Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaip tai mikriukui sustoti ant perėjos yra draudžiama, savo ruožtu, ant perėjos belaukiantys keleiviai taip pat turėtų įvertinti šią situaciją
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Akvile Rodyti pranešimą
      Tada supratau, kad pesciajam kur kas lengviau sustoti, nei vairuotojui sustabdyti automobili, kad galiu palaukti 20 sekundziu kol automobilis pravaziuos, ir pan...
      Parašė Akvile Rodyti pranešimą
      o tuo tarpu jei vairuotojas pamates toki pestiji staigiai stabdytu, galbut uz jo vaziaves automobilis nespetu sustoti... Apie pasekmes tada jau nekalbesiu....
      Vairuotojai mane supras
      Prieš perėjas reikia pasirinkti saugesnį greitį, nes pėstysis visuomet bus teisus, nieko jau policijai neįrodysi, faktas kaip blynas O pėsčiųjų tai visokių yra... viena mašina sustoja, o tas jau lekia, nežiūri ar ir sekanti sustos, tokį ir "nuskina" greitai ...
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        ai žodžiu... saulė akino kaip turi būti, sėdėjau palinkęs į priekį, kad matyčiau, ar priekyje mašinos stabdo ar persirikiuoja, kad neįkalčiau apakintas... tie pėstieji, kol jie ne ant gatvės, man buvo 0 sveikų... gavau baudą todėl, kad kitoj gatvės pusėj (varnių gatvės - 4 eismo juostų) mentai praleidinėjo žmones, ir mane pamatė ir tada jau buvo basta

        Comment


          Parašė Akvile Rodyti pranešimą
          jei baudzia, tai matyt tikrai yra uz ka.
          nesutinku su tokiu požiūriu, bausti gali už daug ką teisėtai ir neteisėtai, pagal reikalavimus ir ne.
          Bet kokiu atveju visada privalai būti tikras, kad tave nubaudė teisingai, o jei kyla abejonių, neturi nusileisti. Turi visada naudotis tau suteiktomis galimybėmis.

          Daktaro atveju akivazdžiai matėsi "perlenkimas lazdos" iš policininkų pusės.
          Piktnaudžiauti baudžiant irgi negalima
          Paskutinis taisė Andrew; 2007.05.24, 13:43.
          "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
          negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

          Comment


            Parašė Andrew Rodyti pranešimą
            nesutinku su tokiu požiūriu, bausti gali už daug ką teisėtai ir neteisėtai, pagal reikalavimus ir ne.
            Bet kokiu atveju visada privalai būti tikras, kad tave nubaudė teisingai, o jei kyla abejonių, neturi nusileisti. Turi visada naudotis tau suteiktomis galimybėmis.

            Daktaro atveju akivazdžiai matėsi "perlenkimas lazdos" iš policininkų pusės.
            Piktnaudžiauti baudžiant irgi negalima
            Tokiu atveju, kai nesutinki su pazeidimu ir skiriama bauda, reikia rasyti po protokole, kad NESUTINKI. Tada policininkai neskiria baudos, o siuncia i komisija, kuri nustato, ar pazeidimas buvo, ar ne. Rizika tik, kad tu nelabai gailiesi ir vietoj minimalios baudos ji gali isaugti iki maximalios

            bet taip galima ir islosti. mane norejo nubausti 100Lt bauda uz tai, kad nebuvau su savimi pasiemusi draudimo poliso. Sutikau, kad kalta del dokumentu neturejimo. Bet nesutikau, kad vazineju su nedraustu automobiliu. Protokole parasiau NESUTINKU. Tada mane nusiunte i komisija. ten nuveziau polisa ir vietoj 100 gavau susimoketi tik 30Lt uz tai, kad neturejau su savim dokumento Viskas paprasta Jei manai, kad baudzia neteisetai, reikia taip ir pasakyti
            Linkėjimai,
            Akvilė

            Comment


              Aš važinėju viešuoju transportu arba motoroleriu, tad ir jums mielieji patariu pereiti prie to - labai komfatabilios judėjimo priemonės Nereiks apie jokias baudas ar taisykles galvoti! O Akvilė tai žiauriai čia susiparinusi, man atrodo pamatytų ką iš forumo, tai dar gazą paspaustų - kad tik pamokytų
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                O Akvilė tai žiauriai čia susiparinusi, man atrodo pamatytų ką iš forumo, tai dar gazą paspaustų - kad tik pamokytų
                o visai as nesusiparinus
                kiekviena situacija kitokia man kaip mergiotei siek tiek lengviau su tais policininkais buna as baudas mokejau tik kokius 3 ar 4 kartus. Ir visada teisingai o vat prizadeti kad busiu gera ir daugiau taip nedarysiu reikejo daugiau nei 3 ar 4 kartus
                tik nemegstu kategorisku pareiskimu: kalta policija, kaltas pestysis, kaltas vairuotojas ir visi kiti....
                99 nebuvo salia daktaro ar hammer toj situacijoj, kaip ir as nebuvau
                ir negalim drasiai teigti: taip, tu tikrai teisus, arba taip tau ir reikia, dar per maza bauda israse
                Tik kiekvienas turim teise i savo nuomone
                P.S. Susiparinu tik tada, kai koks nors pestysis per pereja letai eina
                Linkėjimai,
                Akvilė

