Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    ir vėl eilinį kartą vilniaus skinai "pridarė"...
    Tavo cituojamame straipsnyje apie tai nieko nerašoma. Kiek supratau iš kitų straipsnių, organizatoriai dar išvis neišaiškinti. Tad paaiškink man kaip tu čia pritaikei tą savo garsiąją logiką?

    Comment


      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      Tavo cituojamame straipsnyje apie tai nieko nerašoma. Kiek supratau iš kitų straipsnių, organizatoriai dar išvis neišaiškinti. Tad paaiškink man kaip tu čia pritaikei tą savo garsiąją logiką?
      Buvau tribūnoje ir žinau, kad daktaras teisus.

      Comment


        Labai įdomu. Paklausei kas organizavo, o po to organizatorių paklausei iš kokio jie miesto? T.y. papasakok mums plačiau kaip ten viskas buvo.

        Comment


          "Odesoje bilietai į Lietuvos ir Ukrainos mačą išgraibstyti per 4 dienas"

          http://www.delfi.lt/news/sport/abroa...hp?id=12642375

          O dabar kas dėl "Bienvenue en Europe", tai poelgis tikrai blogas ir kenkiantis Lietuvos įvaizdžiui, bet Varanavičius ryškiai persistengia su padlaižiavimu prancūzams. Visų pirma, nieko rasistinio tiesiogine prasme ten nebuvo, viską, ir piešinį, ir užrašą galima interpretuoti kaip nekaltą ironiją, pasistengus ir nusisamdžius gerus advokatus baudos tikrai galima išvengti, nes, kaip ir sakiau, rasizmo tame plakate buvimas/nebuvimas priklauso tik nuo interpretacijos.

          Comment


            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Labai įdomu. Paklausei kas organizavo, o po to organizatorių paklausei iš kokio jie miesto? T.y. papasakok mums plačiau kaip ten viskas buvo.
            o kaip tau atrodo, kas tokie stovi pietų 4 tribūnoj ir kuriam stadione ta tribūna yra ir kuriam mieste?

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Labai įdomu. Paklausei kas organizavo, o po to organizatorių paklausei iš kokio jie miesto? T.y. papasakok mums plačiau kaip ten viskas buvo.
              Šiek tiek domiuosi į tribūnas besirenkančiomis grupėmis ir žinau, kas kuo užsiima. Klausti iš kokio miesto nebūtina, nes dauguma turi savo klubo marškinėlius ar šaliką, tad viskas matosi. Taip pat apie organizatorius galima sužinoti ir atitinkamuose forumuose.

              Comment


                @daktaras: Nežinau apie kokias tribūnas/stadionus/miestus tu čia kalbi, bet straipsnyje, kurį citavai nieko apie Vilniaus skinus nebuvo rašoma, tad tavo reakcija iš šalies atrodė keistai.

                Comment


                  /\ na va jokeris tau viską ir paaiškino. nebūtina man cituoti kažkokių straipsnių, tiesiog bendrauju su plačiu žmonių ratu, kurie taip pat sėdėjo stadione ir virš jų galvų ta vėliava plėvesavo, taip kad mano šaltiniai patikimi 100 procentų

                  Comment


                    Parašė joker Rodyti pranešimą
                    Šiek tiek domiuosi į tribūnas besirenkančiomis grupėmis ir žinau, kas kuo užsiima. Klausti iš kokio miesto nebūtina, nes dauguma turi savo klubo marškinėlius ar šaliką, tad viskas matosi. Taip pat apie organizatorius galima sužinoti ir atitinkamuose forumuose.
                    Žinau, sužinoti ten ir t.t. - puiku. Bet aš irgi noriu žinoti, negi sunku konkrečiau parašyti?

                    Comment


                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      Žinau, sužinoti ten ir t.t. - puiku. Bet aš irgi noriu žinoti, negi sunku konkrečiau parašyti?
                      Gi jau pasakėm - organizavo Pietų IV.

                      Comment


                        Labai išsamu. Gerai, palauksim oficialių žinių.

                        Comment


                          Parašė joker Rodyti pranešimą
                          Šiek tiek domiuosi į tribūnas besirenkančiomis grupėmis ir žinau, kas kuo užsiima. Klausti iš kokio miesto nebūtina, nes dauguma turi savo klubo marškinėlius ar šaliką, tad viskas matosi. Taip pat apie organizatorius galima sužinoti ir atitinkamuose forumuose.
                          deja, aš ir skaitau atitinkamus forumas, kodel nutylejai toki vilniaus zalgirio ultru pasisakyma, esa visas varzybas tie skinhedai bande sukaut rasistinius sukius, taciau jokie ultros tam nepritare,.Bet kaip supratau is ju pasisakymu baneriui jie nepriestaravo.
                          Ir, skinhedai ir Pietu 4 ultros - nesusije.

                          bet kaip ten bebutu visur galu gale galai suena i vilnius - kaunas

                          Comment


                            /\ arba pradėk pats vaikščiot į rungtynes arba nesiknisk taip giliai, kai viskas ant lėkštės buvo paduota

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ arba pradėk pats vaikščiot į rungtynes arba nesiknisk taip giliai, kai viskas ant lėkštės buvo paduota
                              patikek i futbola as daug dazniau vaikstau, nei statistinis lietuvis i krepsini, ir futbolas man - nr1
                              Paskutinis taisė Uspaspsichas; 2007.03.26, 19:27.

                              Comment


                                /\ čia buvo edd'ui skirta

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Labai išsamu. Gerai, palauksim oficialių žinių.
                                  Ir kas nuo to pasikeis? Ar tu galvoji kad pranes kad visgi tai buvo "forsai is Kauno"? Ligonis kazkoks tu.

                                  Comment


                                    Jei šis sakinys buvo man adresuotas:
                                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                    /\ arba pradėk pats vaikščiot į rungtynes arba nesiknisk taip giliai, kai viskas ant lėkštės buvo paduota
                                    Tai tiesą pasakius nelabai suprantu kas čia parašyta. Nepyk.

                                    Comment


                                      /\ pasiūliau lankytis fūlės varžybose rinktinės, tada ir pats savo akim galėsi pamatyt tokius ir panašius akibrokštus, ir pasiklaust fanų pats, kas autoriai

                                      Comment


                                        @kaunaz: Pasikeis tas, kad tiksliai žinosim kas buvo organizatoriai.
                                        Kadangi aš nedažnai vaikštau į futbolo rungtynes ir nežinau kas kur ir kokioj tribūnoj, man iš šalies keistai pasirodė daktaro reakcija. Jei viską būtų paaiškinęs prie to savo komentaro, būtų aiškiau. Nors ir dabar nesu 100% tikras kas ir kodėl.

                                        Comment


                                          /\ naiviai tikėjausi, kad patikėsi iškart...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X