beje, kadangi tema "gyvenimas Londone" tai patarkit kas koki gera shooping mall apsilankysiu menesio begyje. Ar westfield geriausias pasirinkimas ar yra ir geresniu. Orientojuosi i nebrangia apranga jaunimui, mazdaug GAP stilius ir pan
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Gyvenimas užsienyje
Collapse
X
-
Uk visuomene vis dar labai susiskirsciusi i klases. Upper class kur baigia oksfordus ir cambridgus yra issilavinusi ir maisto macdonalduose tikrai neslamscia, ir virsvorio nesu mates tarp angliu kurios cia studijuoja, bet esu mates tarp lower class merginu ir gana DAUG, tereikia tik penktadieni nueiti i taip vadinama 'MEAT market' kur merginos su ryskiai keliomis ismieromis per mazais drabuziais rodo ka turi . Taigi aplamai priklauso kokiame socialiniame sluoksnyje sukiojiesi.
ps. kudi zmones macdonalduose nevalgo!"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimąUk visuomene vis dar labai susiskirsciusi i klases. Upper class kur baigia oksfordus ir cambridgus yra issilavinusi ir maisto macdonalduose tikrai neslamscia, ir virsvorio nesu mates tarp angliu kurios cia studijuoja, bet esu mates tarp lower class merginu ir gana DAUG, tereikia tik penktadieni nueiti i taip vadinama 'MEAT market' kur merginos su ryskiai keliomis ismieromis per mazais drabuziais rodo ka turi . Taigi aplamai priklauso kokiame socialiniame sluoksnyje sukiojiesi.
ps. kudi zmones macdonalduose nevalgo!
O aukstesnioji klase McD valgo maziau... jie valgo Pret a Manger, t.y. "kokybiskus" ir "sveikus"... buterbrodus. Ir, kas svarbiausia, daugelis tai suvokia kaip "kokybiska maista"... o Pret'o uzkandinese netgi groja gera klubine lounge ir jazz muzika. Ziauru.Paskutinis taisė John; 2009.10.06, 16:19.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąbeje, kadangi tema "gyvenimas Londone" tai patarkit kas koki gera shooping mall apsilankysiu menesio begyje. Ar westfield geriausias pasirinkimas ar yra ir geresniu. Orientojuosi i nebrangia apranga jaunimui, mazdaug GAP stilius ir pan
Jonui: Nu nežinau, gal aš per daug vis dar grožiuosi Londono urbanistika, ir dėl šito tikrai nepastebėjau masiškai vaikščiojančių 120 kg moteriškų tešlainių Londono gatvėse. Žmonių su viršsvoriu aišku, kad yra, bet tikrai nepasakyčiau, kad vos ne kas trečia turi su tuom problemų. Čia gal ištikro Jonai tavo antsvorio supratimas skyriasi nuo daugumos vakariečių, po to kaip pakeliavai po azijos kraštus ? Taip pat kaip tu teigi, kad londonietės turi problemų su apkūnumu, tai azijietės turi problemų su "šakalizmu".Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.10.06, 16:57.
Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/
--------------------------------------------------
Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąTai nevisiskai tiesa, Desadai. Be abejo, apkunumo proporcijos skirtingose soc. klasese skiriasi, bet netgi lyginant atitinkamas klases su kitomis salimis (pvz., Lietuva, Kinija ar Rusija), vaizdelis liudnas. Tiesiog palygink vaizda centrinese miestu gatvese.
O aukstesnioji klase McD valgo maziau... jie valgo Pret a Manger, t.y. "kokybiskus" ir "sveikus"... buterbrodus. Ir, kas svarbiausia, daugelis tai suvokia kaip "kokybiska maista"... o Pret'o uzkandinese netgi groja gera klubine lounge ir jazz muzika. Ziauru."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąTai nevisiskai tiesa, Desadai. Be abejo, apkunumo proporcijos skirtingose soc. klasese skiriasi, bet netgi lyginant atitinkamas klases su kitomis salimis (pvz., Lietuva, Kinija ar Rusija), vaizdelis liudnas. Tiesiog palygink vaizda centrinese miestu gatvese.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąpriimu bajeri su primark
o kas tas meat market, cia tipo perkeltine prasme, kur paneles demonstruoja save ar ten penktadieniais mesos turguje megsta jaunimas rinktis"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimąMeat market - penktadienio vakaras, klubas, 20-27 metu merginos( lauke salta, jos pusnuoges, lasiakais pateke siek tiek, optimistiskos, pasiruosusios gana lengvai for a quickie ) kurios iesko vyro...nes karjeros daryt nesinori o aplink visos drauges tik gimdo gimdo...
