Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://pramogos.delfi.lt/people/ijur....d?id=38800399

    Nesusigaudau šią akimirką visiškai čia juokai ar nejuokai...?
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      http://pramogos.delfi.lt/people/ijur....d?id=38800399

      Nesusigaudau šią akimirką visiškai čia juokai ar nejuokai...?

      Comment


        Na sprendžiant iš to, kad visuose iki vieno naujienų tinklapiuose tai hot topic tai manau nejuokai, o ir tėvai sakė, kad laidos metu dingo Irma kažkur... Vienu žodžiu - ŽIAURU. Iki ko nusirita žmonės.
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Šiandien vedu sūnų iš treniruotės namo ir dingtelėjo mintis, kad galime pavalgyti kokioje picerijoje, nes taip būtų greičiau, ir parėjus namo galėsiu iškart jį guldyti pietų miego. Savo nelaimei užsukome į piceriją „Can Can“ Pylimo ir Trakų gatvių sankryžoje. Užsakėme dvi picas, kurių laukėme... 43 minutes! Maža to, pasirodo jie neturi vidutinės picos (25cm diametro) padų, todėl iškepė mažas. Sąskaitoje buvo pažymėtos vidutinės picos, bet neva pritaikė nuolaidų kortelę (kurios mes neturėjome), todėl bendra suma buvo keliais litais mažesnė. Siutas paėmė — užtrukome virš 1,5 valandos (nusirengėmė, užsisakėmė, laukėme užsakymo, pavalgėme, apsirengėme), ir dar išėjome su prastesne nuotaika negu atėjome. Sūnus zyzė, kada gi ta pica, nors picerijoje mažiau negu pusė vietų buvo užimtos. Padavėjas nepadavė padažo, bet aš jį pasiėmiau nuo gretimo staliuko, kaip ir servetėles. Nesistebėjau, kad sūnus vos įlipus į autobusą užmigo man ant kelių (ganėtinai retas atvejis). Vėliau, prie namų, jį reikėjo žadinti, kad išlipti ir pareiti į namus. Vėl zyzimo dozė. Žodžiu, pusdieniui nuotaika sugadinta.
          Taigi, milieji forumiečiai, nusprendę Vilniaus Senamiestyje greitai pavalgyti, dar kartą pagalvokite ir prisiminkite šį mano pranešimą. Yra picerijų, kur užsakyta pica iškepama per 12-15, maksimum 20 minučių.
          Tuo pačiu keista ir nesuprantama, kad krizės metu egzistuoja toks požiūris į klientą, kuris moka realius pinigus (apmoka sąskaitą + palieka arbatpinigių). Suprantu, kad verslininkai tokioje ekonominėje situacijoje taupo, bet ką galima sutaupyti prieš tai neuždirbus... O gal čia lietuviško 'viarslo' ypatumai? Gal kas iš Jūsų esate dirbęs/dirbusi ar dabar dirbate viešojo maitinimo įstaigoje ir galite pakomentuoti, ko aš nesupratau?
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Kaune vakar tas pat buvo su can canu. po pusvalandį minimum, laukė picos

            Comment


              Turbūt vienintelė picerija kurioje visada reikia laukti picos valandą. Matyt kepa kitaip nei visi
              kasalotas.com

