Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ketvirtuka man neteko vairuoti. Treciuke parametrinis vairas - SUPER! Penktuke - paprastas.
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
      Ketvirtuka man neteko vairuoti. Treciuke parametrinis vairas - SUPER! Penktuke - paprastas.
      Hmm.., o kas yra parametrinis vairas?

      Comment


        Parašė rat
        Lempos dar atsimerkia?
        O kodėl turėtų neatsimerkt?

        Comment


          Parašė rat
          Pas pažįstamą Celica vieną dieną ėmė ir neatsimerkė... Tai ir paklausiau
          Tai žinai, vieną dieną gali ir neužsivest, gali ir langai neatsidaryt ir dar daug kas gali nutikt Pataisomas gedimas ir tiek

          Comment


            Parašė rat
            Pas pažįstamą Celica vieną dieną ėmė ir neatsimerkė...
            Apako.

            Comment


              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
              Hmm.., o kas yra parametrinis vairas?
              Pa'Google'ink "What-is-Parametric-Steering" rasi nemažai info. O trumpai, vairo efektyvumas priklauso nuo automobilio grečio, kuo didesnis greitis tuo mažesnis efektyvumas. Nereikia net sakyti kad moterims daug lengviau sukioti parametrini...
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                Pa'Google'ink "What-is-Parametric-Steering" rasi nemažai info. O trumpai, vairo efektyvumas priklauso nuo automobilio grečio, kuo didesnis greitis tuo mažesnis efektyvumas. Nereikia net sakyti kad moterims daug lengviau sukioti parametrini...
                Jūs - moteris?

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Pa'Google'ink "What-is-Parametric-Steering" rasi nemažai info. O trumpai, vairo efektyvumas priklauso nuo automobilio grečio, kuo didesnis greitis tuo mažesnis efektyvumas. Nereikia net sakyti kad moterims daug lengviau sukioti parametrini...
                  Iš tiesų, taip ir pagalvojau Šiaip jo, labai malonus dalykas!

                  Comment


                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                    Jūs - moteris?
                    Nea, aš marsietė...
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Jap, hp4 fanai nekaip vertina.. Nors kitiem(ypac panom) jis kazkodel labai patinka Tas pats buvo su crx, tikrieji buvo iki mk 2.5.. Del atverciamu akiu, tai problemos budavo su Probe ir 323F, del to gal visom prilipo. O del vairo tai is tiesu patogesnis, daugelis kitaicisku bandyti kopijuot, bet i juos paziurejus bloga darosi..

                      Comment


                        Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                        Jap, hp4 fanai nekaip vertina.. Nors kitiem(ypac panom) jis kazkodel labai patinka Tas pats buvo su crx, tikrieji buvo iki mk 2.5.. Del atverciamu akiu, tai problemos budavo su Probe ir 323F, del to gal visom prilipo. O del vairo tai is tiesu patogesnis, daugelis kitaicisku bandyti kopijuot, bet i juos paziurejus bloga darosi..
                        Turėjau 323f, tai ant galo buvo biškį problemų su lempom . Esmė kad japoniškos (ar kitos beveidės kur neina atskirti) (90%) daugiau nepirksiu niekada.

                        Comment


                          Kelintų metų? Aš iki šiol važinėjau su 99 vw passat 1,8 benzas 24v turbo, triptronic. Db ieškau naujesnės ir ne tokios "ėdrios" pamainos
                          O passatas šitoks, geresnių fotkių kolkas neturiu


                          Paskutinis taisė Aiwa; 2011.02.25, 09:24.

                          Comment


                            99 rugsėjo maniškis

                            Comment


                              Vienmečiai mano sausio

                              Comment


                                tik kad taviškė ėdri jaučiu kaip aš po budėjimo

                                Comment


                                  Geriau net nežiūrėt kiek rija, nes žvilgtelėjus gali gaut šoką, vidurkis 14,7 mieste... O jei kur staigiau reikia pajudėt tai išvysti ir 40-50 l/100km

                                  Comment


                                    eina sau tai degalinėse tave turbūt visi pažįsta

                                    Comment


                                      Automate pilu Tai tsakant, nesu toks turtingas tokį auto išlaikyt, tad ne už kalnų bus kažkas naujesnio, ekonomiškesnio. Tik, deja, ne vokieties, nes nelinkęs pirkt auto senesnės nei 10 metų, o vokiečiai tokio amžiaus brangoki.

                                      Comment


                                        aš irgi taip mąsčiau, bet galvoju ai eina kakot tie prancūzai, atvažinėjau su juo beveik penkis metus ir nesigailiu į tokį vokietį persėdęs

                                        Comment


                                          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                          Kelintų metų? Aš iki šiol važinėjau su 99 vw passat 1,8 benzas 24v turbo, triptronic. Db ieškau naujesnės ir ne tokios "ėdrios" pamainos
                                          O passatas šitoks, geresnių fotkių kolkas neturiu

                                          Atvaizdas

                                          Atvaizdas
                                          Vydūno Alėja?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X