Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Kas iš to. Žalgiris nieko nepasieks šį sezoną.
    Užtat kuo daugiau "Žalgiris" ir kitos komandos atims taškų iš "Kauno", tuo daugiau "Ekranas" pasieks

    Comment


      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
      Užtat kuo daugiau "Žalgiris" ir kitos komandos atims taškų iš "Kauno", tuo daugiau "Ekranas" pasieks
      tai Ekranas pats gali tuos taškus darytis laimėdamas, o ne laukdamas, kad kitos komandos atiminėtų iš FBK.
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        tai Ekranas pats gali tuos taškus darytis laimėdamas, o ne laukdamas, kad kitos komandos atiminėtų iš FBK.
        Tai "Ekranas" tą puikiai ir daro! Šiame sezone "Ekranas" yra kol kas pralaimėjęs tik 1 kartą, prieš Marijampolės "Sūduvą". Apskritai, "Ekranas" yra mažiausiai taškų praradusi komanda šiame "A lygos" sezone. Ir labai panašu, kad čempionų titulas spręsis pačioje sezono pabaigoje, varžybose su "Kaunu", nes būtent su kauniečiais sužaisti dar liko net 3 mačai iš 9. Todėl kiekvienas "Kauno" kluptelėjimas yra gyvybiškai svarbus Panevėžio komandai.

        Comment


          Grazu visgi



          Ir dar http://www.fkzalgiris.lt/rodom.php?id=201

          Kad žalgiriečių rungtynės ateinantį trečiadienį vyktų vakare pageidavo ištikimieji mūsų klubo fanai, kurie surinko pinigų stadiono apšvietimui. Už apšvietimą teks sumokėti apie tūkstantį litų.
          Pilnokokas Zalgirio stadionas 1989'

          Paskutinis taisė zanaz; 2008.10.01, 02:00.
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Jei Kaunas nebutu pralaimejes Sampdoriai tokiu skirtumu, tai tikrai dziaugciausi nes Anglijoje rodys ir komentuos normaliai rytojaus varzybas su vaizdu ir garsu kaip niekad .

            Tie kas negyvena Lietuvoje, USA ar Italy - jas rodys per William Hill Betlive TV

            O jei FBK butu nugalejes Aalborga, tai turbut butu zaides vakar su Man U. Nu cia as futbolu nelabai duomiuosi tai nezinau tiksliai gal ir ne. Apsvieskit jei kas geriau zino.

            O Lietuvoj rytoj tikrai nebus 'pilnas' stadionas, ir tai atrodys tikrai ne kaip.
            I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

            Comment


              Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
              Jei Kaunas nebutu pralaimejes Sampdoriai tokiu skirtumu, tai tikrai dziaugciausi nes Anglijoje rodys ir komentuos normaliai rytojaus varzybas su vaizdu ir garsu kaip niekad .

              Tie kas negyvena Lietuvoje, USA ar Italy - jas rodys per William Hill Betlive TV

              O jei FBK butu nugalejes Aalborga, tai turbut butu zaides vakar su Man U. Nu cia as futbolu nelabai duomiuosi tai nezinau tiksliai gal ir ne. Apsvieskit jei kas geriau zino.

              O Lietuvoj rytoj tikrai nebus 'pilnas' stadionas, ir tai atrodys tikrai ne kaip.
              O tas William Hill Betlive TV tik internetu?
              Jo, vakar Kaune galejo zaist Man U
              Is kur taip zinai kad nebus pilnas stadionas? I Lietuva italu komanda pirma kart atvaziuos ir ko gero kita karto labai ilgai reiks laukt
              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                Nu kiek zinau William Hill turi ir savo televizija per kabeline ar satelita, bet nezinau ar ten rodys.

                Nors ir internetu, vistiek geresne kokybe nei kadanors stebejau Kauno rungtynes. Ir su normaliais komentarais galbut.

                Na o Kauno palaikyti tikrai negali but kad ateis tiek zmoniu kiek atejo ju kai zaide su Rangers
                I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                Comment


                  Dar pridėkite, kad lyja ištisai ir -5 laipsniai

                  O vakar aš tą patį pagalvojau, o kad Man utd. būtų buvus vakar Kaune.... ech.. Beje turo viena diena kaip niekad buvo netikėta. O aš dar norėjau pinigų statyti. BATE stebina ir toliau. O Arsenal pagaliau parodė ką moka noriu juos matyti šiais metais čempionais
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    be to dar oras prastas, tai matomai daug žmonių tikrai nebus...

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Dar pridėkite, kad lyja ištisai ir -5 laipsniai

                      O vakar aš tą patį pagalvojau, o kad Man utd. būtų buvus vakar Kaune.... ech.. Beje turo viena diena kaip niekad buvo netikėta. O aš dar norėjau pinigų statyti. BATE stebina ir toliau. O Arsenal pagaliau parodė ką moka noriu juos matyti šiais metais čempionais
                      Nebūtų tas Manchesteris Kaune, nes stadionas neatitinka reikalavimų. Ko gero tektų žaisti Lenkijoje. BATE juk irgi žaidžia ne Borisove, o Minske.

