Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Remis Rodyti pranešimą
    savo abejones aš sau pasilaikau, kol nėra įrodymų. taip sakant, nekaltumo prezumpcija: kol neįrodyta - tol nekaltas.


    V.Lekevičius bent jau apie savo veiksmus kalbėjo, o ne kaip VBS atveju būna: "teko girdėti, kad vienas toks Petras sumokėjo vienam tokiam Antanui".
    na taip, tik kai FBK laimi tai irodymu nereikia netaikykime dvigubu standartu ir neverkim be reikalo.

    kas liecia statymus, statau retokai, bet beveik visada laimiu, tik va vis baisu didesne suma statyt, bet kol kas , dauguma atveju pasiteisino. Taktika paprasta, net labai..ieskau uzsienio bendroviu uzdraustu statymu. Pvz atsimenat Vilniaus Zalgiris su graikais zaide, zalgiris atrodo 3-1 laimejo, niekur pasauly negalima buvo statyt uz tas rungtynees, o LT leido. Ir kilo itarimas kad kazkas negerai, kofas uz Zalgiris labai geras buvo. Na va tokiu atveju ir ieskau
    Paskutinis taisė Aidzius; 2009.07.23, 17:29.
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Uch, "Vėtra" jau trečią minutę prasileido.. Ne kas.

      Comment


        Na va, prašau Gal vistik ir pamatysim Fulham'ą Vilniuje:

        19 : 27 val. - 1 : 1 ! "Vėtra" išlygino rezultatą . Po Roberto Vėževičiaus perdavimo Mindaugas Grigalevičius pasiuntė kamuolį į "HJK" vartus .

        Comment


          Fulhamas vis arčiau UHUU!

          19 : 30 val. - 2 : 1 "Vėtra" persveria rezultatą ! Pakėlus Nikolaj Mašitšev kampinį prie "HJK" vartų , įvartį pelnė Algis Jankauskas .

          Comment


            jau akyse temsta nuo itampos, o dar velerijono darbe nerasta
            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

            Comment


              Jei Vėtra laimi, teks antrą kart apsilankyt Vėtros tarptautinėse varžybose, kaip ir su Blackburn. Bet kol kas - tfu tfu tfu.
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                3-1, kažkas neįprasto dedasi Lietuvos futbolo pašiūrėj
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Parašė vizas Rodyti pranešimą
                  3-1, kažkas neįprasto dedasi Lietuvos futbolo pašiūrėj
                  Suomius nupirko? Juokauju, aišku. Kaunas dar irgi turi šiek tiek vilties, 1-1 ir 10 minučių..

                  Comment


                    Šitas juokas ne vietoj ir ne laiku
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      Na ką, viskas! Laukiam Fulham'o Kažkaip tikėjausi, kad "Vėtra" praeis. Šaunuoliai.

                      Comment


                        Na ką, Vėtra ir Vėtros fanai šiandien nori ir gali šventę švest
                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                        Comment


                          Parašė vizas Rodyti pranešimą
                          Na ką, Vėtra ir Vėtros fanai šiandien nori ir gali šventę švest
                          Na, žinok, net ir aš noriu, nors ir ne "Vėtros" fanas Šiaip įspūdį paliko - kątik atsidariau fulham'o puslapį, o ten jau siūlo kelionę į Vilnių su viešbučiu ir t.t. Įspūdingas operatyvumas

                          P.S. Gaila FBK.. kartais pikta būna dėl tos namų-išvykos įvarčių taisyklės.

                          Comment


                            Sūduva lygina rezultatą, bet to maža. Reikia dar vieno. Laiko dar pusvalandis, laikom kumščius

                            Comment


                              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                              Na ką, viskas! Laukiam Fulham'o Kažkaip tikėjausi, kad "Vėtra" praeis. Šaunuoliai.
                              Nu iš to ką savo bloge rašei tai į tai nepanašu.

                              Zanai, su pergale.
                              Got sun in my face, sleeping rough on the road

                              Comment


                                Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                Nu iš to ką savo bloge rašei tai į tai nepanašu.
                                Gal ne visai tiksliai išsireiškiau - ne tikėjausi, bet norėjau, kad praeitų.

