Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vizas Rodyti pranešimą
    Siūlau šią temą baigt, geriau nežinot ir galvot, kad viskas gerai, nei žinot ir susitaikyt su realybe, kad Lietuvoj niekas nesikeis tol, kol į klubų valdžią neateis nauja - Nepriklausomos Lietuvos karta, o ne ta, kuri išmokyta sovietų žiūrėt visko tik sau, nesvarbu kokiais būdais.
    Nei aš, nei tu, nei bet kas kitas iš šio forumo iš tiesų nežino tikros tiesos apie šituos dalykus. Man asmeniškai atsibodo visi įtarinėjimai, sąmoksai, pirkimai-pardavimai ir nenutylančios kalbos apie tai, tad stengiuosi pats daugiau jokių "aštrių kampų" neieškot ir nesivelt į tokio pobūdžio diskusijas, kurios neveda niekur. Mylėkit futbolą, sirkit už savo miesto komandas ir džiaukitės gyvenimu. Baigiam.

    Comment


      Kiekvienas kalba už save, aš žinau.
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        Parašė vizas Rodyti pranešimą
        Kiekvienas kalba už save, aš žinau.
        Tai pats kokias nors rungtynes pirkai? Ar galbūt pardavei?
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
          Tai pats kokias nors rungtynes pirkai? Ar galbūt pardavei?
          Jei į tokius dalykus būčiau įsivėlęs tiesiogiai galvoji čia šnekėčiau?
          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

          Comment


            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
            Pritariu. Be to, kiek tenka bendrauti su žmogum iš "Ekrano" vidaus, tai susidariau nuomonę, jog apie jokius nešvarius žaidimus negali būti net kalbos. O kvietimas atvykti kuo anksčiau gali būti tiesiog azerų svetingumo ženklas. Jie turtingi ir mėgsta tuo pasipuikuoti, pvz. "Baku" klubo prezidentas į Lietuvą nuosavu lėktuvu buvo atskridęs
            hm.... sakei niekas forume nieko nezino , o pats teigi kad apie nesvarius darbelius negali net kalbos but. Tai zinai ,kad ju negali but? Tai gal kiti is forumo irgi gali zinot apie kitus darbelius ? Na ne esme, reikia uzsidirbt visiem, mokesciai dideli, algos sumazintos, o Azerbaidzane naftos yra, turi pinigeliu...ir azeram gerai ir Ekrani papildomos pajamos
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Tai pats kokias nors rungtynes pirkai? Ar galbūt pardavei?
              daznai tekdavo sutikt zaideju orakule , tai tikimybe yra. Ir isvis , Lietuvoj viskas parduodama. Siandien pusryciaudamas buvau pokalbio ,del vieno bausme atliekancio piliecio perteisimo, liudininku..tai cia pamanykit kazkokie 4 ivarciai
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                Kiekvienas kalba už save, aš žinau.
                Tai jei jau pradėjai, nevyniok į vatą ir skelk viską, ką žinai, su įrodymais O kol kas - tai tik tuščios šnekos, kurios, kaip ir minėjau, niekur neveda.

                P.S. Jei kitiems nuo to geriau - taip, "Ekranas" pardavė rungtynes. Pritariu.

                Peace.

                Comment


                  Rišam šią temą, rytoj kitos trys rungtynės, būsiu realistas, turbūt baigsis sezonas Europoje visoms Lietuvos komandoms...
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Parašė vizas Rodyti pranešimą
                    Rišam šią temą, rytoj kitos trys rungtynės, būsiu realistas, turbūt baigsis sezonas Europoje visoms Lietuvos komandoms...
                    na Vetra ir Suduva sansu turi tik as juos ivertinciau 15 procentu ... o va FBK sakyciau 50-50. Jei pralaimes ,tai negeda - 3 lyos komanda juk, o jei alimes , galima bus sakyt ,kad nupirko rungtynes Vieni parduoda ,kiti perka .
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                      na Vetra ir Suduva sansu turi tik as juos ivertinciau 15 procentu ... o va FBK sakyciau 50-50. Jei pralaimes ,tai negeda - 3 lyos komanda juk, o jei alimes , galima bus sakyt ,kad nupirko rungtynes Vieni parduoda ,kiti perka .
                      Nemanau, kad laimės, pirmosios varžybos parodė abiejų komandų skirtingą lygį, kur žaidžiama buvo į vienus vartus, sėkmės faktorius padėjo FBK išsaugot vartus sausus, kad tai pasikartos sunkiai realu, bet visko būna.
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                        Jei į tokius dalykus būčiau įsivėlęs tiesiogiai galvoji čia šnekėčiau?
                        Nu o tai iš kur žinai? VBS agentūros?