                      Comment


                        Pagalvojau apie neteisybę dabartiniame sporto pasaulyje, o konkrečiai futbole. Turtingi klubai tokie kaip MUTD, Chelsea, Liverpoll, Barca ir kt., disponuojantys milžiniškomis sumomis prisiperka superžaidėjų, kurių pusė priversti sėdėti ant atsarginių suolo. Pvz. Manchesteryje dabar yra velniažin kiek atakuojančių žaidėjų: Rooney, Nani, Ronaldo, Berbatov, Park Jin Sung, Tevez, Anderson, is kuriu vienu metu aiksteje buna max. 4, kiti sedi ant atsarginiu suolo, nors kitose komandose butu vieni tarp lyderiu. Blogai ir zaidejams, kad negauna zaisti, blogai ir ziurovams, kurie nemato ju zaidimo. Kazkokia siuolaikine vergove gaunasi. Kvaila, kai neeiliniai zaidejai sedi ant atsarginiu suomo uzuot zaide kitose komanduose.

                        Comment


                          /\ užtat jiems pinigėliai kapsi kas sekundę šimtais šlamančiųjų...

                          Comment


                            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                            /\ užtat jiems pinigėliai kapsi kas sekundę šimtais šlamančiųjų...
                            man kaip futbolo ziurovui butu daug idomiau matyti Nani ar Andersona aiksteje, o ne zinoti, kad jie daug uzdirba

                            Comment


                              Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                              man kaip futbolo ziurovui butu daug idomiau matyti Nani ar Andersona aiksteje, o ne zinoti, kad jie daug uzdirba
                              Iš esmės reikėtų pritarti, tačiau daug blogesnė situacija yra tada, kai ne pasaulinio lygio žvaigždės sėdi ant suolo, o tada kai silpnesni, tarkim Lietuvos žaidėjai "parsidavę" kur nors į Rusiją taip pat sėkmingai sėdi ant suoliuko ir negauna žaisti..

                              P.S. Tauragės "Tauras" tekštelėjo dar vieną sensaciją - namie "padarė" A lygos lyderį Panevėžio "Ekraną" 2-0 ir pateko į LFF taurės pusfinalį. Aš, nors ir "Ekrano" fanas esu, visgi džiaugiuosi už "Taurą". "Ekranas" vistiek iškovos teisę žaisti jei ne Čempionų lygoj, tai bent UEFA taurėj, o va tokiam "Taurui" tai čia istorinė galimybė prasimušt "į Europą"

                              Comment


                                Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                Pagalvojau apie neteisybę dabartiniame sporto pasaulyje, o konkrečiai futbole. Turtingi klubai tokie kaip MUTD, Chelsea, Liverpoll, Barca ir kt., disponuojantys milžiniškomis sumomis prisiperka superžaidėjų, kurių pusė priversti sėdėti ant atsarginių suolo. Pvz. Manchesteryje dabar yra velniažin kiek atakuojančių žaidėjų: Rooney, Nani, Ronaldo, Berbatov, Park Jin Sung, Tevez, Anderson, is kuriu vienu metu aiksteje buna max. 4, kiti sedi ant atsarginiu suolo, nors kitose komandose butu vieni tarp lyderiu. Blogai ir zaidejams, kad negauna zaisti, blogai ir ziurovams, kurie nemato ju zaidimo. Kazkokia siuolaikine vergove gaunasi. Kvaila, kai neeiliniai zaidejai sedi ant atsarginiu suomo uzuot zaide kitose komanduose.
                                Bet ir sezonai dabar labai ilgi (geriausios komandos sulošia arti 60 oficialių mačų per metus) ir be ilgo atsarginių suolo nelabai ką tenuveiksi. Daugelis atsarginių pažaist gauna, ir net ne taip mažai.

                                O grynas balastas komandoj daugiau kaip metus - du paprastai neišsilaiko ir eina ieškot laimės į silpnesnes komandas.
                                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                Comment


                                  Na ką sergam už PSV.
                                  O dėl tų žvaigždžių, tai jų problemos parašus ant kontraktų dėt. Galėtų gi ir už Sunderland ar Middlesbrough žaist

                                  Pypt... pypt... sergam toliau
                                  Paskutinis taisė rat; 2008.10.01, 20:49.

                                  Comment


                                    Parašė joker Rodyti pranešimą
                                    Nebūtų tas Manchesteris Kaune, nes stadionas neatitinka reikalavimų. Ko gero tektų žaisti Lenkijoje. BATE juk irgi žaidžia ne Borisove, o Minske.
                                    stadionas neatitinka reikalavimu tik delmazo vip vietu kiekio ir kambariu po tribunom, vietu ir viso kito pakanka.
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas:
                                      P.S. Tauragės "Tauras" tekštelėjo dar vieną sensaciją - namie "padarė" A lygos lyderį Panevėžio "Ekraną" 2-0 ir pateko į LFF taurės pusfinalį. Aš, nors ir "Ekrano" fanas esu, visgi džiaugiuosi už "Taurą". "Ekranas" vistiek iškovos teisę žaisti jei ne Čempionų lygoj, tai bent UEFA taurėj, o va tokiam "Taurui" tai čia istorinė galimybė prasimušt "į Europą"
                                      Finale Taurui dar reikės nugalėti Šilutę

                                      Comment


                                        Jo... Šilutė tai pavarė B) Gerai, kad nespėjau už Žalgirį pastatyt, nes po rungtynių su Vėtra (kurias stebėjau stadione), buvau juos visiškai nurašęs. Tuomet jie atrodė tikrai beviltiškai.
                                        No one really knows
                                        Which way the wind blows

                                        Comment


                                          Parašė adebisi Rodyti pranešimą
                                          Jo... Šilutė tai pavarė B) Gerai, kad nespėjau už Žalgirį pastatyt, nes po rungtynių su Vėtra (kurias stebėjau stadione), buvau juos visiškai nurašęs. Tuomet jie atrodė tikrai beviltiškai.
                                          Turi omeny Šilutę?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X