Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ kiek galima įžeidinėti? nors bendrai varyk ir toliau, taip tikrai sukelsi didelę toliaranciją

    Comment


      Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
      Musu reikalas kaip visuomenes. Ju nebebus visada. Irodo. Bukim. Cia atsakymai i 4 pirmus sakinius
      Nemaišyk dviejų dalykų, neprijausti kažkam ar daryti tam tikrus veiksmus prieš kažką. Nemėgti niekas nedraudžia O, kad visuomet bus piliečių, kuriems nepatinka alternatyvi partnerystė tu nepaneigsi, tai natūralu kaip du kart du. Žmonių požiūrį galima pakeisti tik tuo, kad jie gerbs kitų asmenų laisvanorišką pasirinkimą, bet pradėti mėgti neprivalės. Antraip tai jau būtų nepaisymas kitokios nuomonės, neatitinkančios tavosios
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Iš viso, manau, šią temą reikėtų rakinti. Vien tik vieni ant kitų varo ir maža šansų, kad bent vienas bus įtikintas kitaip, nei jis (ji) mano. Moderatoriai, ar jūs manot kitaip?

        Comment


          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
          Na, man asmeniškai teko nemažai girdėt apie tokius atvejus Lietuvoje. Beje, lytinis švietimas kaip tik ir yra apsisaugojimo priemonė nuo nepilnamečių nėštumo.
          Ir visgi sunku patikėt, kad kažkam iš jaunosios kartos dar ir lytinis švietimas kliūna
          Taip, kurgi.
          Dar pats pamenu, kad per lytinio švietimo pamokas pas mum dėstydavo ne taip, kad maždaug:
          "lytiniai santykiai turi būti atliekami sąmoningai, pilnai subrendus, pasitarus su tėvais, neklausant, ką sako kiti",
          bet maždaug greičiau taip:
          "Kai mylėsitės, tai nepamirškite, kad turite naudoti kontraceptikus. Kurie, beja, 100proc neapsaugo, o jei ir pastosite, tai Lietuvoje yra leidžiami abortai."
          Čia man panašiau ne į lytinį švietimą, bet kontraceptikų reklamą.

          Comment


            Parašė Irmux Rodyti pranešimą
            Tolerantiškos valstybės šūkis "Laisvi daryti ir galvoti ką norime ir jokių ribojimų!" Taigis, jei yra homoseksualios orientacijos priešininkų, tai koks kieno reikalas? Jų visuomet bus. Ir tai nėra runkeliai, tai kitaip manantys, tai neįrodo jų bukumo, kaip ir pritariantys jiems nebūtinai juos turi mylėti ar būti gėjais. Tad būkim tolerantiški vieni kitiems
            Lietuva nuo ES šalių kiek atsilikusi, apie 50 metų? Na tai hipių laikus mums dar reikėtų išgyventi ir viskas stotų kaip turi stovėti
            Jei tavo vaiką partrenks neblaivus vairuotojas, tai galėsi toleruoti neblaivius vairuotojus. Kol dar nuo tolerancijos nenukentėjai, tai palik tai tiems, kurie nenori nukentėti.

            Comment


              Parašė somis Rodyti pranešimą
              Jei tavo vaiką partrenks neblaivus vairuotojas, tai galėsi toleruoti neblaivius vairuotojus. Kol dar nuo tolerancijos nenukentėjai, tai palik tai tiems, kurie nenori nukentėti.

