Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Remis Rodyti pranešimą
    Aidzius, gi prašiau pirma pasidomėti, o vėliau pasakoti istorijas
    kas ketina kuriai lygai licencijuotis, sužinom rudenį. norint gauti licenciją, reikia atitikti ne tik infrastruktūros (apie kuriuos tik ir kalbi), bet ir sporto, finansų ir personalo kriterijus. nei viena iš netikėtai į A lygą pakliuvusių komandų tam net nesiruošė - ramiai planavo žaisti I lygoje, kurios licencijas ir turėjo (t.y. atitiko visus tuos kriterijus tik šiek tiek mažesniu masteliu). tas "netikėtai" atsirado dėl to, kad vienas šmikis per porą savo klubų nutarė visus pašokdinti.
    ir, beje, ko čia taip staiga dainą pakeitei? dabar jau licencijavimas kliūva, nors prieš tai giedojai, kad pikti dėdės nuskriaudė vargšą FBK.
    dainos tos pacios. savo nuomones neatsisakau, ja issakiau ir nematau reikalo dar karta kartoti. Rudeni nieko neaisku buna. tau dabar kas nors aisku kokios komandos planuoja zaist kita sezona A lygoj? Ne apie Fbk kalba eina, o apskritai apie sistema. Pati sistema ydinga. Nera nei Kruojos ,nei teledemos , stadionas net arti tu reikalavimu. taurages irgi nevissikai. Su vaiku grupem irgi sunkiai. konkreciai apie Teledema kalbet galiu, nes zinau... yra vaiku grupiu sjkaicius pakankamas tiesiog prisiskyrus sau kazkokios mokyklos vaikus.... bet esme ta ,kad zaidzia tos komandos, kliuciu nera ...tai nafik neatsaukus tu licenciju ir neleidus keikvienais metais 1 lygos cempionui kilt i A lyga ?
    be to kyla klausimas, jei taura, Kruoja, Banga ir teledema prieme i A lyga, tai koks licencijavimas bus kitais metais ? vel sios komandos tures nelieciamybe, lengvatines alygas ? nes bus jau visi metai nusiteikt zaist A lygoj, todel ir nuolaidu neturetu but. Ar visas jas priimines bendra tvarka ir pvz teledema , neuzemusi paskutines vietos lygoj, negales zaist del to kad netures licencijos. Idomi situacija. Ar tiesiog reikes visiem licencijos isskyrus sitas komandas ?
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    Comment


      Apie Lietuvos rinktinės trenerį.
      Pasak šalies futbolo rinktinių direktoriaus Roberto Tautkaus, jis savo išvadas apie trenerį ir rinktinės situaciją išdėstys Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomojo komiteto posėdyje rugsėjo 30-ąją.

      Tuo tarpu "Lietuvos rytas" apžvelgia galimų J. Couceiro įpėdinių sąrašą.

      Pasak dienraščio, tame sąraše galėtų būti: Algimantas Liubinskas, Vilniaus miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas, Saulius Širmelis, Helsinkio "Atlantis" (Suomija) klubo treneris, Benjaminas Zelkevičius, Vilniaus futbolo mokyklos "Ateitis" treneris, Aurelijus Skarbalius, Herfiolgės "HB Koge" (Danija) treneris, Valdas Ivanauskas, Baku "Standard" (Azerbaidžanas) treneris ir Virginijus Liubšys, Vilniaus "Vėtros" klubo treneris.

      Comment


        Parašė HSV Rodyti pranešimą
        Apie Lietuvos rinktinės trenerį.
        Pasak šalies futbolo rinktinių direktoriaus Roberto Tautkaus, jis savo išvadas apie trenerį ir rinktinės situaciją išdėstys Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomojo komiteto posėdyje rugsėjo 30-ąją.

        Tuo tarpu "Lietuvos rytas" apžvelgia galimų J. Couceiro įpėdinių sąrašą.

        Pasak dienraščio, tame sąraše galėtų būti: Algimantas Liubinskas, Vilniaus miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas, Saulius Širmelis, Helsinkio "Atlantis" (Suomija) klubo treneris, Benjaminas Zelkevičius, Vilniaus futbolo mokyklos "Ateitis" treneris, Aurelijus Skarbalius, Herfiolgės "HB Koge" (Danija) treneris, Valdas Ivanauskas, Baku "Standard" (Azerbaidžanas) treneris ir Virginijus Liubšys, Vilniaus "Vėtros" klubo treneris.
        Na, kad JC neliks, tai beveik jau niekas neabejoja. Iš įpėdinių, mano nuomone, būtų galima išbandyti Skarbalių (jaunas, gerai pažįsta daugumą rinktinės narių, lengviau ras bendrą kalbą, galbūt sugebės geriau nuteikti rungtynėms) arba Liubšį (geriausias treneris, šiuo metu dirbantis Lietuvoje. Užtenka pažiūrėti vien į "Ekrano" rezultatus ir Liubšio išugdytus žaidėjus, arba, kad ir tos pačios "Vėtros" šių metų pasiekimus.). Visi kiti jau yra dirbę rinktinėje ir, kaip matėm, nebuvo iš to nieko labai gero.