              Comment


                Wyska, labai skirtingi faktoriai nulemia kodėl taip ilgai laukėt, gal komanda dar jauna papuolė, nesusidirbusi, gal pečius buvo sugedęs. Beje ir man su "Can Can" buvo panašiai, užsisakėm picas, bet buvom perspėti, kad teks laukti apie valandą, iškart padarėm kitą užsakymą, to meniu, kurį gali padaryti greičiau ir ne iš picų sektoriaus. Keista, kad buvot neperspėti dėl ilgo laukimo. Kitą kartą pats pasirūpink, jei laiko turi ne itin daug, kiek to ar to patiekalo gali tekti laukti. Aš jau įpratusi, darbo dienom kartais nueinu pietauti, tai laiką tikrai taupau.
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Šiandien vedu sūnų iš treniruotės namo ir dingtelėjo mintis, kad galime pavalgyti kokioje picerijoje, nes taip būtų greičiau, ir parėjus namo galėsiu iškart jį guldyti pietų miego. Savo nelaimei užsukome į piceriją „Can Can“ Pylimo ir Trakų gatvių sankryžoje. Užsakėme dvi picas, kurių laukėme... 43 minutes! Maža to, pasirodo jie neturi vidutinės picos (25cm diametro) padų, todėl iškepė mažas. Sąskaitoje buvo pažymėtos vidutinės picos, bet neva pritaikė nuolaidų kortelę (kurios mes neturėjome), todėl bendra suma buvo keliais litais mažesnė. Siutas paėmė — užtrukome virš 1,5 valandos (nusirengėmė, užsisakėmė, laukėme užsakymo, pavalgėme, apsirengėme), ir dar išėjome su prastesne nuotaika negu atėjome. Sūnus zyzė, kada gi ta pica, nors picerijoje mažiau negu pusė vietų buvo užimtos. Padavėjas nepadavė padažo, bet aš jį pasiėmiau nuo gretimo staliuko, kaip ir servetėles. Nesistebėjau, kad sūnus vos įlipus į autobusą užmigo man ant kelių (ganėtinai retas atvejis). Vėliau, prie namų, jį reikėjo žadinti, kad išlipti ir pareiti į namus. Vėl zyzimo dozė. Žodžiu, pusdieniui nuotaika sugadinta.
                  Taigi, milieji forumiečiai, nusprendę Vilniaus Senamiestyje greitai pavalgyti, dar kartą pagalvokite ir prisiminkite šį mano pranešimą. Yra picerijų, kur užsakyta pica iškepama per 12-15, maksimum 20 minučių.
                  Tuo pačiu keista ir nesuprantama, kad krizės metu egzistuoja toks požiūris į klientą, kuris moka realius pinigus (apmoka sąskaitą + palieka arbatpinigių). Suprantu, kad verslininkai tokioje ekonominėje situacijoje taupo, bet ką galima sutaupyti prieš tai neuždirbus... O gal čia lietuviško 'viarslo' ypatumai? Gal kas iš Jūsų esate dirbęs/dirbusi ar dabar dirbate viešojo maitinimo įstaigoje ir galite pakomentuoti, ko aš nesupratau?
                  Jo, Can Can'as man visada buvo viena blogiausių viešojo maitinimo įstaigų (restoranu sunku tai pavadinti). Apskritai manau, kad Lietuvoje yra neproporcingai daug picerijų. Pardavinėti menkavertį, pigų ir greitai pagaminamą maistą ir lupti už jį nežmoniškus pinigus - tai tipiško lietuviško verslo pavyzdys. Dar labai nemėgstu, kai restoranai (čia gal labiau tinka ne picerijų tinklams, o visokiems šeimyniniams restoranėliams) susigalvoja ilgiausius meniu su visais įmanomais patiekalais, o užsisakant paaiškėja, kad "to nėra, ano reikės ilgai laukti" ir pan. (Pavyzdžiui, viename restorane Birštone užsisakėme desertų. Po 10-15 minučių laukimo padavėja teikėsi pranešti, kad "jokių desertų nebeliko", nors meniu jų buvo gal 10-15 skirtingų...)

