Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nepamirškime, jog puslaidininkiai veikia geriau šaltoje temperatūroje, o kad laidininkai neveiktų reiktų dar žemesnės temperatūros. Šiaip patarčiau turėti du pakrautus akumuliatorius: vieną mašinoje, kad signalizacija veiktų, o kitą namie, kad jei ryte neveiktų-tuomet bus didesnė galimybė išvengti problemų.
    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Jei visa kita elektroniką veikia puikiausiai, vadinas problema bus pačioje magnetoloje arba su laidais, kurie ją maitina Kreipkis pas elektriką, nes akumas čia ne prie ko ir šildymas vargu ar padės
      Ačiū už patarimą

      Galvojau gal kas su tuo buvo susidūrę, ir paskui kiek atšilus, viskas atsitaisė.. norėjau su elektriku palaukti, bet įtariu, kad tuos kontaktus vis tik teks peržiūrėti
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Ačiū už patarimą

        Galvojau gal kas su tuo buvo susidūrę, ir paskui kiek atšilus, viskas atsitaisė.. norėjau su elektriku palaukti, bet įtariu, kad tuos kontaktus vis tik teks peržiūrėti
        Man vakar taip buvo, magas įsijungė, ekraniukas švietė, tik visi užrašai jame labai vangiai keitėsi ir garso nebuvo Tai man pakako mago "snukį" nuimt ir vėl uždėt ir viskas tapo ok.

        Comment


          Aš vakar tą patį užturėjau, jau maniau mano magnetolai šakės,bet atšilo truputį pavažiavus.Išvis džiaugiuosi savo traktoriuku kolkas nepavedė,nepagailėkit ir įpilkit į kurą skysčio kad dyzelinas mažiau tirštėtų

          Comment


            Ale i keblia padeti sugebejau isipainioti. Akumliatorius isimtas, dureles uztrenktos, o spyneles mechaniskai su raktu neatsirakina. Neteko niekam susidurt su tokia situacija, ar bent isgirst kas tokia problema kaip sprende?

            Comment


              Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
              Ale i keblia padeti sugebejau isipainioti. Akumliatorius isimtas, dureles uztrenktos, o spyneles mechaniskai su raktu neatsirakina. Neteko niekam susidurt su tokia situacija, ar bent isgirst kas tokia problema kaip sprende?
              Buvo pažįstamiems vieną kartą durys užsitrenkusios su užvestu varikliu. (Įjungtas buvo automatinis durelių užsirakinimas, kai užsidaro). Tai norėjo jau langą daužt, bet patarė paskambint, kas teikia tokią paslaugą, atvažiuoja ir per kelias min. atrakina duris
              Flickr

              Comment


                Atrakinimas kainuoja 80lt. Gali pats bandyt. Isilankstai drata ilga a le kabli. Tuomet kazkiek atplesi dureles, uzkisi koki pagali. Pro tarpeli kisi ta savo isilankstyta kabli ir trauki uz rankeneles(jei pas tave uz jos patraukus atsirakina). Jei ne bandai uz to "suduko" kabint. Jei tingi daryt, kaip minejau ta pati uz 80lt padarys atvaziaves zmogelis

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Atrakinimas kainuoja 80lt. Gali pats bandyt. Isilankstai drata ilga a le kabli. Tuomet kazkiek atplesi dureles, uzkisi koki pagali. Pro tarpeli kisi ta savo isilankstyta kabli ir trauki uz rankeneles(jei pas tave uz jos patraukus atsirakina). Jei ne bandai uz to "suduko" kabint. Jei tingi daryt, kaip minejau ta pati uz 80lt padarys atvaziaves zmogelis
                  Manau pats tikrai taip kokybiškai nepadarysi kaip tai padaro profai t.y. nuvarinėtojai
                  Flickr

                  Comment


                    užsikūrinėja ir mano rytais, aišku pasistengiu iiilgai pašildyti, kad nors kiek atstingtų ir ledo gniaužtų, pakelti temperatūrą, tik tada važiuoju, nevažinėju dažnai ir trumpom distancijom, tai nepaveda traktorius