        Comment


          Mano galva, reikėtų trenerio, kuris dirbtų tik su rinktine, nes kai sėdi ant dviejų kėdžių, tai nieko ir nesigauna. Tada per treniruotes tik sako "PLAY"

          Comment


            Aidzius, su tamsta diskutuoti tampa bergždžias reikalas. jei nori, kad tavo nuomonė būtų vertinama, tai pateik faktų, o ne fantazuok apie tai "kaip bus". niekas dar nežino, kaip čia bus ar nebus.
            sistema nėra ydinga, nes ją taiko beveik visos Europos valstybės. ir jei jos netaikysi, negalėsi žaisti Europos taurių turnyruose. taip, kai kurie reikalavimai, jei žiūrėtume į lietuviškas realijas, yra perlenkti. ir galbūt bus pakeisti.
            beje, jei nežinojai, tai LFF įstatuose numatyta, jog LFF organizuojamose varžybose gali dalyvauti licencijas turintys klubai (t.y. neskirstant jų į A ir I lygos). tad netgi priimdama į A lygą "Bangą", "Teledemą" ir "Kruoją" (kurios turėjo I lygos licencijas) LFF nenusižengė dokumentuose įtvirtintiems reikalavimams.
            kitas dalykas, kurio aiškiai nežinai - daug A ir I lygos klubų neturi savo vaikų grupių, o sudaro sutartis su savivaldybių valdomomis VJSM ir FM. tad "Teledema" niekuo neišskirtinė. pasižiūrėk LFF puslapyje šio sezono vaikų pirmenybių lenteles - ten vien klubams priklausančių komandų yra mažuma.
            kas planuoja dalyvauti A ir I lygoje sužinome rudenį, nes paraiškos teikiamos būtent rudenį (paprastai spalio mėnesį) ir vėliau nėra lengva pakeisti savo nuomonę. tad kai bus paskelbtas paraiškų priėmimas - tada ir žinosime labai aiškiai, kas ir ką ketina daryti.
            GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
            Ką aš manau apie ... - Gargzdas

            Comment


              Vėl Liubinską, nu kiek galima? Liubšiui reikėtų už visus nuopelnus suteikt progą galbūt pabūt rinktinės treneriu. Skarbalių - asistentu, kad augtų pamaina. Turbūt esamoj situacijoj tik toks variantas ir lieka realiausiu..
              Jūsų,
              Analitikas PlėtRa™

              Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

              Comment


                Na aš asmeniškai būčiau linkęs pritarti Skarbaliaus kandidatūrai, kaip ir sakė Valiukas - jaunas, gerai pažįsta rinktinę ir žaidėjus, turi autoritetą, kitaip tariant "savas", o be to - jau ir treniruoja Danijos aukšiausios lygos klubą, nors rezultatai kolkas nekokie, bet, manau kad tiek metų praleidęs užsienyje jis galėtų įnešti naujų vėjų ir idėjų į Lietuvos futbolą. Liubšys irgi geras variantas, bet labai nenorėčiau, kad paliktų Vėtrą. Žodžiu, aš visai palaikau Skarbaliaus idėją.
                Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                Comment


