Parašė nomad
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Šiaip įdomu
Collapse
X
-
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąTačiau neabejoju, kad mažiau demokratiški ar civilizuoti, biedni kraštai (i.e. Kyrgyzstanas, Tadžikistanas etc.) netrukus pradės pardavinėti 'savo' vandenį. Beje dėl to 'savo' vandens klausimo tarp valstybių įmanomi didesni konfliktai, nei tie kurie kyla šiandien apibrėžiant kontinentinio šelfo/išskirtinės ekonominės zonos ribas naftos/dujų gavybai ...
Beje, tas vidurinės Azijos regionas dar pirmajame mūsų eros tūkstantmetyje buvo žydintis sodas, o ne dykumos ir smėlynai, kaip dabar. Gan staiga ištikusi klimato katastrofa sugriovė ten tuo metu klestėjusias valstybes ir privertė ten gyvenusius žmones su kardais eiti Kaukazo ir Europos link. Iš ten ir būtent dėl to atsibastė taip vadinami mongolai-totoriai.
Parašė John Rodyti pranešimąEsmė ta, kad visoje ES iš krano bėgantis vanduo iš esmės yra geriamas. Indija ir Egiptas į "ES šalių" kategoriją kaip ir nepatenka.
Parašė andyour Rodyti pranešimąArba pasaulyje bendras gyventojų kiekis pradės mažėti.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąO ką aš rašau apie globalistų planus? Auksiniam milijardui žemėje resursų su dabartiniu vartojimo lygiu pakaks labai ilgam. Tik ką daryti su likusiais 6 mlrd.? Sunaikinti.
Comment
-
Labiau išsivysčiusios šalys vandenį tiekia centralizuotai, tačiau ir joms tenka pasistengti dėl vandens kokybės užtikrinimo. Daugiau kaip pusė Europos ir viso pasaulio valstybių geria centralizuotai tiekiamą upių ir ežerų vandenį, kurį privaloma nuolat ruošti naudojant įvairias chemines medžiagas. Kalbant apie artimiausius kaimynus – Rygos gyventojams centralizuotu vandentiekiu atkeliauja Dauguvos upės, o Talino gyventojams – Ilemistės ežero vanduo, kuris dezinfekuojamas ozonu.
Tas giluminių gręžinių vanduo nėra savaime suprantamas ir dažnas dalykas. Tuo požiūriu Lietuva yra labai geroje vietoje ir turi vertingą išteklių.
„Milžiniškas požeminio vandens atsargas galėsime naudoti labai ilgai. Iš Baltijos artezinio baseino per parą galima išgauti apie 7 mln. kub. m gėlo vandens. Lietuvai tenka didžiausia šio baseino dalis – 3,2 mln. kub. m per parą. Daug ar mažai? Pastaraisiais metais Lietuvoje išgaunama ir suvartojama tik po 318 tūkst. kub. m per parą. Daugiau nereikia“, – tikina P.Gedžiūnas.
Prieš 20 metų vienas gyventojas Lietuvoje per parą vidutiniškai suvartodavo net apie 250 litrų vandens, o pastaraisiais metais – tik apie 82 litrus. Taigi neišnaudojame net 10 proc. turimų galimybių.
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąČia rimtai?Paskutinis taisė Al1; 2014.02.10, 21:29.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąRimtai. Niekam (neskaitant visokių misionierių ar kai kurių smulkių labdaros fondų; stambūs yra transnacionalinių korporacijų finansuojami ir dirba jų interesams) iš Vakarų tie šimtai milijonų, kurie neturi švaraus vandens ir maisto nerūpi. Ar tu bent įsivaizduoji kokią nors palapinių miestelį su 300 tūkst. gyventojų? O tokios stovyklos Afrikoje yra. Jiems neleidžia masiškai visiems numirti per savaitę ar dvi, bet dozuotai duoda vandens ir maisto bei neleidžia niekur išeiti.
Comment
-
Taip? Niekada negirdėjai virkavimų, kad žemėje per daug žmonių? Kuo JTO užsiima išskiri už populiacijos kontrolę atsakingi padaliniai? Kodėl JTO ragina legalizuoti lengvus narkotikus!? O juos legalizavus negi neragins ir stiprius? Kodėl JTO ir jos organizacijos kiša visur homoseksualizaciją ar šeimos planavimą bei įvairiausius to būdus?
Comment
-
Netgi turint omenyje AIDS ligos plitimo dydį, noras sumažinti tuo žmonių gyventojų skaičių planetoje, neturėtų apsiriboti, nes tai yra visiškai niekiniai skaičiai. Taip, dabar tos ligos yra kažkiek kontroliuojamos ir bent minimaliai ribojamas jų plitimas, tačiau tai bet kuriuo atveju daro labai mažą žalą žmonių populiacijai. Nepamirškime, kad ji tiesiog sėkmingai ir toliau auga: beveik 80 mln. per metus.
Beje, Al1 siūlau nusipirkt ir paskaityt Dan Brown naujausią knygą - Inferno.
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimąNetgi turint omenyje AIDS ligos plitimo dydį, noras sumažinti tuo žmonių gyventojų skaičių planetoje, neturėtų apsiriboti, nes tai yra visiškai niekiniai skaičiai. Taip, dabar tos ligos yra kažkiek kontroliuojamos ir bent minimaliai ribojamas jų plitimas, tačiau tai bet kuriuo atveju daro labai mažą žalą žmonių populiacijai. Nepamirškime, kad ji tiesiog sėkmingai ir toliau auga: beveik 80 mln. per metus.
Beje, Al1 siūlau nusipirkt ir paskaityt Dan Brown naujausią knygą - Inferno.
Parašė digital Rodyti pranešimąNe ne, skiepai irgi globalistų išmislas. (Kas nors perkelkit šią diskusiją į Šiaip linksma )Paskutinis taisė Al1; 2014.02.10, 22:31.
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąNa man apie milijardo svajones išnaikinti likusius 6 - linksmaShow must go von!
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąTaip? Niekada negirdėjai virkavimų, kad žemėje per daug žmonių? Kuo JTO užsiima išskiri už populiacijos kontrolę atsakingi padaliniai? Kodėl JTO ragina legalizuoti lengvus narkotikus!? O juos legalizavus negi neragins ir stiprius? Kodėl JTO ir jos organizacijos kiša visur homoseksualizaciją ar šeimos planavimą bei įvairiausius to būdus?
Comment
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąMan rodos, homoseksualų ir narkotikų legalizavimo problemos aktualios tik tam auksiniam milijardui. Likusiems labiau rūpi kaip pavalgyti, atsigerti ir nenumirti nuo maliarijos. Tu, beje, meluoji, Jungtinės Tautos net žolės legalizuoti neduoda, nes 1961 kažkokią ten konvenciją priėmė. O Kinijos Liaudies Respublika mirties bausme nuteistus prekeivius šaudo būtent Tarptautinę Kovos Su Narkotikų Prekyba Dieną, taip parodydama pagarbą Jungtinėms Tautoms ir jų kovai su narkotikais.Show must go von!
Comment
Comment