                Comment


                  Parašė Akvile Rodyti pranešimą
                  P.S. Susiparinu tik tada, kai koks nors pestysis per pereja letai eina
                  Kauno ir visos Lietuvos pensininkai, būkite atsargūs arba greiti eidami per perėją, nes už vairo Akvilė
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    99 nebuvo salia daktaro ar hammer toj situacijoj, kaip ir as nebuvau
                    mano rašliava nebuvo adresuota nei daktarui nei Hammer tiesiog šiaip mintys į kontekstą.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                      Aš važinėju viešuoju transportu arba motoroleriu, tad ir jums mielieji patariu pereiti prie to - labai komfatabilios judėjimo priemonės Nereiks apie jokias baudas ar taisykles galvoti! O Akvilė tai žiauriai čia susiparinusi, man atrodo pamatytų ką iš forumo, tai dar gazą paspaustų - kad tik pamokytų
                      Nuo kada motoroleriui KET'as negalioja?
                      P.

                      Comment


                        /\ kai tivoli už vairo - tada negalioja

                        Comment


                          Turėjau omenyje, kai viešuoju važiuoju transportu. O su motoroleriu tai būnu atsargus, neduok Dieve, į kokį judantį taikinį atsitrenksi. Be to, aš nevažinėju kaip pamišę ereliai gatvėse ar šaligatviuose, ir pats motoroleris tik transporto priemonė, o ne kažkio įvaizdžio vaikymasis (dviratis mielesnis net man). O motoroleris tai nereali transporto priemonė - kamščiai dažnai neegzituoja su šia judėjimo priemone mieste
                          Na ir suvartė mane vap ir daktarėlis
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            Parašė vap Rodyti pranešimą
                            Nuo kada motoroleriui KET'as negalioja?
                            Tamstos ir kitų žiniai:

                            Jau yra pakeistos KET taisyklės ir mopedų vairuotojai pažeidę KET gali būti traukiami administracinėn atsakomybėn pagal LR ATPK 131 ir 134 str., jūsų žiniai nei KET nei Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme sąvokos motoroleris nėra .
                            Už asmenis, neturinčius 16 metų, bus baudžiami jų tėvai (už vaiko nepriežiūrą)

                            Pagal KET 61 ir 81 punktus mopedo vairuotojas privalo su savim turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ar mokymo įstaigos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad jis moka KET, transporto priemonės registravimo ir techninės apžiūros dokumentus ir numatytą draudimo dokumentą.

                            Taigi pamąstykit ar dar labai apsimoka su mopedai važinėti?
                            Parašas :)

                            Comment


                              Tai va, klaipėdiečiai ar šiaip kurie žinote, ar yra vasarą Klaipėdoje ispanų/italų/vokiečių kalbų kursai? Noriu naują kalbą pramokt (arba pasitobulint), bet kiek ieškau nerandu.

                              Comment


                                Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                                Jau yra pakeistos KET taisyklės ir mopedų vairuotojai pažeidę KET gali būti traukiami administracinėn atsakomybėn pagal LR ATPK 131 ir 134 str., jūsų žiniai nei KET nei Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme sąvokos motoroleris nėra .
                                Už asmenis, neturinčius 16 metų, bus baudžiami jų tėvai (už vaiko nepriežiūrą)
                                Dėl amžiaus apribojimų, tai tikrai gerai, nes anie lakstydavo kaip akis išdege. Kartą net parvirto ir ant subinės per kelią nudardėjo, gerai, kad koks auto neužvažiavo
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Kol aš deginaus ir siaučiau Palangoj su chebra, vienam musiškiui dėl darbo kartu neišvariusiam tai daug kainavo.... Kauno rajone kruša 3se vietose neblogai įkirto stiklą, galinę farą ir sulankstė stogą
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Kol aš deginaus ir siaučiau Palangoj su chebra, vienam musiškiui dėl darbo kartu neišvariusiam tai daug kainavo.... Kauno rajone kruša 3se vietose neblogai įkirto stiklą, galinę farą ir sulankstė stogą
                                    Šie žmonės pasakytų, kad jam dar labai pasisekė:
                                    http://www.cha.lt/2007/05/22/ispudin...uku_krusa.html
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Neprastai palijo šiandien Vilniuje. Verkių gatvė, apie 12 valandą:

                                      1.


                                      2.


                                      3.


                                      4.


                                      5.

                                      Comment


                                        Per lnk rode, kaip per patvinusia gatve Vilniuje zmones vaziavo ir trims masinoms nukrito numeriai nuo masinos, tai braide ir ieskojo numeriu po visa gatve.Toks biciukas surado kitu 2 masinu numerius, bet savo nerado DDDD
                                        Ziniose sake, kad cia del kazkokios misrios nuoteku subegimo sistemos tie potvyniai
                                        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                        Comment


                                          Gal kas žinot samot kur dingęs? Visam laikui apleido forumą ar tik nick'ą naują susikūrė? Labai reiktų su juo sukontaktuoti.
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X