Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė minjey
    O kur kitur jiems žaisti? Nu gal su Farerų salomis ar su Gruzija žais Vilniaus Vėtros stadione, tačiau su PČ finalininkais ar Ukraina tikrai žais Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione ir tie 8000 sėdimų vietų bus pilnai užpildyta, garantuoju. Kažkur skaičiau, kad jau prieš gerą mėnesį škotai buvo rezervavę apie 3000 bilietų, tai jei Vėtroj žaistų, mums vietos nebeliktų )
    Bet su Ispanija sugebėjo Vėtros stadione žaisti
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė liutass
      Bet su Ispanija sugebėjo Vėtros stadione žaisti
      Ne Vėtros, o Žalgirio. Vėtroje žaidė su serbais ir bosniais.

      Comment


        Parašė joker
        Ne Vėtros, o Žalgirio. Vėtroje žaidė su serbais ir bosniais.
        taigi taigi, kad ne Vėtros o Žalgirio. Ir po tų rungtynių Žalgirio stadione, kaip neatitinkančiame būtinų saugumo/kokybės reikalavimų, UEFA uždraudė žaisti tarptautinius rinktinių mačus.

        Comment


          Na, tai Liubinskas su komanda perkreiptais iš nepasitenkinimo veidais žais.
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė liutass
            Na, tai Liubinskas su komanda perkreiptais iš nepasitenkinimo veidais žais.
            Tai, kad tas Liubinskas pats neapsisprendęs... Vieną kartą jam reikia Vilniuj žaist, nes Kaune nepatinka, kitą kartą jau Kaune, nes Vilniuj nėr kur... Žodžiu, kaip ir sakiau, su Farerais ir Gruzinais - Vilniuj, su likusiais - Kaune. Iš dviejų blogybių renkamės mažesnę, tskant. Ir iš viso, ateikit į stadioną geriau užuot diskutavę kur žais.

            Comment


              "Žalio" žmogaus klausimas : kiek kainuoja ateiti į varžybas? Pavyzdžiui į tokias kaip Lietuva-Italija ?

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                O ko ten eit, kai visa komanda su treneriu priešaky didžiai nepatenkinti Kaunu ir Kauno stadionu. Tegul žaidžia kur jis nori, bet to tokių paniekos žodžiu net žiūrėt į tą pusę nesinori.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Parašė Ežiukas
                  "Žalio" žmogaus klausimas : kiek kainuoja ateiti į varžybas? Pavyzdžiui į tokias kaip Lietuva-Italija ?
                  Šiaip kol kas nėra aišku kiek kainuos bilietai į konkrečias rungtynes, tačiau LFF labai aktyviai siūlo abonementus visam atrankos ciklui, t.y., į visas šešias namų rungtynes. Pigiausias abonementas - 299 Lt, brangiausias - 499 Lt. Nu bet ten dar berods šaliką gauni, nuolaidą marškinėliams, dar kažką... žiūrėk www.futbolas.lt.
                  O vienas bilietas į, tarkim, Lietuva - Italija, manau, kainuos kažkur nuo 50 Lt. Abonementas pigiau. Bent jau jie taip sako

                  Parašė liutass
                  O ko ten eit, kai visa komanda su treneriu priešaky didžiai nepatenkinti Kaunu ir Kauno stadionu. Tegul žaidžia kur jis nori, bet to tokių paniekos žodžiu net žiūrėt į tą pusę nesinori.
                  Tikriausiai kaunietis būsi? Čia vėlgi, viskas priklauso nuo to kokia svarbi tau yra Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė ir jos pasiekimai... Man asmeniškai giliai dzin ar jie susiraukę ar ne ir lygiai taip pat nesvarbu žais Kaune ar Vilniuj, aš vistiek ten būsiu ir palaikysiu savo šalies rinktinę.

                  Comment


                    Parašė minjey
                    Šiaip kol kas nėra aišku kiek kainuos bilietai į konkrečias rungtynes, tačiau LFF labai aktyviai siūlo abonementus visam atrankos ciklui, t.y., į visas šešias namų rungtynes. Pigiausias abonementas - 299 Lt, brangiausias - 499 Lt. Nu bet ten dar berods šaliką gauni, nuolaidą marškinėliams, dar kažką... žiūrėk www.futbolas.lt.
                    O vienas bilietas į, tarkim, Lietuva - Italija, manau, kainuos kažkur nuo 50 Lt. Abonementas pigiau. Bent jau jie taip sako



                    Tikriausiai kaunietis būsi? Čia vėlgi, viskas priklauso nuo to kokia svarbi tau yra Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė ir jos pasiekimai... Man asmeniškai giliai dzin ar jie susiraukę ar ne ir lygiai taip pat nesvarbu žais Kaune ar Vilniuj, aš vistiek ten būsiu ir palaikysiu savo šalies rinktinę.
                    Jei galima truputį pašaržuosiu ir pacituosiu Minjey "Man asmeniškai giliai dzin ar jie susiraukę ar ne ir lygiai taip pat nesvarbu žais Kaune ar Vilniuj, aš vistiek ten būsiu ir palaikysiu susiraukusią savo šalies rinktinę", nes šypsotis nėra ko.