              A pats supratai ką parašei? Nes aš tai ne...
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Parašė somis Rodyti pranešimą
                Taip, kurgi.
                Dar pats pamenu, kad per lytinio švietimo pamokas pas mum dėstydavo ne taip, kad maždaug:
                "lytiniai santykiai turi būti atliekami sąmoningai, pilnai subrendus, pasitarus su tėvais, neklausant, ką sako kiti",
                bet maždaug greičiau taip:
                "Kai mylėsitės, tai nepamirškite, kad turite naudoti kontraceptikus. Kurie, beja, 100proc neapsaugo, o jei ir pastosite, tai Lietuvoje yra leidžiami abortai."
                Čia man panašiau ne į lytinį švietimą, bet kontraceptikų reklamą.
                "Pasitarus su tėvas", čia tai suskėlei
                Kalbėdamas apie lytinį švietimą, būtent kontracepciją ir kalbėjau galvoje. Tu suprask, kad ne paauglių natūrai klausyt tokio davatkiško pobūdžio švietimo, vien dėl to, kad jie yra maištininkai, o maištininkus taip tik dar labiau skatinsi
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Mantas:
                  jau minėjau šioje temoje, bet gal tada neperskaitei, tai parašysiu:
                  USA pradėjus lytinį švietimą, t.y. kontraceptikų reklamą - kelis kartus padaugėjo abortų (negimusių vaikų, būsimų piliečių, mokesčių mokėtojų, būsimų tėvų, mamų, inžinierių, statybininkų, IT programuotojų, televizijos laidų vedėjų, seimo narių žudymų).
                  Man keista, kad pažindindami su lytiškumu, chebra baigia aiškinti temą ties nėštumu. tiksliau - ties vaiko svarba. Ir iš viso - žmogų paverčia daiktu.

                  Irmux:
                  nesupraščiau - nerašyčiau

                  Comment


                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    Mantas:
                    jau minėjau šioje temoje, bet gal tada neperskaitei, tai parašysiu:
                    USA pradėjus lytinį švietimą, t.y. kontraceptikų reklamą - kelis kartus padaugėjo abortų (negimusių vaikų, būsimų piliečių, mokesčių mokėtojų, būsimų tėvų, mamų, inžinierių, statybininkų, IT programuotojų, televizijos laidų vedėjų, seimo narių žudymų).
                    Man keista, kad pažindindami su lytiškumu, chebra baigia aiškinti temą ties nėštumu. tiksliau - ties vaiko svarba. Ir iš viso - žmogų paverčia daiktu.

                    Irmux:
                    nesupraščiau - nerašyčiau
                    Prašyčiau šaltinį pateikt, nes man tai atrodo kažkoks absurdas.
                    Beje, per lytinį švietimą kaip tik ir kalama įgalvą, kaip abortai yra blogai. Pats asmeniškai apturėjau nemažai pamokų apie abortus ir net su gan sukrečiančia vaizdine medžiaga. Privertė susimąstyt, taigi manyčiau, kad buvo daugiau, nei naudinga
                    Beje, sunku suprast, ką norėjai parašyt paskutine pastraipa, būtų geriau, kad savo mintis dėstytum truputį rišliau.

                    Apskritai toks vaizdas, kad gyveni kažkokiam savo susikurtam pasaulėly ir nematai (arba nenori matyt), kas vyskta aplinkui, be to tarsi desperatiškai bandai kurti ir puoselėti kažkokius idealus ir idealias vertybes ir primetinėti juos kitiems
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                      Prašyčiau šaltinį pateikt, nes man tai atrodo kažkoks absurdas.
                      Beje, per lytinį švietimą kaip tik ir kalama įgalvą, kaip abortai yra blogai. Pats asmeniškai apturėjau nemažai pamokų apie abortus ir net su gan sukrečiančia vaizdine medžiaga. Privertė susimąstyt, taigi manyčiau, kad buvo daugiau, nei naudinga
                      Beje, sunku suprast, ką norėjai parašyt paskutine pastraipa, būtų geriau, kad savo mintis dėstytum truputį rišliau.

                      Apskritai toks vaizdas, kad gyveni kažkokiam savo susikurtam pasaulėly ir nematai (arba nenori matyt), kas vyskta aplinkui, be to tarsi desperatiškai bandai kurti ir puoselėti kažkokius idealus ir idealias vertybes ir primetinėti juos kitiems

                      Jeigu tau sąžinė kalba, tai nereiškia, kad aš tau kalbu.
                      Deja pagal specialybę esu matematikas o ne lituanistas, dėl to rišlaus minčių dėstymo užtikrinti negaliu.
                      http://www3.vdu.lt/life/pv/STkc.htm
                      Dar šitam puslapyje yra nuoroda, bet ji neveikia, nes ši info pakankamai sena. O šiaip tai šitą žinojau ne iš interneto.

