sūduva ims atsilikti...

                          Beje, gal kas žinot kada bus žaidžiamos antro rato atidėtos rungtynės tarp Vėtros ir Ekrano?
                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                          Comment


                            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                            Panašu. O aš jau tikėjausi, kad išėjus Lukšiui Sūduva ims atsilikti...

                            Beje, gal kas žinot kada bus žaidžiamos antro rato atidėtos rungtynės tarp Vėtros ir Ekrano?
                            Lyg ir nenuspręsta dar, kaip bebūtų, kažkurį trečiadienį, nes būtent trečiadieniai yra rezervinės dienos.
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Atrodo Velička žiaurokai kely susivarė sužaidęs vos 5 min debiutinėse rungtynėse

                              http://www.bcfc.co.uk/page/NewsDetai...759307,00.html
                              http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot..._1/8195572.stm
                              Bristol City boss Gary Johnson on a knee injury to new signing Andrius Velicka:
                              "While we are delighted with the win and Nicky's fantastic late strike, our thoughts are with Andrius.

                              "It's a bad break for us but even worse for the lad himself.

                              "There was no contact involved when he went down, which is always a worry, and it looks pretty serious."
                              foto is: http://www.bcfc.co.uk/page/Gallery/0...759316,00.html

                              Paskutinis taisė zanaz; 2009.08.19, 01:43.
                              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                              Comment


                                VELICKA'S SEASON IS OVER

                                Andrius Velicka's season is over after a scan confirmed he suffered an Anterior Cruciate Ligament injury on his City debut against QPR.
                                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                Comment


                                  Čia tai žiauru, vakar galvojau paskaitysiu, kaip Veličkai naujas klubas... Fanai sako, kad bus trumpiausiai sužaidęs žaidėjęs komandoje. Blogiausiu atveju, po traumos galės Lietuvoj žaist

                                  Comment


                                    Gaila, kad braliukam nepavyko prasimušti į CL, bet kaip suprantu jie žais Europa League grupės varžybose, kas mūsų regiono komandoms sunkiai pasiekiama. Ar klystu?

                                    O Milwall ir West Ham utd. "kiečiau", nei per filmą pavarė.... Sakyčiau mūsų tautos fanai labai jau išprusę palyginus su jais, nes tik skardines mėtyti mokėjome
                                    Paskutinis taisė fredis; 2009.08.26, 12:10.
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Seniai čia Vėtra užsiima reklama į rungtynes? Nes anksčiau niekur nepastebėdavau, o dabar atsidaręs alfa.lt žiūriu:

                                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                      Comment


                                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                        Seniai čia Vėtra užsiima reklama į rungtynes? Nes anksčiau niekur nepastebėdavau, o dabar atsidaręs alfa.lt žiūriu:

                                        Atvaizdas
                                        Kažkada šio sezono pradžioje (turbūt) alfa.lt tapo "Vėtros" informaciniu rėmėju, ar kaip čia pavadint. Bet toks baneris tai, ko gero, pirmą kartą. Ir ne tik "Vėtros" atveju, apskritai nepamenu, kad būčiau kur nors kada nors matęs banerį su konkrečių rungtynių reklama.
                                        O šiaip tai "Vėtra" pagaliau po truputį pradeda rūpintis savo lankomumu ir tai yra sveikintina.

                                        Tik dizainerio jiems reikėtų truputį geresnio, nes dizaino atžvilgiu tie baneriukai tai tragiškai atrodo Bet čia antraeilis dalykas, svarbiausia, kad apskritai jie yra.

                                        Comment


                                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                          O Milwall ir West Ham utd. "kiečiau", nei per filmą pavarė.... Sakyčiau mūsų tautos fanai labai jau išprusę palyginus su jais, nes tik skardines mėtyti mokėjome
                                          Na kai kartą į 5 metus su kaimynu pasiseka susitikt tai reikia gi kažkaip atžymėt.
                                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                          Comment

                                          Working...
                                          X