Parašė Sula
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Šiaip įdomu
Collapse
X
-
*******
Miestai.net Fb
-
Parašė Traf Rodyti pranešimąČia kalbama apskritai apie narkomanus. Tokiu būdu norima sumažinti mirtingumą rašoma straipsnyje. Mano nuomone, tai visiška nesąmonė... Kam reikalingi tokie degradavę žmonės?? Kas iš jų? Kaip galima leisti leistis narkotikus užuot stengiantis kaip tik MAŽINTI narkotikų vartojimą? Kas iš to, kad visi apsinešę vaikščios? Pasauliui reikia mąstančių, dirbančių, planuojančių, žodžiu normalių perspektyvių žmonių, o ne tų, kurie nuo narkotikų pasimaišius protui ims žudyti žmones ar panašiai...
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąKaip tai "apskritai narkomanus"? Tai kuo čia dėti švirkštai? Nei MDMA, nei LSD, nei Marichuanos, nei dauguma kitų narkotikų paprastai nepriimami injekcijos būdu. Švirkštai šiais laikais paprastai naudojami Heroinui ir kai kuriems kitiems narkotikams, bet jokiu būdu ne visiems ir net ne daugumai.
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąGaila. Įdomu, kokia heroino dozė atitiks 200g šampano
Comment
-
Parašė Traf Rodyti pranešimąKalbama apie tuos, kurie leisis narkotikus. Nepasakyta kokiu būdu, bet tai bus leidžiama daryti juos prižiūrinčiam prižiūrėtojui. Jei reiks švirkšto jiems jie bus suteikiami.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąNežinau su Heroinu, bet žolės ekvivalentas būtų nedidelis ir nestiprus jointukas keliese. Skirtumas, kad nebus pagyrių ir nepykins, net ir suvartojus didesnę dozę. Todėl, jeigu rimtai galvoji keisti alkoholį į žolę, tai gal ir nebūtų blogas pasirinkimas. Į heroiną keisti alkoholio tikriausiai kad nerekomenduotina.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąNesąmones kalbi, esu kažkada išgėręs gal kokias 2-3 stiklines vyno ir dar beveik pusę butelio šampano, bet nebuvo jokių pagirių, tik truputį galva apsinešus, ir tai tik dėl to, jog esu alkoholiui neatsparus ir negaliu gerti stiprių gėrimų. Po 5h net promilių rodė 0 ir vairuoti galėjau. Kiti ir degtinės butelį išgėrę atrodo blaivūs. Beto, nors ir žolė natūralus produktas, vien dėl to, jog ji rūkoma tai yra nesveika.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąOho, tokiu atveju turėtum būti labai rimtas gėrėjas. Po tokio ritualo man viskas baigtųsi elementariu apsivėmimu.
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąĮdomu, kokia narkomanų su 60 metų stažu statistika yra?Paskutinis taisė Lettered; 2013.02.18, 16:06.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTiek paprasčiausiai neišgyvena, baigia gyvenimą kur nors griovyje ar kalėjime.
Comment
-
The Economist straipsnis ta pačia tema su to paties profesoriaus David Nutt tyrimu ir jo rezultatais.
Drugs that cause most harm
Scoring drugs
http://www.economist.com/blogs/daily...ause_most_harm
A new study suggests alcohol is more harmful than heroin or crack
MOST people would agree that some drugs are worse than others: heroin is probably considered to be more dangerous than marijuana, for instance. Because governments formulate criminal and social policies based upon classifications of harm, a new study published by the Lancet on November 1st makes interesting reading. Researchers led by Professor David Nutt, a former chief drugs adviser to the British government, asked drug-harm experts to rank 20 drugs (legal and illegal) on 16 measures of harm to the user and to wider society, such as damage to health, drug dependency, economic costs and crime. Alcohol is the most harmful drug in Britain, scoring 72 out of a possible 100, far more damaging than heroin (55) or crack cocaine (54). It is the most harmful to others by a wide margin, and is ranked fourth behind heroin, crack, and methamphetamine (crystal meth) for harm to the individual. The authors point out that the model's weightings, though based on judgment, were analysed and found to be stable as large changes would be needed to change the overall rankings.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąThe Economist straipsnis ta pačia tema su to paties profesoriaus David Nutt tyrimu ir jo rezultatais.
