Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis (2005-2010 m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiek jie tų trenerių turėjo, aš jau net nesuskaičiuoju. Ateis dar vienas, nu ir kas? Ar jis bus kažkuom labai geresnis? Vistiek komandai vadovauja kitas žmogus.
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Bet faktas toks, kad Šiaulių komanda susilpnės, nes geresnę jos pusę nupirks rytas
      Tada Žalgiriui liks arba:
      1) kažko ieškoti savo jaunimo resursuose;
      2) ieškoti į užsienį išvažiavusių įperkamų lietuvių;
      3) nebelietuvinti komandos

      Comment


        Parašė Kecal Rodyti pranešimą
        Prekevičius, jeigu šis gandas pasitvirtins, bus viso labo trečiasis įžaidėjas, arba antrasis, kai/jeigu Štelma susitraumuos.
        Prekevicius uzims Jordano vieta. Palikti Stelma komandoje, manau, butu klaida.

        Parašė Kecal Rodyti pranešimą
        Beje, stiprėja mano įsitikinimas, jog "Rytas" jau yra susitaręs su nauju treneriu (lietuviu?), tik dar nelabai gali to viešai paskelbti. Priešingu atveju tokia skubi komandos komplektacija keltų pagrįstų abejonių... Gal visgi Butautas?
        Butauto darbas si sezona Latvijoje nekelia susizavejimo ir pasitikejimo. gali buti, kad vainausku taikinys yra, o gal buvo - Butauto ir Kurtinaicio duetas. Nors tik ka buvo paneigta, kad jie dirbs su jokiu titulu si sezona nelaimejusiu klubu. (R.Kurtinaitis ir R.Butautas nepretenduoja užimti vyr. trenerio vietos http://www.rytasbasket.com/index.php...d=773&Itemid=1)
        Parašė Kecal Rodyti pranešimą
        Su nekantrumu lauksiu, kaip "Žalgiriui" pavyks įgyvendinti garsiuosius tikslus - "lietuvintis" ir "stiprėti"
        Zalgiriui sis tarpsezonis bus labai sunkus. Laukia daug ir rimto darbo. Manau prioritetai bus isdelioti po rytojaus LKL valdybos posedzio. Ar pavyks vainauskams ir Kliokliui uzblokuoti Zalgirio sieki LKLe matyti jaunuju talentu komanda?
        Paskutinis taisė vlk; 2008.05.22, 10:48.

        Comment


          Parašė vlk Rodyti pranešimą
          Zalgiriui sis tarpsezonis bus labai sunkus. Laukia daug ir rimto darbo. Manau prioritetai bus isdelioti po rytojaus LKL valdybos posedzio. Ar pavyks vainauskams ir Kliokliui uzblokuoti Zalgirio sieki LKLe matyti jaunuju talentu komanda?
          Kas iškart per įsitikinimas, kad jau vat Vainauskas iškart blokuos kauniečių planus? Asmeniškai net neabejoju, kad taip ir bus, tačiau pagrindinė to priežastis, savaime suprantama, yra sportinis principas! Aš net neabejoju, kad jums, kauniečiams, norėtusi lkl'e matyt turbūt ir 10 žalgirio komandų, tačiau tai kertasi su elementaria logika, kaip gali vienoje lygoje žaisti dvi to paties klubo komandos??? 2/4 rungynės žalgiriui prieš dublerius automatiškai reiškia 2/4 garantuotas pergales, kur sportinis principas? Tai yra visiškai nepriimtina, niekur normaliame pasaulyje šito nėra, ir ne viskas prikaluso nuo jūsų norų, reikia kartais į situaciją pažiūrėti iš šalies ir suprasti jos nelogiškumą.
          Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

          Comment


            Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
            ...Tai yra visiškai nepriimtina, niekur normaliame pasaulyje šito nėra, ir ne viskas prikaluso nuo jūsų norų, reikia kartais į situaciją pažiūrėti iš šalies ir suprasti jos nelogiškumą.
            Turkijos aukščiausioje lygoje šį sezoną žaidė Fenerbahce Ulker ir jų jaunimo komanda Alpella.

