Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tiesiant skaudžias temas...
    http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...9/42254/?fid=2
    Ačiū likimui kurio dėka ten visgi nenuvažiavau
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Citata iš BMW fanų
      taigi Wisi beweik wilnieciai nukentejo tadasbmw, wilsonas, rce, divo, benas(naujokas) labai sunkiai, ir dar draugas
      kaip sakant wisa wilniaus kompanija nunese.
      Wilsonas renimacijoje su rce guli ir nieko gero ledainiuose
      tadasbmw su draugu laukia operaciju kojos wilniuje ligonineje
      benas kaune jam wisai blogai kraujas issiliejes i smegenis ir t.t.
      maciau kas buwo po paskutinio pilono Mantas neatleido gazo ir myne wisalaika 3 begiu ir permete ji ir parejo i minia taip kad sory jei cia ziurowai kalti nes po paskutinio pilono kaip ir graziai reikia waziuoti o jis skersa state dar 200m
      Visgi situacija liūdna... O žiūrint video net sunku patikėti, kad nėra aukų... Ir tikėkimės visi išsikapstys
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Jutubėj pažiūrėjau, tai ten Borato lygio organizavimas - nei atitverta, nei ką. O greitis nemenkas buvo. Be žodžių, žodžiu. Prisižaidžia snargliai kompiuteriu, kur tik strėlytes spaudinėt reikia, o po to prisperka ūbagų ferarių. Baisu.

        Comment


          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          Man tas pats klausimas iškilo. Kai šiti filmavę vaikinukai sustojo jau būrelis smalsuolių buvo susirinkęs, tačiau, kad kažką daryt niekam mintis nekilo. Bet kaip suprantu smūgio metu baką prakiurdė ir užsidegė? Na bent sprogimo taip buvo išvengta
          su masininiu gesintuvu tokio gaisro neuzgesnsi. man tik keista kad filmavo visi,
          O siaip manau jei automobilis butu ne ten kazkoks kinietiskas, galejo gal ir neuzsidegt. GAL...na cia mano toks nusiteikimas pries blizgucius is kinijos,korejos ir panasiu saliu
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            Na visko pasitaiko, nutinka ir profesionalams įvairiausių nutikimų. Kalti šioje situacijoje manau visi vienodai, tiek organizatoriai, kad nepasirūpino saugumo zonomis skirtomis žiūrovams, tiek žiūrovai kurie patys savo saugumu nepasirūpino, juk puikiai suvokė, kad sėdi toje vietoje pro kurią skrieja automobiliai (Mantas nebuvo pirmas kuris pro juos lėkė viršydamas greitį, beveik visi iš eilės ten programą tęsė), tiek pats Mantas kuris po finiško iškart nebaigė pasirodymo. O šiaip juokingi man organizatorių bandymai visą atsakomybę sumesti Mantui (Manto nepažystu, todėl tikrai nejaučiu jokio šališkumo, na žinoma visvien gaila žmogaus, laukia sunkūs išgyvenimai), atseit už finiško linijos visa atsakomybė nuo mūsų pečių dingsta. Teigė, kad nuolat buvo kartojama visiems, kad po finiško reikia stabdyti, bet gerai, juk matai, kad nieks neklauso ir taip kelia žiūrovams, tai tu arba: a) pasirūpink žiūrovų saugumu ir liepk jiems pasitraukti, arba b) taikyk kažkokias sankcijas perspėjimų neklausantiems vairuotojams.
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
              su masininiu gesintuvu tokio gaisro neuzgesnsi. man tik keista kad filmavo visi,
              O siaip manau jei automobilis butu ne ten kazkoks kinietiskas, galejo gal ir neuzsidegt. GAL...na cia mano toks nusiteikimas pries blizgucius is kinijos,korejos ir panasiu saliu
              Na kai tik jie atvyko gaisro židinys buvo tikrai nedidelis ir kelių gesintuvų manau būtų pakakę, na bent jau liepsnai apslopinti. O Sang Young nėra kinietiškas automobilis. Tai Pietų Korėjos gaminys. Tikriausiai sakysi vienas ir tas pats, na bet man asmeniškai Ssang Yong, Hyundai, Kia nėra ptys prasčiausi automobiliai Na galbūt tik GM Daewoo link pačių prasčiausių ryžčiaus skirti
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Buvau pernai tame "pramogu parke" Kedainiuose. Taip ir nesupratau del ko tas nusileidimo takas igavo ta pavadinima. O organizacija tai nelegaliu lenktyniu lygio. Atitvertas aerodromo takas juosta ir visi stovi tarp ismindytu rabarbaru. Kiti net ir raskladuskes susinesa per metra nuo trasos. Ka jau kalbeti apie alkoholio pribrinkusius vietinius, ir netik, jaunuolius.
                Pirmas ir didziausias minusas, tai origanizavimas, atititvaru nebuvimas. Nei paroko vatos, nei normalios tvoros. Pats pernai po trasa lenktyniu metu vaiksciojau su fotiku. Niekam neuzkliuvo. Bet jauciausi saugiau nei tarp minios girtuokliu.
                Antras minusas, beabejo patys ziurovai. Tas aklas paistikejimas dalyviais. Juk ne begiais vazineja. Visko gali nutikti. Todel jei tavo saugumu nesirupina kiti, turi tuom pasirupinti pats: NEIK I TOKI RENGINI
                www.tomflagman.com