Taip jau yra šiame pasaulyje, kad kas labiausiai "išreklamuojama", tai, kas kelia matomiausią piktžaizdę, savaime atsiduria top'e. Dėmesio sulaukia tie dalykai, kurie visada "ant liežuvio"
Pats sutinku, kad alkoholis nėra geras dalykas, ypač kai pas mus arti pirmavimo pasaulyje vartojimas; taip pat sutinku, kad kai kurios apsisvaiginimo rūšys galbūt pernelyg užspaudžiamos (nes toks dalykas yra visuomenės susitarimo reikalas); bet būtų įdomu pamatyti visuomenę ir įtakos visuomenei vertinimą tada, kai toje visuomenėje pastovių grybų ar LSD ir kt. vartojimas siektų alkoholio vartojimo mastus, t.y. iš akies spėčiau, kad per 2 savaites vartoja apie 60% LT gyventojų alkoholį
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąBetgi Viduržemio regiono alkoholikai beveik kasdien įkalantys po 200-300 ml alkoholinio gėrimo gyvena pakankamai ilgai, vidutiniškai iki 75-85 metų.
Pagrindinis alkoholio sukeltas susirgimas - senatvinė demensija.
Įdomu, kokia narkomanų su 60 metų stažu statistika yra?
Kiti narkotikai išrasti perdaug nesenai tai jų vartotoju su stažu paprasčiausiai nerastum.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė kaunaz Rodyti pranešimąTegul tie "narko entuziastai" tuos savo ecstasy, LSD ir kitus pavartoja taip dažnai ir tokiais kiekiais kaip reguliariai laka vidutinis alkoholikas ir rūko vidutinis rūkorius, tai įdomu ar bent pora metų pratrauks.
Va tau pavyzdys visiškai savęs nekontroliuojančio žmogaus, kuris vartodavo po 25 ecstasy tabletes per dieną ne vienus metus.
Tiek LSD, tiek MDMA (ecstasy) galima vartoti tik gal vieną-du kartus per mėnesį, kitais atvejais jie paprasčiausiai nustos veikti. Tai yra viena iš priežasčių, dėl ko prie jų neįmanoma priprasti, be to, jie nekelia jokios fizinės priklausomybės.
Pats nevartoju jokių narkotikų (nei tabako, nei alkoholio, nei aukščiau vardintų), bet turiu daug draugų, kurie vartoja, ir galiu daryti išvadas apie jų elgesį, sėkmę gyvenime ir tt. Mano nuomone, profesoriaus Nutt reitingas yra teisingas.
Absurdas sulyginti alkoholį ir tabaką su narkotikais.
Alkoholis ir tabakas (kaip, beje, ir kava) YRA narkotikai. Gal eik pasiskaityk kokių nors rimtesnių šaltinių prieš rašinėdamas bobučių paistalus rimtame forume?
Įtariu kad už tokių laidų slepiasi suinteresuoti asmenys, pvz. tie kas norėtų vienos ar kitos rūšies legalizavimo, todėl demonizuoja alkoholį ir tabaką prieš savo priklausomybes arba prekę, priklausomai nuo to kieno čia užsakyta laida.You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.