                  Esu tikras, kad Vilniuje yra daug geresnių vietų, pavyzdžiui, neseniai atradau "Raw raw" (čia trumpas aprašymas: http://www.suru.lt/rawraw/) - žalio maisto restoraną, visiems patariu išbandyti. Dar mėgstu Sushi Express, kuris siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Kai randi tokių alternatyvų, kitą kartą labai sunku mokėti 15-20 lt už kokią nors menkavertę picą.
                  Paskutinis taisė Berliner; 2010.12.11, 16:37.
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    Man tai įdomu kaip galėjo neturėt vidutinės picos jei padą rankom minko O Can Can'ų tai geriau vengti... Retai iš ten išeinu laimingas.
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Man tai įdomu kaip galėjo neturėt vidutinės picos jei padą rankom minko O Can Can'ų tai geriau vengti... Retai iš ten išeinu laimingas.
                      Tai galbūt ten net padus ne vietoje gamina (išvis žemas lygis būtų ). O šiaip, negi ten picos po 15-20 litų kainuoja, nežinau, kadangi nevalgau ten?
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą
                        Tai galbūt ten net padus ne vietoje gamina (išvis žemas lygis būtų ). O šiaip, negi ten picos po 15-20 litų kainuoja, nežinau, kadangi nevalgau ten?
                        Na beveik visur tokio picų kainos - pastovios, tačiau kartu beveik visur mirga vitrinos akcijų reklamomis, taigi realios kainos 5-10Lt šiuo metu beveik visur. Beje kalbant apie picas, Kauno senamiestyje atsidariusiame Shamrock picos fantastiškos. Tiek kokybės, tiek kainos atžvilgiu. O ir alaus pasirinkimas gausus.
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                          Na beveik visur tokio picų kainos - pastovios, tačiau kartu beveik visur mirga vitrinos akcijų reklamomis, taigi realios kainos 5-10Lt šiuo metu beveik visur. Beje kalbant apie picas, Kauno senamiestyje atsidariusiame Shamrock picos fantastiškos. Tiek kokybės, tiek kainos atžvilgiu. O ir alaus pasirinkimas gausus.
                          Kurioje čia senamiesčio vietoje? Jie turi tik picų? Reiktų kada pabandyt.

                          O kaip kava? Šituo atžvilgiu gerų vietų labai didelis trūkumas. Neišmoko dar žmonės padaryti gero espresso.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Kurioje čia senamiesčio vietoje? Jie turi tik picų? Reiktų kada pabandyt.

                            O kaip kava? Šituo atžvilgiu gerų vietų labai didelis trūkumas. Neišmoko dar žmonės padaryti gero espresso.
                            Skersai per sankryžą perėjus nuo Pas Stanley (Daukšos g.). Turi ir be picų šioki tokį meniu. Žirneliai prie alaus labai skanūs, kepta duona kiek silpnesnė. Na ten grynas pub'as, tačiau labai jaukus. Taigi kavą gerti visuomet renkuosi kitas vietas
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Trakų/Pylimo Can Can vengiu, ypač vasarą. Nors kai geriau pagalvoji, vasarą dauguma kavinių centre būna sausakimšos
                              O Sushi Express galėtų šiek tiek daugiau vietų būti.

                              Comment


                                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                Skersai per sankryžą perėjus nuo Pas Stanley (Daukšos g.). Turi ir be picų šioki tokį meniu. Žirneliai prie alaus labai skanūs, kepta duona kiek silpnesnė. Na ten grynas pub'as, tačiau labai jaukus. Taigi kavą gerti visuomet renkuosi kitas vietas
                                Reiks apsilankyt kada. Parašysiu kaip patiko.

                                Parašė rat Rodyti pranešimą
                                O Sushi Express galėtų šiek tiek daugiau vietų būti.
                                Bėda, kad ten valgyti nelabai patogu. Kauno expresse beveik nebūna vietų atsisėsti, o valgyti sushi gatvėje ant suoliuko būna biški keistoka.