                Comment


                  Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                  Nei paroko vatos, nei normalios tvoros.
                  Iš kur tokia prabanga? Visi draugiškai senas padangas galėjo sunešt.

                  Comment


                    Vadinasi kita karta iejimo i rengini kaina bus padanga. Jei kokia plati ir zemo profilio, tai galima kartu dar ir drauga isivesti
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      Sveiki, gal galit patart kaip sudominti interneto skaitytoją? Puslapis jaunimo organizacijos

                      Comment


                        /\ reklamuoti kur tik įmanoma

                        Comment


                          Parašė toshys Rodyti pranešimą
                          Sveiki, gal galit patart kaip sudominti interneto skaitytoją? Puslapis jaunimo organizacijos
                          Nu čia ir klausimas Daugmaž toks pat būtų - "sveiki, gal galit patart kaip parduoti prekę? Parduotuvė Kaune"

                          Konkretizuok!

                          Comment


                            Na kas jus pačius pritrauktų. Informacija ar visokios įdomybės iš organizacijos gyvenimo

                            Comment


                              Parašė toshys Rodyti pranešimą
                              Na kas jus pačius pritrauktų. Informacija ar visokios įdomybės iš organizacijos gyvenimo
                              Kokia informacija, kokios įdomybės iš kokios organizacijos kokio gyvenimo? Ar tu čia dar tik planuoji kurti kažkokį puslapį ir baisiausiai bijai prasitart, kad kas nors už tave greičiau nepadarytų?

                              Comment


                                Parašė toshys Rodyti pranešimą
                                Na kas jus pačius pritrauktų. Informacija ar visokios įdomybės iš organizacijos gyvenimo
                                pletkai apie Zvonkę ir Britnę, plikos mergos ir futbolo naujienos..

                                Informacija apie kažkokią organizaciją turi būti tokia, kad ji leistų aiškiai sužinoti, kas ką kaip ir kodėl veikia ir skatintų prisijungti dalyvauti joje. Svarbiausia www funkcija visada yra aiški ir paprasta esminė lengvai suvokiama ir randama info. Visa kita, renginių foto, vakarėlių foto turi būti antrinė info (su potekste "looks like fun"), kuri taip pat patrauktų jungtis prie veiklos. Abstrakčiai čia, nes abstraktus klausimas.
                                Jūsų,
                                Analitikas PlėtRa™

                                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                Comment


                                  svarbu nespamint

                                  Comment


                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Metų atradimas Buvo jau temoj apie muziką. Labai gerai.

                                      Comment


                                        TV ziuriu jau krizes palaustos, dar tokiu ciudu nemaciau
                                        Isijungiu tv3 - dzin laida rodo puses meto senumo, tada LNK - paparaciai puses metu senumo, tada Nuo iki puses metu senumo, tada galiausiai dviracio zinios puses metu senumo kartojamos... As apakes Kaip niekur nieko, seniau jei kartodavo vasara laidas tai nakti ar siaip kitu laiku, o dabar kaip niekur nieko izuliausiai standartiniu laiku

                                        Comment


                                          ramiakas nebe pirmi metai jie taiko tokią taktiką rodo geriausias laidas konkrečias visą savaitę

                                          Comment

                                          Working...
                                          X