Comment
-
Parašė Rijikas Rodyti pranešimąĮdomūs dalykai, bet, mano galva, mokslas vienas nevaikšto - jam reikia interpretacijos ir jame daug interpretacijos. Pvz, čia yra parašyta: "asked drug-harm experts to rank"
Taip jau yra šiame pasaulyje, kad kas labiausiai "išreklamuojama", tai, kas kelia matomiausią piktžaizdę, savaime atsiduria top'e. Dėmesio sulaukia tie dalykai, kurie visada "ant liežuvio"
Pats sutinku, kad alkoholis nėra geras dalykas, ypač kai pas mus arti pirmavimo pasaulyje vartojimas; taip pat sutinku, kad kai kurios apsisvaiginimo rūšys galbūt pernelyg užspaudžiamos (nes toks dalykas yra visuomenės susitarimo reikalas); bet būtų įdomu pamatyti visuomenę ir įtakos visuomenei vertinimą tada, kai toje visuomenėje pastovių grybų ar LSD ir kt. vartojimas siektų alkoholio vartojimo mastus, t.y. iš akies spėčiau, kad per 2 savaites vartoja apie 60% LT gyventojų alkoholį
Visgi gera pradžia būtų imti vertinti tokius dalykus ne vien tik iš "visi narkotikai labai blogai" arba "alkoholis ir cigaretės - ne narkotikas" arba "taip yra ir viskas" perspektyvos, bet karts nuo karto pasižiūrėti, ką sako realūs moksliniai tyrimai. Mokslas geras tuo, kad jis nesistengia tvirtinti vienos nuomonės ir rinkti tik jai palankią medžiagą, bet iš principo laikosi pozicijos, kad bet kokia teorija ar netgi įrodyti faktai gali to paties mokslo būti (ir privalo, esant pagrindo taip manyti) kvestionuojami ir pakeičiami, skirtingai negu neracionalūs įsitikinimai, kurių metodika apsiriboja garsiu rėkimu arba, pačiu geriausiu atveju, atsijojimu tik tos informacijos, kuri palanki savo keliamai teorijai (pseudomokslas).
Tokie tyrimai, kaip pastarasis, nėra kažkoks absoliutus rodiklis, bet gana didelis žingsnis, leidžiantis blaiviau pažiūrėti į problemą ir šiaip geras food for thought, ieškant šiek tiek racionalumo.Paskutinis taisė John; 2013.02.18, 17:24.
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąManau, kad žiūrint tuo kampu tiek alkoholis, tiek kanapės saikingomis dozėmis pernelyg netempia. Musulmonų šalyse (kur alkoholio negalima, o kanapės bent jau neoficialiai dažniausiai legalios) irgi pamatysi senukų kurie beveik visą gyvenimą vakarais su draugais kaljano su žolyte patraukia.
Kiti narkotikai išrasti perdaug nesenai tai jų vartotoju su stažu paprasčiausiai nerastum.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTiek paprasčiausiai neišgyvena, baigia gyvenimą kur nors griovyje ar kalėjime.
Neblogas dokumentinis filmas apie LSD:
Dėl ecstasy, MDMA: JK nepažįstu, turbūt, nei vieno žmogaus, kuris nebūtų bandęs ecstasy... ir nieko jiems neatsitiko. Lietuvoje pažįstu daugybė prasigėrusių žmonių. Pusė mano kiemo prasigėrė. Būtų vartoję ecstasy - būtų buvę pozityvesni ir produktyvesni, tą galiu praktiškai garantuoti, kad ir kaip baisiai tai beskambėtų gyvenant Marijos žemėje.
Neblogas filmukas apie MDMA (atkreipkite dėmesį į kalbančių žmonių išsilavinimą, pozicijas ir tt.):
You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąŽinoma, tai tiesa. Aš pats ir toliau planuoju likti prie alaus ir nesiruošiu jo keisti į LSD ir Ecstacy, nekalbant apie kokainą ar heroiną, kurių tikriausiai niekada net nebandysiu. .
Beje, skundieni, jog Lietuvoje sunku gauti LSD (nors pvz. amfu visą Europą aprūpina), tai būtų įdomu sužinoti, ar gauti UK labai lengviau?
Comment
Comment