                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                        daznai tekdavo sutikt zaideju orakule , tai tikimybe yra. Ir isvis , Lietuvoj viskas parduodama. Siandien pusryciaudamas buvau pokalbio ,del vieno bausme atliekancio piliecio perteisimo, liudininku..tai cia pamanykit kazkokie 4 ivarciai
                        Nu ir kas tą futbolą pirks? Orakule irgi ne kvailiai sėdi, kad savus pinigus nesąžiningiems žaidėjams lengva ranka dalintų.
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                          Nu o tai iš kur žinai? VBS agentūros?


                          Nu ir kas tą futbolą pirks? Orakule irgi ne kvailiai sėdi, kad savus pinigus nesąžiningiems žaidėjams lengva ranka dalintų.
                          Orakule kvailiai sėdi, bet aferos tokios Lietuvoj nedaromos.

                          O žinot galima ir tiesiogiai nedalyvaujant, bet ne tokiems kaip tu tokius dalykus suprasti
                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                          Comment


                            Jo jo, yra žmonių, kurie įsitikinę, kad labai daug laimėt galima lažybų punktuose. Bet jei koks klubas dalyvautų tokiuose žaidimuose, tai reiktų trėkšt į SFL, o atsakingus asmenis susodint 10 metų ir baigtųsi visos nesąmonės.

                            Comment


                              Parašė rat Rodyti pranešimą
                              Jo jo, yra žmonių, kurie įsitikinę, kad labai daug laimėt galima lažybų punktuose. Bet jei koks klubas dalyvautų tokiuose žaidimuose, tai reiktų trėkšt į SFL, o atsakingus asmenis susodint 10 metų ir baigtųsi visos nesąmonės.

                              Tu ką, nori visą mūsų A lygą nusiųst į SFL?
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                O žinot galima ir tiesiogiai nedalyvaujant, bet ne tokiems kaip tu tokius dalykus suprasti
                                Teisingai. Tokie kaip aš paskalas palieka senoms kaimo liežuvautojoms.
                                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                Comment


                                  Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                  Teisingai. Tokie kaip aš paskalas palieka senoms kaimo liežuvautojoms.
                                  Neteisingai, tokie kaip tu to bet kuriuo atveju nesuprastų, ir būtent tokie kaip tu naudos sužinoję tiesą neduotų.

                                  Tu bent į Lietuvos A lygos rungtynes kartais nueini? Jei ne, tai neverta su tavimi net šnekėti...
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    Vizai, tu čia svaidaisi labai rimtais kaltinimais, bet akivaizdu, jog nenori sakyt visko ką žinai, nes kažko bijai arba nesi toks įsitikinęs. Tad gal nustok čia myžčiot ir išvis rišk šitą temą arba, kaip jau minėjau, klok viską, kas ant širdies guli. Su įrodymais.

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Tad gal nustok čia myžčiot ir išvis rišk šitą temą arba, kaip jau minėjau, klok viską, kas ant širdies guli. Su įrodymais.
                                      Jo jo, klokit viską ką žinot, o mes pažiūrėsim, kas po to bus

                                      Comment


                                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                        Neteisingai, tokie kaip tu to bet kuriuo atveju nesuprastų, ir būtent tokie kaip tu naudos sužinoję tiesą neduotų.
                                        Pasakom (o ypač apie lengvus pinigus) jau senokai nebetikiu.

                                        Ir apie kokią naudą čia šneki? Jei žinai kažką tai stverk vėliavą į rankas ir žygiuok į prokuratūrą. Tegul jie aiškinasi, gal naudos ir bus.

                                        Tu bent į Lietuvos A lygos rungtynes kartais nueini? Jei ne, tai neverta su tavimi net šnekėti...
                                        Nueinu ir į A lygos, ir į I lygos. Tiesą pasakius dažniau nueinu negu nenueinu. Bet nesuprantu ką tas keičia. Galvoji pasigavęs po rungtynių kokį Grigalevičių ar Jankauską klausinėju - "O pirkot šiandien varžybas su Banga ar pardavėt, kad lygiosiomis baigėsi?"
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          mano kambarioko geras draugas žaidžia už vėtrą, ir patikėkit - ko tik jis nepapasakoja. baisu, kas dedasi, rungtynės pardavinėjamos į kairę ir dešinę, jis pats nevisada eina statyti, dažniausiai siunčia brolį. sako, atvažiuoja kažkas "iš aukščiau", pasako - sužaisit 1-1 ar pan, taip ir žaidžiama. ir čia tik vienas mažas pavyzdys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X