Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jau buvau persigandęs dėl "Ekrano", bet galiausiai neleido "Bangai" uždirbti bent vieną tašką. Šaunuoliai. Visos rungtynės vyko į vienus vartus...

    Beje, labai įdomi statistika:

    Pakruojo miesto stadionas, 323 žiūrovai
    Vilniaus "Vėtros" stadionas, 320 žiūrovų.

    Toks vaizdas, kad Vilniuje visiškai nesidomima futbolu

    Šaltinis: www.futbolas.lt
    دائما الليتوانيه

    Comment


      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
      Beje, labai įdomi statistika:

      Pakruojo miesto stadionas, 323 žiūrovai
      Vilniaus "Vėtros" stadionas, 320 žiūrovų.

      Toks vaizdas, kad Vilniuje visiškai nesidomima futbolu

      Šaltinis: www.futbolas.lt
      Sena tiesa dėl Vilniaus, kuo geriau Vėtra žaidžia tuo mažiau žiūrovų, įdomu kiek Vingio parko stadione susirinks ryt

      O šiaip iš rezultatų matos kad apsiprato naujokai su big boys, baigės 5:0 4:1
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        Parašė zanaz Rodyti pranešimą
        Sena tiesa dėl Vilniaus, kuo geriau Vėtra žaidžia tuo mažiau žiūrovų, įdomu kiek Vingio parko stadione susirinks ryt

        O šiaip iš rezultatų matos kad apsiprato naujokai su big boys, baigės 5:0 4:1
        Manau Vinio parke bus bent 500. Spėjimas.
        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

        Comment


          Laimėjo Žalgiris šiandien, su tuo ir sveikinkime, tikiuosi legenda atgims !

          žiūrovų mano nuomone apie 500-600, taigi ir be jokios reklamos dvigubai daugiau nei pas vėtra

          Comment


            Parašė Arsus Rodyti pranešimą
            Laimėjo Žalgiris šiandien, su tuo ir sveikinkime, tikiuosi legenda atgims !

            žiūrovų mano nuomone apie 500-600, taigi ir be jokios reklamos dvigubai daugiau nei pas vėtra
            Na aš kiek kukliau vertinčiau žiūrovų skaičių.. kokie 300, max 350. Vėliau padarysiu fotoreportažą, iš nuotraukų matysis kiek žmonių buvo.

            Comment


              Čia: http://futbolo.analitikas.lt

              Comment


                Oras manau irgi prie žiūrovų skaičiaus prisidėjo. Vakar Lokomotyve ne tik futbolas išskirtinai nykus buvo, bet dar ir šalta kaip tundroj. Šiandien oro temperatūra gal ir panaši, bet nebėra vėjo ir futbolą žiūrėt kur kas smagiau.

                Foto iš rungtynių.




                Dar akimirka ir kamuolys suspurdės mažeikiškių vartuose.






                Susitikimo žvaigždė.


                Deja, jis greitai buvo pašalintas iš aikštės.









                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                Comment


                  Anot vieno komentatoriaus mano blog'e (o komentatorius tikrai patikimas, ne šiaip bet kas), tikslus žiūrovų skaičius - 417 ir tai yra 66-iais mažiau nei buvo "Vėtros" namų rungtynėse vakar.

                  Comment


                    O mažeikiškių apranga tai turbūt gražiausia, kurią teko matyti mūsų futbolo lygose. Dėkui už foto

                    Savaitgalį žiūrėjau FA taurės pusfinalius. Kaip Arsenal faną nuvylė lenkas. Ir taip dar per savo gimtadienį grybauti Tikėkimės atsatys jo pasitikijėmą Wenger. O Man U ugdė pamainą, nors pendelį tai Berbatov gražiai prapylė
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Besirausdamas tarp senų savo dokumentų radau labai įdomų eksponatą - oficialų dokumentą, kuriame patvirtinama, kad draugas toks ir toks (tai yra - aš) yra futbolo mėgėjų klubo "Žalgiris" narys nuo 1986 metų. Įsivaizduokite šiandieninį faną su oficialiu pažymėjimų To klubo vienas įkūrėjų buvo a.a. aktorius Henrikas Kurauskas, bet kieno nurodymu tai buvo daroma, supratau tik prabėgus daugeliui metų.. Už pažymėjimo gavimą aš tada paklojau 2 kapeikas. Buvo ir mėnesinis nario mokestis, bet kokio dydžio, galva nebeneša..

                      Paskutinis taisė bronius; 2009.04.21, 15:07.

                      Comment


                        O šis pažymėjimas yra pavyzdys ko turi siekti tiek futbolo tiek kašio komandos. Malonu turėti tokį ale oficialų raštą.... Kiek suprantu UK tai yra. Ar taip?
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Premjeršipas be ryšio
                          Arshavenal - Liverpool 4:4

                          Comment


                            pasijungiau kai buvo 2-1... ir tada prasidėjo gynybos nebuvimas

                            Comment


                              Nerealios varžybos. Nors esu Liverpool fanas, bet Arsenalas nustebino šendiena, ypač Arshavin'o 4 golai
                              Life is a game that no one wins

                              Comment


                                Arshevanal Geras rat. Šian tiek daug iš fotelio nešokinėjau. Keturi smūgiau į vartus ketrios bankės. Nė vieno kampinio berods gunners nepakėlė. Gynėjai.... tai.... Dar dar Arsenal suprantu, pavargę, pusę nebžaidusių tokių mačų, bet Liverpool visi geriausi...

                                Anyway, kaip sakė komentatoriai, šių rungtynių režisierius buvo tas pats kaip Liverpool-Chelsea. Tik kas jis toks.... ???
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  Norėtūsi, kad dabar vietoj Aršavino būtų koks nors tai Andrius Aršauskas iš Lietuvos na bet ir rungtynės... tiek kartų džiaugtis ir vėl nervintis ir vėl džiaugtis ir vėl nervintis per rungtynes jau seniai teko

                                  Comment


                                    Labai įdomu kada paskutinį kartą 1 žaidėjas Liverpuliui Anfilde įmušė 4 įvarčius?
                                    Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                                    Comment


                                      Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                                      Labai įdomu kada paskutinį kartą 1 žaidėjas Liverpuliui Anfilde įmušė 4 įvarčius?
                                      Julio Baptista ko gero. 2007 m. pradžioje Lygos taurėje atstovaudamas tam pačiam Arsenalui.
                                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                      Comment


                                        ziauriai nepasiseke mums gale.. pergale jau buvo musu rankose

                                        Taigi visas macas buvo itemptas, zaidimas buvo lygus (tik pirmo kelinio pradzioje 2g turejo iniciatyva). abu ivarciai buvo imusti antrajame kelinyje, 1a imuse kelinio pradzioje, o 2g viduryje. Paskutine maco minute 1a klase dar turejo labai gera proga imusti, bet ja nepasinaudojo. Taigi po maco 1-1. per baudiniu serija laime nusisypsojo 2g klasei 1 - 2...
                                        Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                                        Comment


                                          Užtikrintomis pergalėmis į taurės finalą žengė "Sūduva" ir "Tauras"

                                          Tauragės "Tauras" - FBK Kaunas 2:0 (1:1)

                                          Šilutės "Šilutė" - Marijampolės "Sūduva" 0:5 (0:1)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X