Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Hahaha latviai praėjo Viskas, sakau jums, kitais metais siųsim arba Minedą, arba Ostapenką, arba ką nors su daug silikono, kad papais padainuotų ir "liaškas" (ketvirčius) pavartytų.

    Comment


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Jo, antras pusfinalis tikrai neblogas. Tik nežinau ką jame veikia Albanija ir Portugalija. Kažkaip prajuokino Ukraina, pamačius Kirkorovą .
      Labai patiko šveicarai. Dabar laukiu ispanų pasirodymo .
      Tai turbūt "Svenska e Danska cliche" daug geriau, o ką jau kalbėti apie islandų euro-dance ir latvių " Karibų piratų aka. Flinto nuotykiai" pasirodymus su gilia menine potekste.
      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
      Dordrechtas/Haarlemas
      Nesebaras/Plovdivas
      Kiolnas

      Comment


        Rat,
        Kitais metais mes su klasiokėm varysim . Bus joint entry - Lietuva, Ukraina, Moldova ir Latvija . The show must go on!

        Tivoli,
        Kiekvienam savo. Man patiko Gruzija, Šveicarija, turkai visai nieko pasirodė. Nei islandai, nei latviai man nepatiko. O švedė iš viso kažkas baisaus .

        Comment


          Latviai iš tikrųjų labiau būtų tikę į pirmą pusfinalį greta Estų

          Comment


            Aš tai siūlau Baritonų trio kitiems metams

            Comment


              Mano numyletiniai - latviai ir kroatai (beje ir cekes, bet jos nepateko... Dainos nepamenu, tik vaizda )

              Latviu - paprasta, bet smagi ir pagaunanti daina, tikrai verta laimeti


              Kroatai - super "prikolas" ir smagus atlikimas


              Na o lietuviai - nieko kita ir nesitikejau. Neisimenanti daina, jokio show, zodziu kaip visad - guduma.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Latviai, tai man kas tai baisaus.... visai patiko Danija (Mantas), Portugalija ir Bulgarija iš bėdos....

                Comment


                  Man asmeniškia pusę dainų patekusių antrame pusfinalyje nesusipratimas.

                  Tik va čekių nesėkmė parodė, kad Yvos ar 69 neapsimoka siųst.
                  P.

                  Comment


                    Latviai su savo linksma dainele visai neblogai atrodė. Tokia įsimenanti ta daina, vis norisi dainuot " With a hii hii hoo ... ". Sėkmės Braliūkams Gaila Jeronimo. Tikrai buvo vertas finalo...
                    Yours sincerely,
                    Vaida.

                    Comment


                      Nemanau kad Džeronimo buvo vertas finalo, bliovė ir tiek. Ir nesupratau aš tų kalbų apie scenos išvaizdą, neva ten jam kažko nesugebėjo padaryt. Pieva kažkokia ir tiek. Mėlynas fonas ir mėnulis, tai ką čia jis kur galvojo? Gražu žiūrėt buvo kaip Ukraina sugebėjo sceną ir jos šviesas panaudot, sekmės jiems. O Džeronimas su bliovimu lai slepiasi.

                      Comment


                        As tai nesuprantu jusu biskuti gal patys kada paimkit mikrofona pabliaukit, paskui paklausykit man rodosi po 3 sekundziu isjungsit.. Balsas gal biskuti ir drebejo, bet zymaus nusidainavimo negirdejau

                        p.s. ausu virbalais nekrapstau
                        Neišmeskite spalvų

                        Comment


                          Kritikuojantiems: kada nors matėte ir šviesiąją gyvenimo pusę? Tipiškas lietuvių bruožas, "pavaryt ant ko nors", įžeisti, sulyginti su žeme. Kam Jeronimas bliovė pademonstruokite savo muzikalumą kitais metais kitoje atrankoje.
                          Aš pavyzdžiui džiaugiuosi, kad Jeronimas tikrai gerai pasirodė, gėdos nepadarė. Reikia tikėti savo atstovu, nepraėjo į finalą nieko tokio, Europa kvaila, sirkit už savus, o nebūkit gyvenimu nepatenkinti ir nuolat besiskundžiantys žmogeliai.

                          Kritikuokite, kai yra tam pagrindo ir galite duoti naudingų pastabų, o dabar visi dirbt...

                          Comment


                            Kodėl aš turiu eiti dainuoti? Aš nemoku, sutinku su tuo, dėl to ir neinu niekur bliaut. Patarčiau tokia logika vadovautis ir daugeliui dainininkų Lietuvos. Jei kitiems Jeronimas patiko, tai ir ok, juk jį kažkas išrinko. Bet mano nuomone finale jam ne vieta, ir pasirodo mano nuomonė sutapo su nemažai europiečių, taip kad spreskit patys.