                                Gal kas bandėt, kaip suši restorane, esančiam naujajame Putvinskio gatvės stiklainiuke?
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Bėda, kad ten valgyti nelabai patogu. Kauno expresse beveik nebūna vietų atsisėsti, o valgyti sushi gatvėje ant suoliuko būna biški keistoka.
                                  Ypač prie minusinės temperatūros

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Reiks apsilankyt kada. Parašysiu kaip patiko.
                                    Gal kas bandėt, kaip suši restorane, esančiam naujajame Putvinskio gatvės stiklainiuke?
                                    Bandyti dar nebandžiau, tačiau kiek būnu šalia - visuomet pilna žmonių. Beje vakar atsidarė Grizzly Bar Savanorių pradžioj, prie Mūravos. Šiandien užsukau tik apsižiūrėt, kadangi buvau vienas ir noriu išbandyti su brangiausiaja, tai kolkas tik abstrakčiai vertinti galiu - interjeras pakankamai jaukus, kainos irgi padorios: kepsniai - mažos porcijos ~10-12Lt, didelės ~15, steak'as ~27, salotos man rodos nuo 6 na ir atskirai dar galima įsigyti bulvyčių ir pan. Ai, beje sriuba dar, bet kiek pamenu tik 1 rūšies - ~2.90. Be jokių dvejonių šiai įstaigai iš anksto dedamas riebus pliusas dėl darbo laiko: I-III - 7-1; IV-VI - 7-3; VII - 9-1. Kaune to LABAI trūko. Pastaruoju metu tik Boulingo alėja buvo rpadėjus dirbti iki 3
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      Bandyti dar nebandžiau, tačiau kiek būnu šalia - visuomet pilna žmonių. Beje vakar atsidarė Grizzly Bar Savanorių pradžioj, prie Mūravos. Šiandien užsukau tik apsižiūrėt, kadangi buvau vienas ir noriu išbandyti su brangiausiaja, tai kolkas tik abstrakčiai vertinti galiu - interjeras pakankamai jaukus, kainos irgi padorios: kepsniai - mažos porcijos ~10-12Lt, didelės ~15, steak'as ~27, salotos man rodos nuo 6 na ir atskirai dar galima įsigyti bulvyčių ir pan. Ai, beje sriuba dar, bet kiek pamenu tik 1 rūšies - ~2.90. Be jokių dvejonių šiai įstaigai iš anksto dedamas riebus pliusas dėl darbo laiko: I-III - 7-1; IV-VI - 7-3; VII - 9-1. Kaune to LABAI trūko. Pastaruoju metu tik Boulingo alėja buvo rpadėjus dirbti iki 3
                                      Tai, kad tas pats tavo minetas stenlis dirba iki 3 ar 4 ar 5. Ar cia butent apie uzkandines kalbi? Bet tada nesupratau kaip boulingo aleja isipaiso.

                                      O ten kazkas minejo picas uz 15-20 tai reik but nezianu kuo, kad uz ta blyna tiek moket. Kaip minejo hammeriux 8-10 standartas ir tikrai gerose picerijose (ne can can )

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Tai, kad tas pats tavo minetas stenlis dirba iki 3 ar 4 ar 5. Ar cia butent apie uzkandines kalbi? Bet tada nesupratau kaip boulingo aleja isipaiso.

                                        O ten kazkas minejo picas uz 15-20 tai reik but nezianu kuo, kad uz ta blyna tiek moket. Kaip minejo hammeriux 8-10 standartas ir tikrai gerose picerijose (ne can can )
                                        Kaip pavyzdį galiu pateikti Čili picą (meniu čia), kur mano mėgstama maža Graikiška pica kainuoja 15,59; didelė - 19,99. Ir dauguma picų ten tikrai kainuoja daugiau nei 15 litų, neįskaitant kažkokių akcijų, ar lojalumo kortelių.
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                          Kaip pavyzdį galiu pateikti Čili picą (meniu čia), kur mano mėgstama maža Graikiška pica kainuoja 15,59; didelė - 19,99. Ir dauguma picų ten tikrai kainuoja daugiau nei 15 litų, neįskaitant kažkokių akcijų, ar lojalumo kortelių.
                                          Baisias kainas jie ten užsilaužę. Turi jau visai nebūt kur šalia pavalgyt, kad tiek mokėti.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X