Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
    dėl bmw sprendžiu pagal savo uošvį, jis tos mašinos nesuvaldo, moka ir moka kelių patruliams
    Nu čia jau ne mašinos bėda, sakyk ką nori..

    Comment


      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
      Nu čia jau ne mašinos bėda, sakyk ką nori..
      Man irgi tenka susimokėti, bet su mazda 323f daugiau kartų teko, nei su bmw (tik 1 ir tai iki 20km/h greitkelyje). Mėgstu spaust dugną, bet tik iki biškį daugiau nei leistinas greitis.

      Comment


        Su BMW stabdo zymiai dazniau. Patikrinta

        Comment


          Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
          Su BMW stabdo zymiai dazniau. Patikrinta
          Flickr

          Comment


            Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
            Turėjau mazdą, daugiau nepirksiu, pažįstamas nusipirko Mazda 6 (pats galvojau pirkti tokią), bet kai pavairavau, supratau ant kiek yra k*biras po E39 BMW 5. Dėl mechaninių problemų, tai negaliu lyginti, gal ir Mazda geriau. Bet apie patį vairavimą, nėra ką lyginti.
            As atvirksciai galeciau pasakyt Visa gyvenima prasivezinau Toyota/Lexus ir teko pasimajacint su 3er paskutiniu dvieju paskutiniu kartu, 5er "kiaule" ir nauju x5... Tai supratau, kad visi mano keiksmai ankstesnem masinom buvo nesamone Kai pykdavau, jog uzsikemsa purkstukas baigiantis garantiniui lexe, tai ant bimbalo juokdavaus, kad lempu apiplovejes issaudo papurskus Prastesnes kokybes masinos su prastesniu valdomumu nei bmw tai surast dar reiketu O tas ju perkamumas tai tiesiog "bandos jausmas".

            Nu niekas man neitikintu, kad koks bmw geriau uz mb/lexus/jaguar/alfa, kiek susiduriau su bimbalais, tai per visus nuomone, kad nekokybiskai surinktas kibiras su pigia elektronika ir prastos kokybes likusiais komponentais Tokios masinos pirkima suprantu tik tada, kada imi garantine ir turi tik garantini laikotarpi, nes byra tai juose viskas nuo a iki z

            Comment


              Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
              Nu niekas man neitikintu, kad koks bmw geriau uz mb/lexus/jaguar/alfa
              o kokia čia markė?
              pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

              Comment




















                Comment


                  /\ Dar dugno panoraminės nuotraukos nėra.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    Ko nemėgstu gyvenime, tai gert degtinę iš plastikinių puodelių ir varžteliais prie kėbulo prisuktų numerių :-)

                    Comment


                      Parašė ACC Rodyti pranešimą
                      Ko nemėgstu gyvenime, tai gert degtinę iš plastikinių puodelių ir varžteliais prie kėbulo prisuktų numerių :-)
                      O ko cia nemegti? As turbut net demesio neatkreipciau kaip pas mane prisukta. O varzteliu pliusas, kad nepamesi numerio, skirtingai nuo tvirtinimo vien remeliu pagalba.

                      Comment


                        Išskirtinis 1.9 ar 2.5?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          1.9, 81kw

                          Comment


                            A kur Žalgirio "makleikės"?

                            Comment


                              Foto matau Daktaras darė prie ankščiau dažnai lankyto klubo - "Kolegos", ten ankščiau visi jį pažinojo Rimtai, o kur bent šalikas Žalgirio?
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Parašė ACC Rodyti pranešimą
                                Ko nemėgstu gyvenime, tai gert degtinę iš plastikinių puodelių ir varžteliais prie kėbulo prisuktų numerių :-)
                                o kaip reaguoji į prikniedytus?
                                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                Comment


                                  o ką turi bendro auksinė-geltona spalva su Žalgiriu? Žalgiris Žalgirio temoje, o čia auto Žalgiris ar taip ar taip mano širdyje visada, šalikas nieko nepakeis

                                  Comment


                                    Gražus automobilis! Gerai mieste važiuoja?, kuro nedaug ryja?
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      palyginus su ankstesniąja mašinyte - tai passatas limuzinas šiaip labai smagus aparatas, kaip aš sakau trasoje tai absurdiškai ekonomiškas o mieste maždaug 6-6,5, retai kada iki 7 vidurkis pakyla

                                      Comment


                                        Man passat'o pakaba nepatiko, kieta, visos duobės jaučiasi.
                                        Proud to be lithuanian.

                                        Comment


                                          ar mes apie B5 modelį (kaip mano) kalbam?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X