Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaip šį tinklaraštį prenumeruoju, bet kartais ten LABAI nusivažiuojama į lankas.

    Be to, rašant apie eleganciją galėtų bent per pus tiek elegantiškas būti, tas kuris tai rašo (čia ne mano nuomonė, o kelių moterų).
    P.

    Comment


      O kas nenusivažiuoja?
      Giedrius yra puikus vyras, tuo labiau jo puiki laikysena
      Elegantiškas, pasitempęs...
      xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

      Comment


        Tokį gan paprastą IQ testą radau, bet visai įdomus, ypač paskutiniai klausimai pasirodė sunkūs:

        http://www.iqtest.dk/main.swf

        Man jis parodė 128.
        Flickr

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Puikus straipsnelis (kaip ir visi Varpininko rašiniai): http://auksinevarpa.lt/2009/12/23/na...-virtes-rojus/
          Dėkui už gerą žodį
          http://auksinevarpa.lt/ - mokėk pasijuokti iš savo gyvenimo, nes kitaip jis visąlaik juoksis iš tavęs

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Tokį gan paprastą IQ testą radau, bet visai įdomus, ypač paskutiniai klausimai pasirodė sunkūs:

            http://www.iqtest.dk/main.swf

            Man jis parodė 128.
            Jo, tie paskutiniai klausimai tai tikrai sunkūs. Man parodė 108
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              /\
              118, pritrūko man laiko, bet prisipažinsiu, dar pašaliniais darbais užsiiminėjau .

              Comment


                jo pamenu ir as paskutiniu neissprendziau, tik nezinau ar del to, kad laiko pritruko ar ir su dar valanda laiko buciau vis tiek neissprendes

                Comment


                  paskutiniai tai tikrai sunkus, 126 gavos
                  visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                  Comment


                    108 ir 15 min rezervo liko!

                    Pastebėjau, kad kantrybės man trūksta, teks perdaryt sutelkus ją visą ..
                    *******
                    Miestai.net Fb

                    Comment


                      107 ir apie 20 min dar laiko buvo like

                      Comment


                        Šitas testas šiaip labai rimtas ir dažniausiai atspindi realią situaciją logikos srityje

                        Comment


                          130 net pats nustebau
                          Life is a game that no one wins

                          Comment


                            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                            Šitas testas šiaip labai rimtas ir dažniausiai atspindi realią situaciją logikos srityje
                            Kad sitas kaip tik toks nelabai rimtas (aisku rimtesnis uz visokius kitus zaislinius, kurie klaidzioja internete), teko man normalius IQ testus daryt kazkada, kurie yra visapusiskesni zymiai ir issamesni.

                            O siaip tai dauguma ne kvailu zmoniu si testa panasiai atlieka - visi iki tu paskutiniu sudetingu nesudaro keblumu ir visi tie paskutiniai sudaro didelius keblumus. Skirtumai rezultate daznai susidaro tik del to, kad kazkas spejimo budu kazka geriau atspeja ten kur nezino ir panasiai

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Kad sitas kaip tik toks nelabai rimtas (aisku rimtesnis uz visokius kitus zaislinius, kurie klaidzioja internete), teko man normalius IQ testus daryt kazkada, kurie yra visapusiskesni zymiai ir issamesni.

                              O siaip tai dauguma ne kvailu zmoniu si testa panasiai atlieka - visi iki tu paskutiniu sudetingu nesudaro keblumu ir visi tie paskutiniai sudaro didelius keblumus. Skirtumai rezultate daznai susidaro tik del to, kad kazkas spejimo budu kazka geriau atspeja ten kur nezino ir panasiai
                              Pasidalink tais IQ testais. Įdomu

                              Comment


                                Nezinau ar jie internete yra, o jei yra nezinau kur juos rasti

                                Comment


                                  Aš pamenu, tokį kaip šis testą teko daryt dar mokyklos laikais, kai teko tikrintis sveikatą dėl kariuomenės. Davė tokį segtuvą su 50 užduočių, atsakymų lapą ir pusvalandį laiko. Tai pamenu, padariau tik 2 klaidas, bet viena klaida buvo tik dėl to, kad mano užduočių segtuve vietoj 50 buvo tik 49 užduotys, o ponia vertintoja paskutinį atsakymą, kurio nebuvo, užskaitė kaip klaidą. Bet kokiu atveju, išvadą užrašė - "labai aukšti mąstymo sugebėjimai" Bet visa tai seniai buvo, dabar tokių rezultatų nebepasiekčiau

                                  Comment


                                    Aj, dar prisiminiau Kaip tik kai su atsakymais ėjau pas tą tikrintoją, priešais mane savo atsakymus nešė toks visiškas runkelis. Nu budulis jau toks žemiausio lygio. Tai per petį mačiau jo atsakymus - iš 50 tik 2 teisingi buvo Vos susilaikiau neprunkštelėjęs

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Aj, dar prisiminiau Kaip tik kai su atsakymais ėjau pas tą tikrintoją, priešais mane savo atsakymus nešė toks visiškas runkelis. Nu budulis jau toks žemiausio lygio. Tai per petį mačiau jo atsakymus - iš 50 tik 2 teisingi buvo Vos susilaikiau neprunkštelėjęs
                                      Tai gal į kariuomenę nenorėjo? Žemi mąstymo gebėjimai - šautuvo nepatikėtų

                                      P.S. nereikia nuvertinti kitų, tai didžiausia klaida
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                        Tai gal į kariuomenę nenorėjo? Žemi mąstymo gebėjimai - šautuvo nepatikėtų

                                        P.S. nereikia nuvertinti kitų, tai didžiausia klaida
                                        Patikėk, būtum tu pati jį mačius.. šiaip jau aš esu gana tolerantiškas ir dažniausiai neturiu jokio išankstinio nusistatymo, bet kartais tikrai užtenka vieno žvilgsnio, kad suprastum kas per atvejis..

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Tokį gan paprastą IQ testą radau, bet visai įdomus, ypač paskutiniai klausimai pasirodė sunkūs:

                                          http://www.iqtest.dk/main.swf

                                          Man jis parodė 128.
                                          133. Paskutinius 4 bandžiau atspėt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X