            Comment


              Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
              Aš net neabejoju, kad jums, kauniečiams, norėtusi lkl'e matyt turbūt ir 10 žalgirio komandų
              Aš labaiua norėčiau matyti Eurolygoje kelias Kauno komandas. Tikiuosi, po metų Žalgirio dubleriai gaus vardinį pakvietimą ir į Eurolygą, kaip buvę jaunimo Eurolygos čempionai.
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Na del dubleriu tai bijo ir del to, nes augs ir bres labai talentngi zaidejai ir zalgiriui ir ne kam kitam (iskyrus Lietuvos rinktine)... nezinau jei neleistu lkl'as dubleriams zaisti, tai siuliciau juos visus latviu klubam paskolint, arba su latviais kalbeti, kad i savo cempa isileistu ir namu rungtines zaistu ar latvijoj arciau lietuvos sienos arba lietuvoj arciau latvijos sienos... Manau latviu cempa tai tik sustiprintu Simet panasiai latviu kazkokia moteru komanda dalyvavo LMKL.
                Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  Bet faktas toks, kad Šiaulių komanda susilpnės, nes geresnę jos pusę nupirks rytas
                  Tada Žalgiriui liks arba:
                  1) kažko ieškoti savo jaunimo resursuose;
                  2) ieškoti į užsienį išvažiavusių įperkamų lietuvių;
                  3) nebelietuvinti komandos
                  Koks rysis tarp, to kad rytas perka visokius Prekevicius is Siauliu, ir Zalgirio? Kaip pagal tave tai itakoja, "kenkia" Zalgiriui?

                  Comment


                    Man tai irgi keistai nuskambejo Susidaro ispudis, kad Prekevicius nuzudys Zalgiri kitam sezone

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      Koks rysis tarp, to kad rytas perka visokius Prekevicius is Siauliu, ir Zalgirio? Kaip pagal tave tai itakoja, "kenkia" Zalgiriui?
                      pagal mane tai kenkia LKL, nes silpninama trečia komanda

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Aš labaiua norėčiau matyti Eurolygoje kelias Kauno komandas. Tikiuosi, po metų Žalgirio dubleriai gaus vardinį pakvietimą ir į Eurolygą, kaip buvę jaunimo Eurolygos čempionai.
                        Šaunu būtų turėti dvi-tris komandas Eurolygoje, bet kam reikia vienos, kuri gautų mažiausiai 13 kartų per sezoną ir tabūtų patrankų mėsa?

                        Comment


                          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                          Šaunu būtų turėti dvi-tris komandas Eurolygoje, bet kam reikia vienos, kuri gautų mažiausiai 13 kartų per sezoną ir tabūtų patrankų mėsa?
                          Tai tokia komanda ir nukeliauja į žemesnę lygą.
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                            Kas iškart per įsitikinimas, kad jau vat Vainauskas iškart blokuos kauniečių planus? Asmeniškai net neabejoju, kad taip ir bus, tačiau pagrindinė to priežastis, savaime suprantama, yra sportinis principas!
                            Pagrindine ir veinintele priezastis - vainausku klano baime ir neapykanta Saboniui, Zalgiriui, Kaunui.
                            Saboniuko zaidimo LKLe nauda Lietuvos krepsiniui savaime suprantama.
                            Kai kurie LKL klubai gali priesintis saboniuku priemimui i LKla tikedamiesi gauti i sudeti koki jaunaji zaideja. Tai Vingiu Jono pozicija.
                            Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                            Aš net neabejoju, kad jums, kauniečiams, norėtusi lkl'e matyt turbūt ir 10 žalgirio komandų
                            Toki diskusiju metoda dar anais laikais, 20 amziuje, garsus rusu komikas Arkadijus Raikinas pavadino "stumti dura".
                            Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                            2/4 rungynės žalgiriui prieš dublerius automatiškai reiškia 2/4 garantuotas pergales, kur sportinis principas?
                            Juokingas argumentas.
                            Del tos pacios priezasties po sio sezono is LKL galima pasalinti net 8 klubus. 21 amziuje per 7 paskutinius sezonus Zalgiris LKL reguliaraus sezono metu suzaude apie 170 susitikimu, neskaitant LR pralaimejo is viso gal 5 kartus.
                            Taigi argumentas, kad saboniukai atiduos rungtynes Zalgiriui - niekinis. Ta pati daro praktiskai visi kiti klubai.
                            Paskutinis taisė vlk; 2008.05.23, 07:40.

