Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
    Na reikia mano merginai, ne man Rašo ji darbą apie moderniuosius parkus, tai labai plačiai apie jį ir nereikia manau o aš tikrai truputi "grybavotas", kad net vikipedijoj neradau Dėkui Letterd, jau radau ir aš daugiau info
    Tai, kad vieną pirmų nuorodų man išmeta su vikepedija, nebent sunku į prancūzų kalbą išversti pavardę
    Flickr

    Comment


      Tai va, pasiguosiu. Nuo šiandien esu oficialiai bedarbis. Krizės auka. Todėl, jei žinote kam gali prireikti jauno, gražaus ir perspektyvaus jaunuolio, gimusio ir augusio Panevėžyje, nuo 2001-ųjų gyvenančio Vilniuje, turinčio Statistikos (Ekonometrijos) bakalauro diplomą bei greit turėsiančio Verslo Vadybos magistro diplomą, 5 metų darbinę patirtį nekilnojamojo turto srityje (3 metai reklamos ir marketingo, ~2 metai rinkos analizės, tyrimų, konsultacijų srityje), didelėje tarptautinėje kompanijoje, dar didesnėje finansinėje grupėje, neblogai kalbančio angliškai, pusėtinai - rusiškai, turinčio vokiečių kalbos pagrindus. Besidominčio futbolu, fotografija, kulinarija. Kol kas nevedęs ir vaikų neturi.
      Žodžiu, tiesiog puikus žmogus, nors prie širdies dėk
      Taip sakant - atviras pasiūlymams

      Comment


        Stiprybės visų pirma. Ar minčių jau turi kur mestis? Ar žiūrėsi bet kokius pasiūlymus? Beje kaip atsisakitė darbdavys ar gavai išeitinę ar privertė pasirašyti prašymą savo noru išeiti?
        You've got one life! Live it!

        Comment


          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          Stiprybės visų pirma.
          Ačiū. Bet šiaip tai blogai visai nesijaučiu
          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          Ar minčių jau turi kur mestis? Ar žiūrėsi bet kokius pasiūlymus?
          Artimiausi planai - parašyt ir apsigint magistrinį, o tada žiūrėsim Planų yra, bet kokių pasiūlymų bent jau kol kas tikrai negaudysiu.
          Parašė fredis Rodyti pranešimą
          Beje kaip atsisakitė darbdavys ar gavai išeitinę ar privertė pasirašyti prašymą savo noru išeiti?
          Darbo sutartis nutraukiama šalių susitarimu, tačiau su kompensacija. Labai normaliai ir žmogiškai. Todėl per daug nepergyvenu kol kas

          Comment


            Gerai, kad dar žmogiškai, o ne lietuviškai Kaip va antai Seniai pardavimų vadybininkams po 800-1000 lt. moka ir laukia pakol išeis. "Gera strategija" taip sakant "senukinė politika".
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Kadangi aš su antra puse dirbame toje pačioje NT srityje tai jau prieš gerus kelis mėnesius spėliojom, kuris pirmas į darbo biržą pėškuos. Laikykis Valiuk. Tikiuosi kolegomis netapsim

              Comment


                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                Kadangi aš su antra puse dirbame toje pačioje NT srityje tai jau prieš gerus kelis mėnesius spėliojom, kuris pirmas į darbo biržą pėškuos. Laikykis Valiuk. Tikiuosi kolegomis netapsim
                Kad kolegomis - bedarbiais taptume, tai ir aš nelinkiu. Bet ką gali žinot, gal kolegomis - NTšnikais visai nieko būtų Kada nors. Po krizės.

                Comment


                  „Šarvuotos“ durys, arba tik reklaminis filmukas.

                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                  Comment


                    Turiu tokį reikalą - viena draugė dirba 118 Prioritetų skyriaus vadybininke ir paprašė manęs padėti pritraukti klientų, norinčių gauti kažkokį prioritetą 118 duomenų bazėje. Jei ką domina tai tada siūskit man per AŽ savo Vardą Pavardę, telefono numerį, įmonės pavadinimą ir kuo ji užsiima.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Gal kas žino kokį forumą (užsienietišką ar lietuvišką), kur būtų diskutuota apie medines, laminuotas grindis, jų dėjimą, pasirnikimą ir t.t.??
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        http://www.kypbma.ru/video/13579-ozv...noe-bydlo.html

                        ...
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Šaudyt tokius reikia...
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Asmenybės testas. Pakankamai įdomus ir tikslus
                            http://charakteris.info/charakterio-...ujas-variantas

                            Comment


                              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                              Asmenybės testas. Pakankamai įdomus ir tikslus
                              http://charakteris.info/charakterio-...ujas-variantas
                              Truputėlį suerzino pasirinkimų skaičius - kai kur norėjosi dėti 50/50, bet tokio nebuvo. O šiaip pats rezultatas man patiko - labai daug panašumų į mane
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Tikrai geras testas, mano tipas INTJ, šiaip daug tiesos parašyta, nors ir ne 100% Gal dar kas šio tipo yra? Būtų įdomu, nes ten rašė, kad tai gan retas tipas
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Tikrai geras testas, mano tipas INTJ, šiaip daug tiesos parašyta, nors ir ne 100% Gal dar kas šio tipo yra? Būtų įdomu, nes ten rašė, kad tai gan retas tipas
                                  Pas mane irgi nemažai tiesos . ENTP aš .

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Tikrai geras testas, mano tipas INTJ, šiaip daug tiesos parašyta, nors ir ne 100% Gal dar kas šio tipo yra? Būtų įdomu, nes ten rašė, kad tai gan retas tipas
                                    Aš irgi Nemažai teisingų pastebėjimų.
                                    beg, borrow and steal

                                    Comment


                                      Pagal testą esu ENFP, dalis tiesos tikrai yra

                                      Tačiau, kadangi esu pakankamai skeptiška testams, tikslumo dėlei vėl jį užpildžiau tai šiandien jau kitą tipą rodo, irgi man tinkančių teiginių yra. Tai, manau, rezultatai gali kisti esant tam tikrai nuotaikai (jei nėra ryškių kreivių tarp visiškai sutinku ir visiškai nesutinku, t.y, jei atsakymas balansuoja ties viduriu).
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Aš esu ENTJ, su atnaujinta testo versija galima daug tiksliau pasitikrint :
                                        http://charakteris.info/charakterio-...ujas-variantas
                                        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                        Comment


                                          Įdomus testukas, nemažai tiesos radau Mano ENTJ

                                          Comment

                                          Working...
                                          X