Comment
-
Parašė qwe Rodyti pranešimąO gal tiesiog skiriasi tos soc. klases skirtingose salyse? Ar vidutines klases rusas yra tolygus vidutines klases britui? Vidutiniskai gyvenantis britas manau butu ivardintas kaip ganetinai pasiturintis lietuvis. Jei lietuvis ar rusas yra ubagas tai jis zinoma storas nebus, nes neturi uz ka buti storu. O neturtingas anglas hamburgeriam sukrapstys pinigu. Taigi ir buti storu yra kitos galimybes
Nejau rimtai manai, kad Lietuvoje (ar net kokiame 10x skurdesniame Vietname) yra zmoniu, kurie neisgali normaliai pavalgyti? Juk ne pasaulinio karo metais gyvename.
Tokiu problemu siais laikais kyla nebent skurdziausiose Afrikos salyse. Lietuviai McD nevalgo tikrai ne todel, kad neisgali.
Beje, Honkonge ar Singapure McDonaldu irgi yra. Visgi bendras paveikslas ten visiskai kitoks, nei D. Britanijoje: absoliuti dauguma populiacijos savo dienos raciona formuoja apie tokius dalykus kaip liesa mesa su ryziais/darzovemis, sriuba, zuvi, sviezius vaisius, kai, tarkim Londone, tai tiesiog fiziskai nera imanoma, nes mieste tiesiog nera "fast-food" uzkandiniu, kur galetum nusipirkti tokio maisto. Greitas maistas cia suprantamas tik kaip sumustiniai arba hamburgeriai su coca-cola.
Lietuvoje sia prasme viskas yra palyginus neblogai. Panasu, kad visai sekmingai prigijo savitarnos restoranu konsepcija, kur patiekiamas tiesiog normalus maistas. Belieka viltis, kad siuolaikine lietuviska valgymo kultura neims kopijuoti amerikietiskos ar angliskos.
Beje, prisiminiau viena geriausiu savo kasdieninio pigaus ir labai greito valgymo patyrimu. Balandi budamas Singapure ~10 ryto budamas labai alkanas nusprendziau uzsukti i pirma pasitaikiusi fast-food'a (Singapure tokiu yra kas ~10 metru bemaz kiekvienoje judresneje gatveje). Ten gi viskas panasiai kaip ir McDonald'e ar Burger King'e, tik vietoj burgeriu gali nusipirkti keliu rusiu labai paprastu (dazniausiai tai reiskia kokios nors rusies mesos, juros gerybiu, darzoviu, vaisiu ir ryziu misini) indisku, knisku, malajisku ar net tradiciniu Europietisku patiekalu... tiesiog nusipirkau KIAUSINIENES su ryziais ir darzovemis bei pries mano akis isspaustomis greipfrutu sultimis, kas kainavo ~SG$4 (=7-8Lt)... "greicio" prasme viskas vyksta taip pat greit, jei ne greiciau, nei McDonalduose Londone... ir galvoju, kodel... KODEL taip negaletu buti cia? Ar as kazko nesuprantu, ar zmones cia tieiog visiskai nieko nesupranta apie tai, ka dedasi i savo skrandzius?Paskutinis taisė John; 2009.10.07, 01:48.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąBeje, prisiminiau viena geriausiu savo kasdieninio, pigaus ir labai greito valgymo patyrimu. Balandi budamas Singapure ~10 ryto budamas labai alkanas nusprendziau uzsukti i pirma pasitaikiusi fast-food'a (Singapure tokiu yra kas ~10 metru bemaz kiekvienoje judresneje gatveje). Ten gi viskas panasiai kaip ir McDonald'e ar Burger King'e, tik vietoj burgeriu gali nusipirkti keliu rusiu labai paprastu (dazniausiai tai reiskia kokios nors rusies mesos, juros gerybiu, darzoviu, vaisiu ir ryziu misini) indisku, knisku, malajisku ar net tradiciniu Europietisku patiekalu... nusipirkau KIAUSINIENES su ryziais ir darzovemis bei pries mano akis isspaustomis greipfrutu sultimis, kas kainavo ~SG$4 (=7-8Lt)... "greicio" prasme viskas vyksta taip pat greit, jei ne greiciau, nei McDonalduose Londone... ir galvoju, kodel... KODEL taip negaletu buti cia? Ar as kazko nesuprantu, ar zmones cia tieiog visiskai nieko nesupranta apie tai, ka dedasi i savo skrandzius?
O kas trukdo pačiam tuo užsiimt?
Ar tai nerimtas verslas?
