Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Va tau, Aidziau ir puikieji latviai: "Dinaburg" išmestas iš Latvijos čempionato

    Ir stadionus turi ir pagal sportinį principą žaidžia, bet pas mus kol kas niekas nebuvo už tokius dalykus išmestas iš lygos..
    Šitas Dinaburg ir šiemet Europos lygos atrankoje, dviejuose mačuose su žydų klubu, užkrito pavadinimas, pardavė abi varžybas, ir viskas buvo taip akivaizdu. Buvo ir kitų atvejų, ir atvejis kuomet žaidė su lietuviška komanda BFL'e... Bet ką čia bešnekėt
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      P.S. Valiuk, tavo blogas atostogauja?
      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

      Comment


        Parašė vizas Rodyti pranešimą
        P.S. Valiuk, tavo blogas atostogauja?
        Kūrybinė krizė Jei kas norit svečio teisėmis pas mane paskelbt savo minčių futbolo tematika - mielai prašom Su mano cenzūra

        Comment


          Gal labiau tiktų į "Šiaip linksma", bet tebūnie čia:
          1:17 ir 1:48

          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Nu ne kasdien pamatysi vartininką, mušantį galva taip toli nuo savo vartų
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              kaip tik žiūrėjau šiandien šitas rungtynes tai juokiausi net susiriesdamas po tokių įvarčių kaip supratau tai buvo debiutinis mačas Hertos treneriui, kuris vidury pirmo kėlinio kažkodėl sugalvojo pakeisti vartininką, čia toks labai žiaurus nevykusio keitimo pavyzdys gavosi - abu kurioziški įvarčiai buvo praleisti dviejų minučių bėgyje
              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

              Comment


                HSV valdo, tik neaišku kaip ilgai

                Comment


                  Na, jeigu visą sezoną išlaikys panašią formą, išvengs didesnių duobių ir traumų (neskaitant jau esamų) manau jie turi visai gerus šansus šiemet laimėt čempionatą, nes komanda kolkas atrodo tikrai gerai. Beje, gal kasnors man paaiškins kuo jiems Ivanauskas taip nusipelnė, kad jie Lietuvos vėliavą su jo pavarde stadione išsikabino?
                  Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                  Comment


                    Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                    Beje, gal kasnors man paaiškins kuo jiems Ivanauskas taip nusipelnė, kad jie Lietuvos vėliavą su jo pavarde stadione išsikabino?
                    Na, Ivanauskas žaidė šiame klube 1993 - 97 metais, sužaidė 91 rungtynes ir įmušė 13 įvarčių
                    O čia radau, kad Ivanauskas yra vienas iš 15 geriausių HSV legionierių:
                    http://www.abendblatt.de/nachrichten...-beim-HSV.html

                    Comment


                      Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                      Na, jeigu visą sezoną išlaikys panašią formą, išvengs didesnių duobių ir traumų (neskaitant jau esamų) manau jie turi visai gerus šansus šiemet laimėt čempionatą, nes komanda kolkas atrodo tikrai gerai. Beje, gal kasnors man paaiškins kuo jiems Ivanauskas taip nusipelnė, kad jie Lietuvos vėliavą su jo pavarde stadione išsikabino?
                      Ivanauskas tuo metu buvo ryški asmenybė Hamburge, todėl ir buvo jo gerbėjų, išlikusių iki šių dienų. Ivanauskas netgi turėjo savo internetinį puslapį (ivanauskas.de). Pamenu, kad visų TV transliacijų metu Ivanauskas būdavo dažnai rodomas stambiu planu, nes karštai reaguodavo į visokius žaidybinius epizodus. Juk ne be reikalo buvo pramintas Ivanu Rūsčiuoju. Taip pat nemažai prie jo populiarumo prisidėjo ir tas epizodas, kai vienų rungtynių metu jis po nenusisekusio smūgio į vartus taip į viršų timptelėjo sportines kelnaites, kad iš po jų pasirodė jo vyriškas pasididžiavimas ir visa tai sukosi TV ekranuose gan dažnai

                      Comment


                        U17 merginos:
                        Scotland - Lithuania 13:0
                        Czech Republic - Lithuania 18:0

                        Comment


                          U21 vaikinai :
                          Latvia - Romania 5:1

                          Nesu tikras ar braliukai atsigavę, ar rumunai pasėdę...bet bravo, likau sužavėtas

                          Comment


                            O ką...labai gali būti, kad broliai latviai pateks ir į pasaulio čempionatą. Kol kas Graikijoj 2:1 pirmauja prieš graikus, kovoje dėl antros vietos grupėje...kas leistų pažaist dar ir atkrentamosiose

                            Comment


                              Austrai išprašė baudinį. Gaila labai stringa transliacija internetinė, tai sunku pasakyt ar pelnytai paskirtas.
                              Paskutinis taisė rat; 2009.10.10, 22:26. Priežastis: mistype :D

                              Comment


                                Nifiga nepelnytai, nieko ten nebuvo..

                                Comment


                                  Nicht nicht nicht, dar ir kaip pelnytai, iš austro nė lašelio vaidybos nebuvo, o Alunderis pats kaltas, kad alkūnėm daužosi, tai ir pasiuntė į nokautą varžovą ir pendelis pelnytas. Dar pasisekė mums, kad kažkaip teisėjas geltoną parodė kažkam kitam, o ne Alunderiui, kuris jau turėjo geltoną prieš tai. Bet bendram vaizde austrai niekam tikę, lietuviai turėjo laisvės kurt, austrų gynyba labai silpnai atrodė, tiesiog nenuskilo mum šįkart. O Alunderis iš tikro, kaip koks Paulauskas yra medinis gynėjas, dalgis, šiandien dar kart parodė tai savo žaidimu...
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    M.Janko 1:0


                                    Stankevičiaus įvartis 1:1


                                    Alunderio pražanga ir Wallner'io baudinys 2:1



                                    P.S. Tiesa, dar vakar Argentina-Peru, nykus mačas su nerealia pabaiga
                                    Paskutinis taisė boo; 2009.10.11, 12:21.

                                    Comment


                                      Tai ką, rumunams liko farerai, Lietuvai - Serbija. Vėl liekam penkti ir vėl užuot gavę grybesnius varžovus, patys būnam grybai.

                                      Comment


                                        O tu pats, ne grybas?
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Tai ką, rumunams liko farerai, Lietuvai - Serbija. Vėl liekam penkti ir vėl užuot gavę grybesnius varžovus, patys būnam grybai.
                                          Jo jo po praeito atrankos ciklo turėjom jau grybesnių gaut, bet gavom ką gavom, latviai jei neklystu ir prasčiau pasirodę atrankoj gavo lengvą grupę, taip kad ne visad rezultatai duoda naudos burtų traukime

                                          Comment

                                          Working...
                                          X