                  Parašė Remis Rodyti pranešimą
                  Aidzius, su tamsta diskutuoti tampa bergždžias reikalas. jei nori, kad tavo nuomonė būtų vertinama, tai pateik faktų, o ne fantazuok apie tai "kaip bus". niekas dar nežino, kaip čia bus ar nebus.
                  sistema nėra ydinga, nes ją taiko beveik visos Europos valstybės. ir jei jos netaikysi, negalėsi žaisti Europos taurių turnyruose. taip, kai kurie reikalavimai, jei žiūrėtume į lietuviškas realijas, yra perlenkti. ir galbūt bus pakeisti.
                  beje, jei nežinojai, tai LFF įstatuose numatyta, jog LFF organizuojamose varžybose gali dalyvauti licencijas turintys klubai (t.y. neskirstant jų į A ir I lygos). tad netgi priimdama į A lygą "Bangą", "Teledemą" ir "Kruoją" (kurios turėjo I lygos licencijas) LFF nenusižengė dokumentuose įtvirtintiems reikalavimams.
                  kitas dalykas, kurio aiškiai nežinai - daug A ir I lygos klubų neturi savo vaikų grupių, o sudaro sutartis su savivaldybių valdomomis VJSM ir FM. tad "Teledema" niekuo neišskirtinė. .
                  na taip ,sistema visoj europoj taikoma ,bet mes ne "visa europa". Jeigu anglai ar italai reikalaus auskciausioj lygoj turet 10.000 kedziu tai ir pas mus reikes ? nera sistema visiem vienoda . Sakai nenurodyta kokias licencija turet reikia ? svarbu turet ? kodel tada alytis turejo tiek darbu atlikt,kad patektu i A lyga (todel jie ir nezaidzia ten, nors sportiniu principu teise issikovojo), nors 1 lygos licencija turi .
                  del vaiku grupiu visiskai su tavim sutinku. beveik visi sau prikiria sporto mokykla arba kazka panasaus. Sutinku su tuo teiginiu, bet nesutinku ,kad sistema neydinga . Kuo gera sistema ,jei tos vaiku grupes ir siaip buvo, tik kazkoks klubas jas sau prisiskiria. realiai jie vaiku neugdo. Vaiku ugdymas lieka kaip ir anksciau sporto mokyklu ir panasiu organizaciju rankose, o ka duoda tai,kad kazkoks klubas popieriuje tuos vaikus priskyre sau ? Licencija gauta , bet vaikai tik popieriuje , stadionai pas dauguma vistiek neatitinka rerikalavimu, apsvietimo nera teledemos stadione tikrai.tai kam tos licencijos ,jeigu vieni reikalavimai ivykdomi tik popieriuje, o kiti visai neivykdomi. Arba greizta kontrole , arba atsisakyt licenciju, kam daryt bet kaip.
                  Dar, mano nuomone, reiketu ivest "transferu langus" , nes zaidejai migruoja is klubo i kluba po kelsi kart per sezona.Yta uefa juk iteisinta kad zaidejas negali per metus zaisti daugiau negu 2 klubuose. dabar pries sezona Grigalevicius iseina is FBK i Vetra , po to zqaidzia Graikijoj, Po menesio vel Vetroj. Sezonas i pabaiga o zaidejai laksto
                  Paskutinis taisė Aidzius; 2009.09.25, 14:02.
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    Aidzius, nebeturiu jėgų aš su tavim diskutuoti, kai prirašai pievų
                    GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                    Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                    Comment


                      Parašė Remis Rodyti pranešimą
                      Aidzius, nebeturiu jėgų aš su tavim diskutuoti, kai prirašai pievų
                      na pats parasei kad klubam priklausanciu vaiku gruoiu, kaip reikalauja licencijavimo taisykles , yra vienetai, bet pacios licencijos yra butinos ir jos suteikiamos ivykdzius tam tikras salygas. O viena is salygu yra vaiku ugdymas, tai man kyla klausimas bus reikalavimas turet vaiku grupes norint gaut licencija, ar nebus , vaiku ugdymas nuo to nepaiskeis . nes sporto mokyklose jie ugdomi o ar klubai priskirs juos sau ar ne ,tai nieko nekeicia. tai nafik tos licencijos,jei viskas tik popoeriuj? Neatsakei man... idomu butu isgirst
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                        tai nafik tos licencijos,jei viskas tik popoeriuj? Neatsakei man... idomu butu isgirst
                        Atsakė, atidžiau skaityk:

                        Parašė Remis Rodyti pranešimą
                        sistema nėra ydinga, nes ją taiko beveik visos Europos valstybės. ir jei jos netaikysi, negalėsi žaisti Europos taurių turnyruose.

                        Comment


                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                          Atsakė, atidžiau skaityk:
                          atidziai perskaiciasu, bet jokiu budu neitikinsit kad uaefa taiko tokius pat reikalavimus visom salim. Parsom kad turi kiekgvienas klubas tu vaiku ir viskas... vistiek realiai neturi, tik ant popieriaus. Ir tokiu atveju galim be jokiu apribojimu leist 1 lygos laimetojus i A lyga. gerai pvz vilnieciamprisiskirt sporto mokyklos vaikus, o tokiu Kybartu Sveikatai net stimulo nera kovot, nes ten tu vaiku kaip ir nera. Nera ka prisiskirt, nors realiai dauguma klubu neturi.