Comment
-
Manau kad angliskas maistas 'greitesnis' . Coca-cola transportuojama koncentrate, kava irgi is koncentrato, spritai, fantos tas pats meslas. Sumustiniai gaminami jau fabrike pakuojami ten pat, hamburgeriai atvezami irgi prepacked .
Australijoje (melburne ir sidnejuje) maistas panasus(teko ragaut) kaip tavo minetame Singapure, hmm kazin kodel?"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimąManau kad angliskas maistas 'greitesnis' . Coca-cola transportuojama koncentrate, kava irgi is koncentrato, spritai, fantos tas pats meslas. Sumustiniai gaminami jau fabrike pakuojami ten pat, hamburgeriai atvezami irgi prepacked .
Australijoje (melburne ir sidnejuje) maistas panasus(teko ragaut) kaip tavo minetame Singapure, hmm kazin kodel?
Todel net nebenoriu gilintis. Tiesiog noriu grizti i savo Vilniu, valgyti saltibarscius su bulvemis ir kefyru ir nebesukti galvos, kodel anglai taip megsta burgerius su coca-cola.Paskutinis taisė John; 2009.10.07, 02:46.
Comment
-
Parašė Almis Rodyti pranešimąJonai, man regis yra tamstai noras perkelt visą lankytinos Azijos maistą į Londoną. Gal net į Lietuvą, ar dar kur nors...
O kas trukdo pačiam tuo užsiimt?
Ar tai nerimtas verslas?
Lietuvoje nieko perkelineti kol kas nereikia, nes, panasu, kad gal visai pavyks isvystyti kazkokia padoria siuolaikine lietuviska valgymo kultura, kuri galetu pasireiksti savitarnos valgyklomis su mums iprastu maistu (sriubomis, bulvemis, mesa ir t.t.)... na kitaip tariant, zmones ir toliau valgys tai, kas jiems iprasta, tik gales tai padaryti mieste, greit ir nebrangiai. Jau ir siandien tai nera didele problema. Aisku, Azijietiskas (Kiniskas, Indiskas, Tailandietiskas, Japoniskas, Korejietiskas) maistas dar nepakenke jokiam miestui ir jokiai mitybos kulturai. Nors Vilniuje sia prasme situacija irgi visai patenkinama, nes, tarkim, kinietisko maisto gauti galima kur kas lengviau, nei McDonald'o, kas, mano supratimu, yra didelis pliusas musu sostinei ir teigiamas indikatorius apie musu visuomenes valgymo kultura.Paskutinis taisė John; 2009.10.07, 02:48.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąViename savo studiju moduliu teko daryti "research" apie kavos ir arbatos rinka UK... dave priejima prie tokios rimtos tyrimu ir apklausu kompanijos duombazes, kur buvo pateikta info apie kavos suvartojima UK... jei gerai pamenu ~80% (!!!!!!!!!) kavos (tiksliau "kavos") D. Britanijoje yra TIRPI KAVA... t.y. visiskai ne kava, o kazkoks kavos skonio limonadas, kai i puodeli iberiami tirpus milteliai ir uzpilamas karstas vanduo. Siaip nenorejau tuo tiketi, bet viena pazistama lietuve patvirtino, kad cia zmones geria tokia "kava".
O jei dar palygint kodėl kokioj Lietuvoj ar pan visgi dauguma vartoja normalią kavą o ne tirpią
jau čia OT - ir kodėl jie tuos beansus taip mėgsta???Paskutinis taisė zanaz; 2009.10.07, 04:18.You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...
Comment
-
Parašė Aidzius Rodyti pranešimątaip stambios, bet ne toke santykisu geru kaip sakei. tikrai ne 1:1000
jei Londone zmones dievina makdonaldus ir panasias uzkandines, tai visai tikiu, kad ir ten tešliu karalyste...
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąLietuvoje nieko perkelineti kol kas nereikia, nes, panasu, kad gal visai pavyks isvystyti kazkokia padoria siuolaikine lietuviska valgymo kultura, kuri galetu pasireiksti savitarnos valgyklomis su mums iprastu maistu (sriubomis, bulvemis, mesa ir t.t.)... na kitaip tariant, zmones ir toliau valgys tai, kas jiems iprasta, tik gales tai padaryti mieste, greit ir nebrangiai.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąGal juokauji
Nejau rimtai manai, kad Lietuvoje (ar net kokiame 10x skurdesniame Vietname) yra zmoniu, kurie neisgali normaliai pavalgyti? Juk ne pasaulinio karo metais gyvename.
Tokiu problemu siais laikais kyla nebent skurdziausiose Afrikos salyse. Lietuviai McD nevalgo tikrai ne todel, kad neisgali.
Comment
Comment