Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasiskaičiau komentarus, pasiklausiau „Youtube“ keleto paliaupsintų atrankos etapo dainų. Tada pasiklausiau Vokietijos - nors nepavadinčiau jos savo stiliaus daina, tai buvo tarsi atgaiva.

    Žiūrėjau atrankos etapą (tiksliau, televizorius buvo įjungtas tuo metu, kai jį transliavo), tačiau esu visiškai nusivylęs. Žodis „Europa“ man asocijuojasi su kokybe, aukštu lygiu. Tuo metu nenorėjau, kad šis renginys vadintųsi „Eurovizija“. Tokios vizijos Europos muzikai tikrai nelinkiu.
    Paskutinis taisė ; 2008.05.22, 00:58.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
      Na, gal tu čia ir perkeltine prasme parašei, bet aš nesupratau Kažką prieš latvius turi? Jie vieninteliai mus palaikantys neskaitant Airijos. Ir dar "braliukais" vadina

      Va ant ko tikrai pykstu, tai ant estų. Rodos, 3 Baltijos valstybės yra vieningos, kartu kovoja, viena kitą palaiko, tačiau lietuviams niekada nieko neduoda...
      Nieko prieš latvius neturiu, tik truputi nuoskaudos Latviai aukščiausiais balais mums nesišvaisto, niekados nėra skirę 12 balų ir tik pastaraisiais metais buvo skirę 10, o šiaip visada kokie 6 ar 8, kai tuo tarpu Lietuva pastoviai skiria vienus aukščiausių balų jiems.

      Dėl estų tai 100 % sutinku

      Manau šiandien aukščiausių balų galim tikėtis tik iš Gruzijos.

      Comment


        Parašė Rodyti pranešimą
        Pasiskaičiau komentarus, pasiklausiau „Youtube“ keleto paliaupsintų atrankos etapo dainų. Tada pasiklausiau Vokietijos - nors nepavadinčiau jos savo stiliaus daina, tai buvo tarsi atgaiva.
        Kiek man žinoma, tai profesionali grupė, turinti profesionalius prodiuserius, t.y. sukasi Europos rinkoje. Man irgi vienas geresnių variantų yra Vokietija. Deutschland Uber Alles
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
          Deutschland Uber Alles
          Taip taip. Dar pasakyk, kad ūsus esi kvadratuku tiesiai po nosimi apsiskutęs

          Parašė Marukas Rodyti pranešimą
          Manau šiandien aukščiausių balų galim tikėtis tik iš Gruzijos.
          Emigrantus pamiršai
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Parašė Rodyti pranešimą


            Emigrantus pamiršai
            Nepamiršau Iš JK irgi galima tikėtis aukštų balų, bet vėl gi, berods Lietuvai JK nebuvo dar skyrusi 12 balų ką gali žinot, gal šiandien bus pirmas kartas Tik man labai gaila, kad airiai šiandien nebalsuoja, o tai surinktumėm 12 balų daugiau, nei kad šiandien gausim

            Comment


              Parašė tivoli Rodyti pranešimą
              Kiek man žinoma, tai profesionali grupė, turinti profesionalius prodiuserius, t.y. sukasi Europos rinkoje. Man irgi vienas geresnių variantų yra Vokietija. Deutschland Uber Alles
              No Angels gi gerai žinoma grupė ir dainuot merginos sugeba, kaip ne kai kurie ; D

              Comment


                Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                No Angels gi gerai žinoma grupė ir dainuot merginos sugeba, kaip ne kai kurie ; D
                Ėėėė bet egzpertai sako, kad Bilanas labai gerai dainuoja...

                Comment


                  /\ Na jei po antradienio pasirodymo ekspertai vis dar taip sako apie Bilano pasirodymą, tai matyt jiems meška ant ausies užlipo...arba aš nepastebėjau, kaip man ta pati meška užlipo, nes jo pasirodymas labai jau ausį rėžė ir kepenis suko (aš čia apie vokalinę dalį, nors ir pats performansas nekrito į akį )

                  Comment


                    Ir kokios nuomonės? Man patiko.

                    Comment


                      Na tikiuosi pateksim, nes tikrai neblogai pasirodėm, toks išsiskiriantis buvo pasirodymas.

                      Comment


                        Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                        Na tikiuosi pateksim, nes tikrai neblogai pasirodėm, toks išsiskiriantis buvo pasirodymas.
                        O aš jau pradedu abejoti - ten tiek kičo, kurį palydėjo audringi plojimai...

                        Comment


                          Paprastai, bet nuo širdies. Gėdos nepadarė, o kaip bus, matysim

                          Comment


                            Balsas kiek padrebėjo
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Pradžioj gal kažkaip keista buvo. Bet savo balsu visą Europą dainuojančią papais paliko už savęs. Palyginus net ir žvaigždė Dimonas gali savo pačiūžas kabint ant vinies...

                              Comment


                                Gražiai skambėjo, nors vietomis balsas ir drebėjo bet man patiko pasirodymas bet vilčių nededu kaimynų nedaug turim, kurie balsuotų už mus...nėra nei airijos nei ispanijos šiame pusfinalyje... o tai nieko gero

                                Comment


                                  Jeronimas gerai pasirodė.
                                  Be to, keista buvo Bulgarijos daina. Bet irgi sveikintina. Atsiuntė nors "Breakbeat cliche", bet siusti praktiškai el. muzikos stiliaus dainą yra rizika.
                                  Man patiko Portugalija. labai, labai. Jaučiama autentika, puikus pasirodymas, subtilu. Nėr žodžių, mano favoritai. Tikrai paklius į mano mp3 grotuvą, bent kaip paguoda, jei nepateks į finalą
                                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                  Dordrechtas/Haarlemas
                                  Nesebaras/Plovdivas
                                  Kiolnas

                                  Comment


                                    Nepateko i finala, deja....

                                    Comment


                                      zodziu truktsa

                                      Comment


                                        Nenustebino rezultatai kažkodėl įdomu būtų tik sužinoti, kas kiek balų kam davė nors ir ten nieko naujo neišvystume Jaučiu, kad Latviai praėjo, nes jiems davėm daug balų o mes iš jų ne... na, bet kaltų nėra ko ieškot sudalyvavom gražiai man patiko
                                        Beje, antras pusfinalis kelis kartus geresnis nei pirmas...

                                        Comment


                                          Jo, antras pusfinalis tikrai neblogas. Tik nežinau ką jame veikia Albanija ir Portugalija. Kažkaip prajuokino Ukraina, pamačius Kirkorovą .
                                          Labai patiko šveicarai. Dabar laukiu ispanų pasirodymo .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X