Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kas būna kai dvi neturinčios ką veikt mergos randa sniego? Ogi daro senę besmegenę. Jos vardas Andrė ir ji labai rūpinasi dėl globalinio atšilimo .

    Comment


      Heh, matau Airijoje irgi pasnigo Lietuviai iš mano buv. universiteto ta proga net ir interneto puslapį sukūrė.

      http://manorsnowman.blogspot.com/
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        Tipiska situacija. Man keista, kaip UK gali sau leisti toki mismanagement'a. Ko gero, net Kambodzos sostines Phnom Penh'o municipalines tarnybos ir viesojo transporto direkcija geriau organizuotu kova su sniegu
        Paskutinis taisė John; 2009.02.02, 23:29.

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
          Kas būna kai dvi neturinčios ką veikt mergos randa sniego? Ogi daro senę besmegenę. Jos vardas Andrė ir ji labai rūpinasi dėl globalinio atšilimo .

          Atvaizdas
          O tai kam tas peilis? Cia jau kvepia kazkokiais nukrypimais

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            O tai kam tas peilis? Cia jau kvepia kazkokiais nukrypimais
            She's self-suicidal. Nukapojom jai krūtinę po to su tuo peiliu .

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              Nukapojom jai krūtinę po to su tuo peiliu .
              aaaaaaisku
              Kiekvienam savo pomegiai

              Comment


                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                She's self-suicidal. Nukapojom jai krūtinę po to su tuo peiliu .
                Sadistės
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Nežinojau kur dėti, tai talpinu čia. Tiems kam patinka šviesų/efektų šou


                  Videoprojection Showreel 2009 EASYWEB

                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Sveiki,

                    gal žinot kas Vilniuj užsiima automagnetolų perkyba? Reikalas tas, kad mano brangiausioji pametė valdymo skydelį nuo JVC-KD 331 magnetolos. Tai kažkaip visą naują pirkt nėra noro, nes ir tas puikiausiai veikė.. Gal galit ką patart?

                    Štai toks:

                    Comment


                      man atrodo turgus tavo draugas tokiais klausimai. bent kauno auto turgus turi tikrai neviena toki prekybininka turi.
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                        man atrodo turgus tavo draugas tokiais klausimai. bent kauno auto turgus turi tikrai neviena toki prekybininka turi.
                        Gal ir gerai kalbi..

                        Comment


                          Weheee.... Kaip smagu čia užsukti vėl...
                          Tai vat norėjau pasakyti, neįsijauskit žmones labai į žiemos malonumus, snieglentės, padangos, slidės, rogutės... Nes po to gali būti traumų... Kaip man...
                          xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                          Comment


                            /\
                            Na tai papasakok kas nutiko, kad jau užsiminei čia taip .

                            Comment


                              Nieko čia įspudingo nebuvo, bet va jau gyvenime nesėsiu ant rogučių ir dar visokių briedų.
                              Užsiropštė panelė ant didžiausio kalno, kurį rado Šiauliuose, Salduvės, sėdo su drauge ant sniego padangos ir pasileido... Perskrido tramplyną ir į mišką įlekė, ko pasakoje medis ranką numušo. Draugei du šonkaulius sulaužė. Na, o aš ligoninėje kankinausi... Kairiosios rankos žastikaulis per viena vieta sulūžo, aptrupėjo...
                              xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                              Comment


                                /\ aik tu peklon tai matomai gerai skridot, užjaučiu

                                Comment


                                  taaaaip... kaltos rogutes, kalnas, Lietuvos klimatas... ir dar medis labai kaltas!
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    ir žąsys rogutėse biškiuką kaltos nors iš tikro tai čia tik sutapimas, kad jos ten buvo...
                                    Paskutinis taisė daktaras; 2009.02.25, 17:31. Priežastis: akytes pamiršau :D

                                    Comment


                                      Sveiki, gal galėsite kas pagelbėti? Reikia informacijos apie architektą Ž. Alfaną (1817 - 1891), berods jis projektavo parką Prancūzijoje Bois De Boulogne. Internete nerandu jokios info, gal žinote bent kokiose knygose galima būtų rasti info apie jį
                                      Dėkui už pagalbą

                                      Comment


                                        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                        Sveiki, gal galėsite kas pagelbėti? Reikia informacijos apie architektą Ž. Alfaną (1817 - 1891), berods jis projektavo parką Prancūzijoje Bois De Boulogne. Internete nerandu jokios info, gal žinote bent kokiose knygose galima būtų rasti info apie jį
                                        Dėkui už pagalbą
                                        O ko konkrečiai reikia? Vikipedijoje yra šiek tiek informacijos:
                                        http://en.wikipedia.org/wiki/Jean-Charles_Alphand
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Na reikia mano merginai, ne man Rašo ji darbą apie moderniuosius parkus, tai labai plačiai apie jį ir nereikia manau o aš tikrai truputi "grybavotas", kad net vikipedijoj neradau Dėkui Letterd, jau radau ir aš daugiau info

                                          Comment

                                          Working...
                                          X