                          p.s. eurofootball.lt raso ,kad Uefa pradejo tirt apie 40 surezisuotu rungtyniu, dauguma tai Rytu Europoje ir europos tauriu ankstyvieji atrankos etapai. Ar nebus tik Ekranas
                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                          Comment


                            http://www.lrytas.lt/-12539539891253...tvej%C5%B3.htm

                            Čia apie tą patį.
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                              atidziai perskaiciasu, bet jokiu budu neitikinsit kad uaefa taiko tokius pat reikalavimus visom salim.
                              Tik medžio neina niekuo įtikinti žr. čia - http://www.uefa.com/uefa/keytopics/k...id=510017.html

                              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                              p.s. eurofootball.lt raso ,kad Uefa pradejo tirt apie 40 surezisuotu rungtyniu, dauguma tai Rytu Europoje ir europos tauriu ankstyvieji atrankos etapai. Ar nebus tik Ekranas
                              Taip pat sėkmingai čia gali būti ir FBK.
                              GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                              Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                              Comment


                                Greičiau būtų ištirta ir paviešintos tos komandos, netgi neliūdėčiau, jei būtų ir Lietuvos komanda tarp jų, kuo greičiau viskas bus praskaidrinta tuo Lietuvos futbolui bus geriau, švariau. O dėl to, ar buvo ar ne papirkinėjimų per Lietuvos komandų varžybas temos nebepradėkim, nes nuomonių daugybė.
                                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                Comment


                                  Parašė Remis Rodyti pranešimą
                                  Tik medžio neina niekuo įtikinti žr. čia - http://www.uefa.com/uefa/keytopics/k...id=510017.html


                                  Taip pat sėkmingai čia gali būti ir FBK.

                                  Aciu uz nuoroda, bet konkretaus nieko neperskaiciau. Tai kaip dabar Uefa praleidzia kruoja ar Teledema? kaip cia yra ? Ar jei atitinka tuos minimalius standartus? Jei taip, tai kokio velnio tada is kitu bandoma daugiau islauzt?
                                  ar uefa pagailo musu A lygos, norejo labai matyt musu klubus eurotaurese ir leido imt klubus su zemesnes lygos licencijom?
                                  Aisku, sakei kad licencija yra licencija, nesvarbu kokios lygos, bet... kodel tada anksciua neleidom pvz Alycio i A lyga ?
                                  Tai dabar atsakyk , pagal tave, Kruoja ar Teledema galetu zaist Uefa taurese ar ne ? nes bent stadionas reikalavimu neatitinka.
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    Aidziau, ką tu kam čia bandai įrodyt? Kad viskas yra šūdas, išskyrus myžalus? (atsiprašant už išsireiškimą). Taip, situacija nėra gera ir visi mes norėtumėm, kad sportinis principas būtų aukščiau už visas licencijas, bet be licencijų vis dar sėdėtum stadione ant supuvusio medinio suoliuko ir žiūrėtum futbolą 15 valandą, nes vėliau būtų tamsu.

                                    O kalbant apie futbolą, šiandien labai labai smagi diena

                                    "Ekranas" - "Banga" 5:1,
                                    "Tauras" - "Vėtra" 0:0
                                    "Šiauliai" - "Sūduva" 1:1

                                    Tai reiškia, kad "Vėtros" pranašumas prieš "Ekraną" sumažėjo iki vieno taško ir, kad "Sūduvai" jau neliko jokių vilčių užimti antrąją vietą.
                                    Tuo pačiu pareklamuosiu - ateinantį trečiadienį, rugsėjo 30 dieną, 19 val. Panevėžio "Aukštaitijos" stadione mūšis dėl aukso "Ekranas" - "Vėtra". Tiesiogiai per "Lietuvos ryto televiziją" bei FKE TV.

                                    Comment


                                      Nugi pažiūrėjus į Vėtros sudėtį galima kelt klausimą kokį velnią Mikuckis sauguose veikė ir apskritai ką Liubšys galvoja. Pririnko visą krūvą gynėjų į komandą ir dabar bando sutalpint visus aikštėn reikia to ar nereikia.

                                      Šiaip ar taip, game on. Lygiosios Panevėžyje visai tenkintų, nes dabar Ekrano forma geresnė už Vėtros.
                                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                      Comment


                                        Ačiū Sūduvai už "nuostabią" sezono pabaigą... nervai nelaiko :/ na bent jau dubleriai tapo čempionais, bet vistiek...

                                        Comment


                                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                          Aisku, sakei kad licencija yra licencija, nesvarbu kokios lygos, bet... kodel tada anksciua neleidom pvz Alycio i A lyga ?
                                          Tai dabar atsakyk , pagal tave, Kruoja ar Teledema galetu zaist Uefa taurese ar ne ? nes bent stadionas reikalavimu neatitinka.
                                          "Alytis" viduryje licencijavimo proceso susivyniodavo meškerę ir sakydavo: ai, žaisim I lygoje. Aidzius, įjunk nors kartą smegeninę. Negi stadionas yra nekeičiama vieta? Turės galimybę ir norės žaisti - licencijuosis kitą stadioną ir žais. Kadaise net "Sūduva" eurotaures žaidė Kaune.
                                          GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                          Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X