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Atrakinimas kainuoja 80lt. Gali pats bandyt. Isilankstai drata ilga a le kabli. Tuomet kazkiek atplesi dureles, uzkisi koki pagali. Pro tarpeli kisi ta savo isilankstyta kabli ir trauki uz rankeneles(jei pas tave uz jos patraukus atsirakina). Jei ne bandai uz to "suduko" kabint. Jei tingi daryt, kaip minejau ta pati uz 80lt padarys atvaziaves zmogelis
                      Dekavoju. Su dratu atsidariau. Pasirodo, ne taip jau ir sunku i uzrakinta masiniuka isigauti

                      Comment


                        Na o mano Opeliukas prie tokių šalčių vestis nenori.. Tad tenka jį laikyti ne prie namų, o šildomame garaže, gerai kad laikinai turiu tokią galimybę

                        Comment


                          O mano žvėris.. Pradėjo šalt, pradėjo springt, pasikeičiau kuro filtrą.. Tą dieną buvo tobula.. Kitą dieną krito. Šildomam garaže Nuo to laiko išmokau pasikeist pakaitinimo žvakes Manau nei viena nebeveikė. Dabar užsikuria "iš pusės abaroto"

                          Comment


                            aš pasikeičiau šiandien tepalus ir visus filtrus, atėjo laikas jau, turėtų palengvėti jai gyvenimas nors įtariu, kad ir pas mane kokia viena žvakė neveikia, nors po šio ilgojo šaltojo savaitgalio užkūriau ryte, nors ir teko pakankinti matyt nenori pasiduot

                            Comment


                              Parašė Irma Rodyti pranešimą
                              Galvojau gal kas su tuo buvo susidūrę, ir paskui kiek atšilus, viskas atsitaisė.. norėjau su elektriku palaukti, bet įtariu, kad tuos kontaktus vis tik teks peržiūrėti
                              Na ką, neprireikė elektriko. Savaitgalį akumas buvo pakrautas, tai pirmadienį grotuvas veikti pradėjo, tai dabar nežinau ar, kad temperatūra lauke pakilo ir dėl to ar, kad akumas nebeįgalus jos paleisti buvo
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                aš pasikeičiau šiandien tepalus ir visus filtrus, atėjo laikas jau, turėtų palengvėti jai gyvenimas nors įtariu, kad ir pas mane kokia viena žvakė neveikia, nors po šio ilgojo šaltojo savaitgalio užkūriau ryte, nors ir teko pakankinti matyt nenori pasiduot
                                Apie[akaitinimo ar uzdegimo zvake kalbi? Pastaroji jei neveiktu tai tikrai jaustum pagal variklio darba

                                Comment


                                  Aš savo limuziną atgaivinau. Pagaliau atitirpusį antifrizą išleidau ir pasikeičiau normaliu, vėl laimingas

                                  Comment


                                    Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                    Aš savo limuziną atgaivinau. Pagaliau atitirpusį antifrizą išleidau ir pasikeičiau normaliu, vėl laimingas
                                    Užšalęs aušinimo skystis nepaliko jokių blogų ženklų ? Kaip žinia tai šaldamas skystis plečiasi, ko pasekoje trukinėja įvairios dalys. Pradedant nuo plastikinių ar guminių ir baigiant netgi variklių blokų skilimais.

                                    Comment


                                      Nesuprantu, kaip gali užšalti aušinimo skystis, tas pats, jei kuras užšaltų
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Nesuprantu, kaip gali užšalti aušinimo skystis, tas pats, jei kuras užšaltų
                                        Ima ir užšąla, jeigu aukšta užšalimo temperatūra (tarkim, –30ºC).

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Nesuprantu, kaip gali užšalti aušinimo skystis, tas pats, jei kuras užšaltų
                                          O ko cia nesuprast, ne visi ausinimo skysciai yra atsparus salciui. Kiti isvis vandens prisipila ir pamirsta atejus ziemai, kad ten vanduo. Tas pats ir su langu plovimo skysciais - jei isipyles ne salciui atsparu tai ir tas uzzsals.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X