Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Darjušas Lavrinovičius apie krepšinio rinktinę linksmai: Tomas Delininkaitis grybauja aikštelėje, todėl...


    – Su kuriuo rinktinės žaidėju pasidalintum geru vyno buteliu?
    – Tikrai ne su broliu (juokiasi), bet su Simce (Simu Jasaičius – aut.past.) gal.
    – Kurį pasikviestum į turgų, kad padėtų nusiderėti?
    – Tai Songailą reikėtų paimti, suvalkietis gi.
    – Su kuriuo liptum į Gedimino pilį?
    – Su stipresniu kokiu. Marijoną pasiimčiau, kad mane ant kupros užneštų.
    – Su kuriuo eitum į restoraną?
    – Gal su Šarūnu, jis tikras gurmanas.
    – Su kuriuo eitum į mišką grybauti?
    – Su Delininkaičiu. Jis aikštelėje grybauja, tai manau ir miške neblogai grybautų.

    – Su kuriuo vaidintum kino filme?
    – Aha. Man gero aktoriaus nereikia, nes tada aš blogai pasirodyčiau. Reikia blogesnio aktoriaus, tada aš būčiau žvaigždė. Kas čia pas mus blogai vaidintų? Manau, Jankūnas.
    – Su kuriuo vyktum į lošimų sostinę Las Vegasą?
    – Pas mus kortomis Mindaugas Lukauskis gerai žaidžia.
    – Ką pakviestum suvaidinti klouną vaiko gimtadienyje?
    – Hmm. Kas čia pas mus rūbinėje daugiausiai juokauja be manęs ir brolio? Kviesčiau Mantą.
    – Su kuriuo dainuotum vienoje grupėje?
    – Aš įkurčiau kvartetą. Paimčiau Robinį (Robertą Javtoką – aut.past.), Mantą ir Rimantą kokį.
    – Su kuriuo kalbėtumeis apie gyvenimą ir tai, kaip pakeisti pasaulį?
    – Čia reiškia išsiverkčiau? O galima rinktis ne iš krepšininkų? Tokiam reikalui labiausiai tiktų Juozukas.
    – Iš kurio imtum interviu, jeigu būtum žurnalistas?
    – Ai, iš brolio. Su juo visi interviu būna linksmi, nes jis nė vienos kalbos normaliai nemoka.
    ...


    Linksmas brolio interviu
    http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

    Comment


      Nemaniau, kad tai pasakysiu, bet OOOO TĖĖVAI, kaip mus traukia teisėjai.

      Comment


        Kas lažinasi iš įverčio, kad Lietuva šiandien laimės?

        Comment


          Tai reikia, kažkaip atsigriebti. Nors Ispanijoje tesėjai, tiek į vieną, tiek į kitą pusę švilpę. Nors gal teisėjai įsivažiuos.

          Comment


            Sveikinimai sėkmingai atidarius areną
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Sakiau, kad laimėsim.

              Comment


                Neblogai atrodė šiandien. Aišku bangų neišvengta, bet neblogai
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                  Sveikinimai sėkmingai atidarius areną
                  ir pirmąją pergalę iškovojus joje
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Klaidų neišvengta, bet pagaliau pasimatė tikrasis rinktinės veidas, kuris išties džiugina. Šauni arena, šaunios rungtynės, šaunus rezultatas. Su tuo ir sveikinu!

                    Comment


                      Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
                      Darjušas Lavrinovičius apie krepšinio rinktinę linksmai: Tomas Delininkaitis grybauja aikštelėje, todėl...



                      – Iš kurio imtum interviu, jeigu būtum žurnalistas?
                      – Ai, iš brolio. Su juo visi interviu būna linksmi, nes jis nė vienos kalbos normaliai nemoka.
                      ...

                      Nuostabu. Balsu nusižvengiau.

                      Comment


                        Gyvas, gyvas. Pats nuėjo iki suoliuko, pats išėjo į rūbinę. Bet persigandau tai baisiai, visi žinome, kiek jis traumų apturėjęs per savo karjerą...

                        Comment


                          Išniro alkūnė.

                          Comment


                            Parašė jungengg Rodyti pranešimą
                            Nuostabu. Balsu nusižvengiau.
                            Super šitas, pralinksmino kaip reikalas
                            Flickr

                            Comment


                              Cia trumpalaike trauma ir greit pagis ar neteko rinktine pagrindinio centro? (neduok Dieve)

                              Comment


                                aik tu na kaip užlinko abi alkūnės gaidys gasolis, kokio perkūno reikėjo palįst po javtoku?????

                                Comment


                                  Iš vaizdo atrodo, kad netekom kapitono, bet tikiuosi klystu
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Javtoko gydymas truks 5-6 dienas

                                    PHEEEWWW...

                                    Comment


                                      Robkės netektis būtų buvus labai skaudi rinktinei. Vakar aiškiai matės, kad su ispanų priekine linija geriausiai gynyboje tvarkėsi būtent jis. Reiktų palinkėti Robertui kuo greičiau grįžti į vėžes.
                                      Žinant, koks Robertas kovotojas, kiek valios jis turi bei kokiu noru veržiasi į aikštę žaisti už Lietuvą, man net atrodo, kad galbūt ta trauma gali būti ir rimtesnė nei, kad dabar paskelbta.
                                      Džiugu, kad turim žaidėją vertą kapitono vardo.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Aišku gaila žmogaus , kad traumą patyrė, bet iš kitos pusės, centrų turim daug. O Javtokas man ir iki šių rungtynių buvo kandidatas nr.1 palikti rinktinę.

                                        Comment


                                          sorry chebra, bet jūs nesveiki, rimtai... iškritus javtokui ispanai iškart įgavo naują kvėpavimą ir pasivijo, o jiems vis tiek jį išmest reikia. o aš jums siūlau galvas persišviesti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X