                                O Zanaz jau girtas ko gero po stalu voliojasi iš to džiaugsmo

                                Comment


                                  Man atrodo rado Valerijono ir persiuostė
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    Buvau rungtynėse.
                                    I kėlinys:
                                    Serbai žaidė techniškai iki vartų linijos, ir laikėsi įskibę kampinių. Kaunas laikėsi ant kontraatakų ir aukštų perdavimų. Degančių progų turėjo daugiau FBK, o apskritai pusproges ir galimybes mušti - serbai.
                                    II kėlinys:
                                    FBK patys kalti dėl įvarčio. Įvartis iš absurdo serijos, gynėjai tingėjo pribėgti ir padangti. FBK įvartis tikrai gražus buvo. Toliau vėl kai reikėjo spausti Kaunui, pasidavė Sevojno provokacijom, sulėtino tempą, nebežinojo kur kamuolį kišti, pasuodavo ten kur serbų daugiausia. Nors matėsi, jog spurtui ir šiaip jėgų turi FBK, bet arba nesugebėjo treneris lanksčiau pažiūrėti į taktiką (4, o kartais 6 gynyboje tupėjo rezultatui esant 0-1).
                                    O serbai po įmušto įvarčio savame stiliuje. Raitosi, griūva. VIenu momentu suskaičiavau iki rungtynių pabaigos likus 15 minučių, 5 kartus nešti su neštuvais serbai buvo. Suprantama taktika, taip tikrai užvilkino su savo scenos gebėjimais apie 10-15 min. II kėlinio laiko.

                                    Mano reziume:
                                    Taktikos klaidos I kėlinyje, kai paspausti bent truputį galėjo - to nedarė. Iš vis treneris kalbėjo apie tai, jog serbų stiprioji pusė buvo trumpi perdavimai, bet to neišsprendė iki pat finalinio švilpuko. Nesuprantu kam duot žaist taip, kuomet žinai, jog tai stiprioji priešininkų pusė; juolab I kėlinio viduryje, kai nuo kaitros matėsi jie patys "pridvėsę" buvo. O Kaunas tikrai turėjo resursų, bet patys neišnaudojo, tad galiu sakyti - patys ir kalti!
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                      Buvau rungtynėse.
                                      II kėlinys:
                                      FBK patys kalti dėl įvarčio. Įvartis iš absurdo serijos, gynėjai tingėjo pribėgti ir padangti. FBK įvartis tikrai gražus buvo. Toliau vėl kai reikėjo spausti Kaunui, pasidavė Sevojno provokacijom, sulėtino tempą, nebežinojo kur kamuolį kišti, pasuodavo ten kur serbų daugiausia. Nors matėsi, jog spurtui ir šiaip jėgų turi FBK, bet arba nesugebėjo treneris lanksčiau pažiūrėti į taktiką (4, o kartais 6 gynyboje tupėjo rezultatui esant 0-1).
                                      Nu is pasakojimo tai atrodo, kad specialiai pralose

                                      Gynejai tingejo pribegti
                                      Kai reikejo musti - atidavinejo ten kur serbu daugiausia
                                      wtf

                                      Comment


                                        /\ Sorry, bet ir tokios kilo trumpam mintys. Bet tai tebuvo Sevojno, tad abejoju ar taip buvo, vizo nusivylimui Manau bėda buvo visiškas gynėjų žioplumas ir prastas (?) taktinis sprendimas nuo pačio I kėlinio remtis kontraatakomis. Tuot tarpu, Pehlic, Činikas ir vienas iš Vertelių (?)/Nr.7 - atrodė visa galva aukštesni savo profesionalumu apskritai visoj aikštėj. Jie ir kūrė degančias progas; gaila tik kad neišnaudojo!

                                        Šiaip kalbant apie konspiracijos teorijas ...kokie maždaug šių rungtynių koeficientai buvo? Aš nežinau, kadangi nesu lošėjas
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Jei suomius padarė, tai reik manyt ir kažkokį niekam nežinomą vidutinį Anglijos klubelį aploš.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X