                    IT. Sicilija
                    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                    LT. Kaunas 2009.01.04

                    Comment


                      Galima palaikyti kiek nori savo rinktinę, bet koks malonumas žiūrėti į kančios perkreiptus veidus, paniekos stadionui žvilgsnius, po rungtynių vėl klausytis gerb. Liubinsko komentarų, kad "pralaimėjome dėl labai prastos vejos, persirengimo rūbinėse baisių salygų, tragiškai atitolusių žiūrovų nuo aikštės".
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Radau:

                        Liubinskas:

                        “Garsiai paskelbkite visiems - laikraščiams, televizijoms ir radijui: mes žaisime Vilniuje. Futbolas iš Dirmeikio laikų Kauno grįžta į sostinę.

                        Mes nebesirengiame žaisti Kaune, rungtyniausime Vilniuje, nesvarbu, kokiame stadione, o kai pastatys gerą - žaisime gerame.

                        S.Dariaus ir S.Girėno stadione komanda niekada nesijausdavo žaidžianti namuose”, - po neseniai įvykusių draugiškų rungtynių su baltarusiais spaudos konferencijoje teigė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas.
                        Matyt, teks gerb. Liubinskas surištą atvesdinti
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass
                          Tai, vistik, Lietuvos nacionalinė atrankines rungtynes žais Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Tai taip išeina, kad jie per prievartą tai darys (Liubinskas sakė, kad ten niekas iš žaidėjų nenori žaisti)?

                          Mažiau klausyk to Liubinsko, ten irgi geras veikėjas. Išvis kol jis bus treneriu, gerų rezultatų tikėtis neįmanoma. O be to koks tikslas žaisti Vilniuje, kur vėtros stadione 5k žiūrovų telpą ir nėra normalių švieslienčių arba tam bulvių lauke žalgiryje.. Kauno stadionas nors normaliai sutvarkytas, be to ir geografinė padėtis patogesnė...

                          Comment


                            Koks treneris, tokia ir rinktinė, kokia rinktinė, toks ir stadionas. Galėtų ir Žalgirio stadione žaisti, bent jau komandos žaidėjo geros nuotaikos sužaistų.
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė liutass
                              Koks treneris, tokia ir rinktinė, kokia rinktinė, toks ir stadionas. Galėtų ir Žalgirio stadione žaisti, bent jau komandos žaidėjo geros nuotaikos sužaistų.
                              Paskaityk dar kartą:

                              Vilniaus Žalgirio stadione, kaip neatitinkančiame būtinų saugumo/kokybės reikalavimų, UEFA uždraudė žaisti tarptautinius rinktinių mačus.

                              Taigi, Kauno stadionas yra geriausia, ką turime ir nereikia čia "ieškot šiknoj dantų".

                              Comment


                                Treneris vienoks, rinktinė kitokia .. Žalgirio stadionas tinkamas tik karvių ganymui, o žaidėjų nuotaikos geros ir Kaune, ten ir daugiau žiūrovų paprastai renkasi, taip, kad rinktis Vilnių vien dėl to, kad to nori Liubinskas yra nepraktiška.

                                Comment


                                  Parašė minjey
                                  Paskaityk dar kartą:

                                  Vilniaus Žalgirio stadione, kaip neatitinkančiame būtinų saugumo/kokybės reikalavimų, UEFA uždraudė žaisti tarptautinius rinktinių mačus.

                                  Taigi, Kauno stadionas yra geriausia, ką turime ir nereikia čia "ieškot šiknoj dantų".
                                  Va būtent sutinku su minjey Žalgirio stadionas daugiau nei kritinės būklės.. kėdės išlūžusios, susidevėjusios, vejos būklė prasta, vienu žodžiu tokiam stadione būtu gėda žaisti net ir prieš pačią silpniausią Europos komandą.

                                  Comment


                                    Tai pirmyn i Vėtros stadioną

                                    “Tiesiog komanda nori treniruotis ir žaisti Vilniuje. Tarėmės su žaidėjais - jie irgi tokios pat nuomonės. Galbūt įtakos turėjo ir tai, kad dauguma ekipos narių - vilniečiai.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Į vėtros stadione, kur švieslentės medinės? Turbūt juokauji.. O dėl Liubinsko užtenka to, kad jau su aprangom spėjo machinacijas kažkokias prasukti..

                                      Comment


                                        Kuom blogai medinės švieslentės?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė liutass
                                          Tai pirmyn i Vėtros stadioną
                                          Dabar tu man atsakyk, ar esi nors kartą buvęs vienam (Kauno) ir kitam (Vėtros) stadionuose?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X