                            Comment


                              vlk: o atvirkštinis variantas? na sakykim, kad yra Saboniukam šansas pakilti aukščiau turnyrinėj lentelėj, kad atkrintamosiose iškart nesusitiktų su Žalgiriu ar LR. Na ir kaip tyčia paskutinės rungtynės su pagrindine komanda. Jei laimi žaidžia su kokiu Neptūnu atkrintamosiose, jei ne tai su LR. Na ir dar viena prielaida, kad tai nieko nelemia pagrindinei komandai. Tai kaip ir logiška, pagrindinė komanda pralošia ir visiem gerai.


                              p.s. aš už tai, kad Saboniukai patektų į LKL.
                              P.

                              Comment



                                Mano nuomone visi tie prigalvoti buktai galimi variantai neturi dideles praktines reiksmes, pagal mane - jokios reiksmes.
                                Sabomiuku priemima i LKLa vertinciau kaip sudetine pasiruosimo 2011 EC dali.
                                LKF savo pozicija isreiske aiskiai. Ji vienprasmiskai uz.

                                Comment


                                  "Žalgiris - Sabonio KM" priimta į LKL. 5 už, 3 prieš ir 4 susilaikė.

                                  Comment


                                    Parašė joker Rodyti pranešimą
                                    "Žalgiris - Sabonio KM" priimta į LKL. 5 už, 3 prieš ir 4 susilaikė.
                                    Protingas zingsnis, sveikintinas zingsnis.
                                    LABAI GERAI!!!!!!!!!!!!!!
                                    Parašė no_name69 Rodyti pranešimą
                                    Kas iškart per įsitikinimas, kad jau vat Vainauskas iškart blokuos kauniečių planus? Asmeniškai net neabejoju, kad taip ir bus.
                                    Nepavyko
                                    Paskutinis taisė vlk; 2008.05.23, 16:16.

                                    Comment


                                      Būkim biedni, bet teisingi.. į LKL priimtas ne tas NKL žaidęs klubas, o naujai sukurta ekipa, pavadinimu "Kaunas". Kyla klausimas, kur dingo sportinis principas, įkuriu komandą, numetu pinigų ir mane priima į LKL? Nesąmonė.
                                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                      Comment


                                        Parašė Mjso
                                        Nepamirskim, kad nugalejo visas kitas komandas ir laimejo LKF taure. Kuri kita komanda vertesne buvo? Ta kuri antra vieta laimejo?
                                        Cia man adresuota?
                                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                        Comment


                                          Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                          Būkim biedni, bet teisingi.. į LKL priimtas ne tas NKL žaidęs klubas, o naujai sukurta ekipa, pavadinimu "Kaunas". Kyla klausimas, kur dingo sportinis principas, įkuriu komandą, numetu pinigų ir mane priima į LKL? Nesąmonė.
                                          Kita sezona komanda bus gerokai pajegesne,nes pasipildys keliais kitais zaidejais....sportinis principas toks kad komandu kiekis lkl niekada pagal tave neturetu keistis?nes tik laimejes pries paskutine gali patekt?tada visada liks toks pat komandu skaicius....suduva kaip pateko?

                                          Jie mokes istojimo mokesti kaip ir kiti klubai...kas dar negerai?

                                          gal tamsta biski krepsiniu pasidomekit tada snekesim ir diskutuosim?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X