Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Su kursioke/gera drauge papokštavom Valstybiniame Danijos Karališkajame Menų Muziejuje...Prašau Jūsų taip nesielgti su brangia valstybine nuosavybe - eksponatais...


    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
    Dordrechtas/Haarlemas
    Nesebaras/Plovdivas
    Kiolnas

    Comment


      Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
      seniau važiuodavau sirgt už "Gardėsio" komandą 1000km varžybose ir ne tik dabar kai jos nebeliko, tai paskutinėse varžybose ir nebuvau, bet šiemet manau reiks paplanuot ir ištaikyt ant varžybų Tik ten galėtų būti daugiau info pranešama eiliniams žiūrovams , kaip kas važiuoja, kaip keičias situacija... Nes atėjusiam eiliniam žmogeliui sunku būna susigaudyt
      Na praeitose ir komentavo per garsiakalbius laiks nuo laiko ir Ventus Naftos stende pastoviai pirmi 5 švietė
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Kiek simpatisku ir talentingu zmoniu cia susirinke
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Eikit i temini nuotrauku konkursa nuotrauku pasiziuret

          Comment


            Parašė dts Rodyti pranešimą
            ne ten XATNEP
            ne .. cia " Cartier"

            Comment


              Čia vėl aš.

              Comment


                /\ šiaip klausimas - nu kam tau tiek plaukų? yra tam tikra riba, iki kurios dar gražu, bet kaip sakoma - kas per daug tas jau nesveika... (čia tik posakis, nebūtina į jį taip jautriai reaguoti ir suprasti labai tiesiogiai )
                Paskutinis taisė daktaras; 2007.06.07, 12:29.

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  /\ šiaip klausimas - nu kam tau tiek plaukų? yra tam tikra riba, iki kurios dar gražu, bet kaip sakoma - kas per daug tas jau nesveika..
                  Ačiū už atvirumą.
                  Kol kas niekaip nedrįstu padoriai nusitrumpinti. Ausys labai atlėpusios. Ir šiaip jau pripratau.

                  Comment


                    /\ aaa taip ir maniau, kad yra kažkas, ką bandai paslėpti nu tokiu atveju spręsk pats tuomet, galbūt pabandyk nusikirpti ir pažiūrėk, koks efektas. jeigu bus blogiau nei dabar, plaukai juk vėl ataugs

                    Comment


                      Pauliau nesikirpk ir neklausyk daktarų. Plaukai ne liga. Ir nejausk diskomforto jei kažkam tai atrodo virš ribos, šiaip čia yra jų problema, o ne tavo.

                      Comment


                        Man tai irgi gražu, spėsi dar nusikirpti
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          /\ o kur aš sakiau, kad liga?

                          Comment


                            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                            Pauliau nesikirpk ir neklausyk daktarų. Plaukai ne liga. Ir nejausk diskomforto jei kažkam tai atrodo virš ribos, šiaip čia yra jų problema, o ne tavo.
                            Aš nejaučiu. Bet man vistiek patinka eiti per mokyklą ir išklausyti 28 "pagyrimus" apie mano plaukus. Tik Vilniuj ar užsienyje gali atsipalaiduoti.
                            Nors šiuolaikinėms (toms, kurios nerūko) merginos jie netrukdo, anaiptol - labai patinka. Tai dar vienas faktorius, dėl ko nesikerpu

                            Comment


                              xexe Kaunas skustagalviu miestas ilgi plaukai jiems iš mados išėjo dar septintame dešimtmetyje.

                              o jei rimtai. tai daktarams ir ypač chirurgams ir stomagtologams visai higieniška būti plikiems, nes tada neprikrenta plaukų į atvertas paciento ertmes

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                /\ o kur aš sakiau, kad liga?
                                Štai kur

                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                <...> kam tau tiek plaukų? <...> tas jau nesveika..
                                O jei rimčiau tai man tikrai kvailai skamba tokie patarimai kitiems, gerai kad aš juos išgirsdavau tik iš savo močiutės. Dėl suplyšusių džinsų ar plaukų.

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  yra tam tikra riba, iki kurios dar gražu
                                  Butu labai idomu isgirsti sia riba? 0,5 cm? 1 cm?
                                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                  Comment


                                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                    O jei rimčiau tai man tikrai kvailai skamba tokie patarimai kitiems, gerai kad aš juos išgirsdavau tik iš savo močiutės. Dėl suplyšusių džinsų ar plaukų.
                                    Mano seneliai vis dar lengvai šokiruoti. Labai jau konservatyvūs.

                                    Comment


                                      Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                      xexe Kaunas skustagalviu miestas ilgi plaukai jiems iš mados išėjo dar septintame dešimtmetyje.

                                      o jei rimtai. tai daktarams ir ypač chirurgams ir stomagtologams visai higieniška būti plikiems, nes tada neprikrenta plaukų į atvertas paciento ertmes
                                      nusisvaigai ir pats nepatikėjai Kaune taip pat pilna su tokiom, kaip Paulius šukuosenom, aš tai išvis nematau čia problemos, kam kaip patinka, tas taip tegu ir nešioja. Tik gal gotai man nepatinka, bet jei jiems gerai, tai man tuo labiau

                                      Comment


                                        šiaip tai vyrai labai jau įsijautėt. visų pirma - čia dar reiktų pažiūrėt, kur daugiau yra skustų, ar tuo labiau skinų, kurių kaune išvis nėra ir jie kitataučių neužpuldinėja

                                        Comment


                                          Mano brolis labai ilgus nešiojo, net ilgesnius už mano Bet kai ruošėsi į kariuomenę, teko nusikirpti, dabar jau nebeaugina
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X