Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu jeigu iki sezono galo tai gaila. Kažkaip Romanovas be ilgametės strategijos. Dirbtų Jose bent porą metų Kaune, jauną lietuvaičių būri treniruotų, pamokintų juanus trenerius kažkiek, o dabar labas ir sudie... Ar aš klystu? Jis turi ilgalaikę strategiją? Ar tik pirk/parduok/išplauk ?
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Cia reikalas ko gero tame, kad Jose patapo rinktines treneriu.
      Be to turbut nenorejo ilgam laikui isipareigot nezinomai komandai, tai ir sutare iki sezono pabaigos. Ne manau, kad prates sutarti...
      Na nebent pasirasys su Heartsais.
      Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

      Comment


        Parašė fredis Rodyti pranešimą
        Nu jeigu iki sezono galo tai gaila. Kažkaip Romanovas be ilgametės strategijos. Dirbtų Jose bent porą metų Kaune, jauną lietuvaičių būri treniruotų, pamokintų juanus trenerius kažkiek, o dabar labas ir sudie... Ar aš klystu? Jis turi ilgalaikę strategiją? Ar tik pirk/parduok/išplauk ?
        Kad jo strategija yra labai paprasta ir štai tokia: "A lyga, 1 lyga" --> FBK "Kaunas" --> "Hearts".

        Iš vienos pusės - gerai, nes jauniems žaidėjams suteikiama galimybė treniruotis ir tobulėti normaliose sąlygose (Hearts'ų klube). Iš kitos pusės - kaip reikia jaustis "Kauno" gerbėjams, kai po sėkmingai sužaistų varžybų su "Rangers" tampa aišku, kad būtent TIK TIEK klubo savininkui ir tereikėjo? Kad Lietuvos klubas yra tik kažkoks antraeilis reikalas, skirtas aptarnauti "Hearts'us"? Vat ir turim dabar tokią situaciją..
        Manau, padėtis pasitaisytų, jei atsirastų kitas, nepriklausomas, tačiau analogiškai dirbantis veikėjas Lietuvoje ir jo valdomi klubai sudarytų stiprią konkurenciją "Kaunui". Deja, kol kas turim ką turim. O jei šiemet "Ekranas" sugebės išstumti "Kauną" iš pirmosios vietos, kitąmet galbūt vėl FBK susilauks didesnio dėmesio ir kelių žaidėjų sugrįžimo iš Hearts'ų...

        Žodž. Reikia populiarint A lygą, kad didėtų klubų biudžetai, žaistų pajėgesni žaidėjai, daugiau būtų investuojama į infrastruktūrą, įdomesnis čempionatas pritrauktų daugiau žiūrovų, rėmėjų, didėtų pinigų srautai, klubai stiprėtų, daugiau pasiektų tarptautiniuose turnyruose ir t.t. Ir nereikės tada jokių Heart'sų ir panašių išsidirbinėjimų.

        Comment


          buvo cia toks vienas veikejas su ambicijom...
          kur dabar lenkijoj kazkoki kluba valdo ir kurio lietuviskas klubas zemesnej lygoj pries si sezona atsidure...
          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

          Comment


            Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
            buvo cia toks vienas veikejas su ambicijom...
            kur dabar lenkijoj kazkoki kluba valdo ir kurio lietuviskas klubas zemesnej lygoj pries si sezona atsidure...
            Maza salis,wazi biudzetai,net ir 10mil euru neiskeltu klubo,po sekmingo sezono visus zaidejus nupirktu didesni klubai. O kad klubinio futbolo par mus nera tai cia ne Romanovo kalte.kad lygis kiltu-reikia konktrencijos,jos nera. Kaunas,na gal dar suduva laiku algas moka,visi kiti klubai i skolas lenda.
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              Na jei būtų FK Maxima, tai sukrapštytų kaip nors 10mil €. Šiaip svarbu pastatyt ant kojų vaikų ugdymą, trenerių paruošimą ir po 20 metų bus galima kalbėt O kol kas reikia kapotis, kiek leidžia galimybės.
              Paskutinis taisė rat; 2008.09.19, 11:53. Priežastis: , ?

              Comment


                Šiokie tokie Sampdoria - Kaunas įvarčiai, tiksliau Sampdoria įvarčiai...

                Comment


                  Na gedingai suzaide kaunieciai.Bet ka padarysi lygis daro savo.Gal namie garbingai uzbaigs tura.

                  P.S. jau po 3 ivarcio neziurejau...o ryte kol ikrove naujiena atspejau koks rezas.

                  Comment


                    Siūlyčiau visiems kas prijaučia futbolui įsijungt Sport1. Mančesteris prieš Chelsea dabar žaidžia, tiesioginė transliacija.

                    Comment


                      Ziurim ziurim

                      Comment


                        Gerai, kad lygiom sužaidė, Arsenalui tai tik į naudą nors rungtynės tikrai buvo gražios, nieko neprikiši, o dar Vėtra laimėjo, žodžiu puikus sekmadienis
                        Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                        Comment


                          Ha, Ekranas pirmas kol kas. Gražu būtų, jei vėl laimėtų A Lygą, po 2 metų pertraukos.

                          Comment


                            Jaunasis "Ekrano" vartininkas V.Černiauskas šiandien pratęsė "sausų" vartų seriją iki 7 varžybų! Pukumėlis

                            Comment


                              /\
                              Mano buvęs klasiokas, 8 metus atsimokiau su juo kartu .

                              Comment


                                Arsenal'ui tikrai gerai bet dar tik ilgo kelio pradžia.

                                o čia tai nesuvokiama....

                                Policininką apdeginusiam chuliganui iš Serbijos -10 metų kalėjimo (VIDEO)

                                http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=14506
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  /\ Maža bausmė, tinkamiau būtų pasielgt su juo taip, kaip pats darė. Paskutinis diotas ir ne kitaip.

                                  Comment


                                    Jėėėėė Žalgiris - FBK 1:1
                                    Malonu, malonu...

                                    Comment


                                      visai prastai tam FBK pasidarė, neatsigauna chebra, jose, daryk tvarką!

                                      Comment


                                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                                        Jėėėėė Žalgiris - FBK 1:1
                                        Malonu, malonu...
                                        Buvau rungtynėse, "Pietų IV" įspūdingai palaikė "Žalgirį", na o šis, savo ruožtu, įspūdingai žaidė

                                        Padariau mažą fotoreportažą - http://futbolo.analitikas.lt

                                        enjoy

                                        Comment


                                          Kas iš to. Žalgiris nieko nepasieks šį sezoną.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X