                            O jei reik pastabų galiu pateikt - scena tikrai neišnaudota buvo, apšvietimas sugalvotas pieviškas, ir dar - prieš tokį konkursa reiktų praktikuotis, praktikuotis ir dar kartą praktikuotis, o ne reklamom ir kitom ...niom užsiminėt.

                            Comment


                              Dzipai: 1. tik vienas pastebėjimas, kol kas Milius turbūt daugiausiai praktikavęs lietuvis ir mažiausiai piariniasis.
                              2. jei vertinant muzikinį atlikimą, tai iš finalo reikėtų pusę išbraukt.
                              P.

                              Comment


                                aidz:
                                kadangi atrankos į eurovizija nežiūrėjau, tai nežinau, ar geresnių už Milių buvo. Bet net jei Milius buvo geriausias iš lietuvių buvusų atrankoje, tai dar nereiškia, kad jis bus geriausias variantas ir Lietuvos, ir kažko pasieks eurovizijoje.
                                o kad jau prašai išeities, tai siūlau padaryti kažkokią sistemą, pagal kurią būtų galimybė visiškai nesiųsti Lietuvos atstovo į Eurovizija, jei už jį nebalsuoja tam tikras skaičius žmonių. tik tada balsavimas jau neturėtų būti SMS žinutėmis.

                                Geriau nieko, negu gėda ar pan.

                                Comment


                                  Parašė vap Rodyti pranešimą
                                  Dzipai: 1. tik vienas pastebėjimas, kol kas Milius turbūt daugiausiai praktikavęs lietuvis ir mažiausiai piariniasis.
                                  2. jei vertinant muzikinį atlikimą, tai iš finalo reikėtų pusę išbraukt.
                                  1. Reiškias per mažai praktikavosi.
                                  2. Dėl finalo pilnai sutinku. Antrą pusfinalį dar daug maž galima žiūrėt buvo, pirmo nesupratau niekaip

                                  Comment


                                    Na ką, lauksime kitų metų, ir, galbūt, ten kas nors prasimuš į finalą Man labai džiugu, kad į finalą pateko mano favoritai, t.y. Gruzija, ir Danija
                                    دائما الليتوانيه

                                    Comment


                                      Pribrendom. Atėjo metas pro visus galus išsityčioti iš Eurovizijos, kaip tai sėkmingai padarė LT United. Ir be abejo - skoningai, ne kaip kokie airiai. Tam labiausiai tiktų kokia nors Kėdainių rajono kapela arba keletas visai nekompleksuojančių vyrukų, kurie spėja visur pabūti. Su nostalgija prisimenu LT United...

                                      Comment


                                        Aš manau kad Jeronimas padainavo kaip ir visada normaliai, taip kaip per atranka, repeticijas ir t.t. Tik va, daina buvo be jokio ryškaus ir įsiminančio priedainio ir dėl to kaltas tikrai ne Jeronimas kad tokią dainą dainavo, o patys mes, kurie tokias išrenkam. Pernai irgi 4fun nuobuodybė buvo, tikėkimės kitais metais tokios pačios klaidos nepakartosim.

                                        Comment


                                          Viena ausimi klausydamasis latvių dainos prisiminiau štai šią:


                                          Nežinau, gal tai ir netinkamas sugretinimas, bet būtent tokios mintys man kilo. Pamaniau, jog daina smagi, bet ne „Eurovizijoje“ turėtų būti atliekama. Europa mano kitaip

                                          Bet kuriuo atveju, kaimynams sėkmės negaila.

                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Aš tai siūlau Baritonų trio kitiems metams
                                          Net jei tai tebūtų pajuokavimas, aš pritariu.

                                          Manau, jog turėtume kuo toliau, tuo intelektualesnį ir solidesnį atlikėjų būrį siųsti. Ir dar kontrastingai tai akcentuoti, pabrėžiant Europai ką mes manom.

                                          Ir visiškai nebūtina adaptuotis prie likusios Europos požiūrio į muziką ir pačią „Euroviziją“. Turėkim savo galvą, sava ir mąstykim. O mums bemąstant tatai tegul Europa pergalvoja, kaip M. Mažvydas pasakytų

                                          Tiesa, kaip čia kažkas minėjo dėl dainos [ne]įsimenamumo. Visiškai sutinku, daina turėtų būti įsimenanti, pernelyg daug varžovų dalyvauja, kad būtų galima tikėtis likti pastebėtam vien dėl talento (nebent jis būtų itin išskirtinis), bet be tam tikro sužavėjimo ir išsiskyrimo. Tačiau nemanau, kad vienintelis ir geriausias būdas tai padaryti yra „eurovizinių“ (šitam epitetui reikėtų suteikti naują prasmę) dainų pristatymas.
                                          Paskutinis taisė ; 2008.05.23, 12:06.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X