                      Comment


                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        Jeigu tau sąžinė kalba, tai nereiškia, kad aš tau kalbu.
                        Deja pagal specialybę esu matematikas o ne lituanistas, dėl to rišlaus minčių dėstymo užtikrinti negaliu.
                        http://www3.vdu.lt/life/pv/STkc.htm
                        Dar šitam puslapyje yra nuoroda, bet ji neveikia, nes ši info pakankamai sena. O šiaip tai šitą žinojau ne iš interneto.
                        Kas čia per šaltinis su milijonu šauktukų ir jokiais skaičiais nepagrįstomis išvadomis, kad viso to baubas yra lytinis švietimas?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                          Kas čia per šaltinis su milijonu šauktukų ir jokiais skaičiais nepagrįstomis išvadomis, kad viso to baubas yra lytinis švietimas?
                          Šaunu, kadangi tu sakai, jog šis šaltinis neteisingas, tai rask šaltinį, parodantį statistiką, jog po kontraceptikų atsiradimo ryškiai sumažėjo abortų skaičius.
                          Kaip ten teisme sakoma - mažas įrodymas geriau, negu nieko

                          Comment


                            Jo, šaltinis tai tikrai geras, tendencingi krikščionių marazmai.

                            Comment


                              Geras. Čia prasideda iš serijos:
                              "Man nepatinka, vadinasi šaltinis blogas, nors geresnio ir nerandu"

                              Comment


                                Parašė somis Rodyti pranešimą
                                Šaunu, kadangi tu sakai, jog šis šaltinis neteisingas, tai rask šaltinį, parodantį statistiką, jog po kontraceptikų atsiradimo ryškiai sumažėjo abortų skaičius.
                                Kaip ten teisme sakoma - mažas įrodymas geriau, negu nieko
                                Jeigu tamsta nesugebi surast padoraus šaltinio, tai kodėl aš turėčiau jo ieškoti?

                                Apskritai, manau, kad pats laikas šitą temą rakint.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Seksualinių mažumų parade šmėžavo ir Lietuvos vardas
                                  http://www.delfi.lt/news/daily/hot/a...hp?id=17644986

                                  Lietuvą tarptautinės homoseksualistų organizacijos už homofobinius signalus pliekia po to, kai Vilniaus meras Juozas Imbrasas kategoriškai uždraudė bet kokias gėjų ir lesbiečių eitynes sostinės gatvėmis.
                                  Parado dalyvių priešakyje šiais metais žygiavo praeityje homofobija kaltintas, tačiau pažiūras pakeitęs naujasis Londono meras Borisas Johnsonas.
                                  koks kontrstas... ir kaip, vis del to, toli musu brangiajai tevynei iki normalios siuolaikiskos civilizuotos Vakarietiskos visuomenes...
                                  Paskutinis taisė John; 2008.07.08, 02:59.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    [/url]
                                    praeityje homofobija kaltintas, tačiau pažiūras pakeitęs
                                    Kažkuo primena proletariato diktatūros laikus: kilęs iš buožių, bet proletariškai susipratęs... ar kaip ten būdavo priimta sakyti?

                                    Comment


                                      Fuj, tikiuosi, kad Lietuvoj niekada nebus tokių paradų.

                                      As ne homofobas, pvž: galėčiau būt gėjaus bendradarbiu, kartais pagert alaus... bet jokių paradų nenoriu. Ir apskritai perdaug šurmulio apie tuos gėjus, tai jiem tik į naudą buvo... Kaip ir dabar Lietuvoj šnekama, kaip blogai būti rasistu/homofobu, bet tokių tik daugėja.

                                      Comment


                                        Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                        Kažkuo primena proletariato diktatūros laikus: kilęs iš buožių, bet proletariškai susipratęs... ar kaip ten būdavo priimta sakyti?
                                        Idomus palyginimas: demokratija v. proletariato diktatura... nieko nepridursi

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Idomus palyginimas: demokratija v. proletariato diktatura... nieko nepridursi
                                          Kaip gražu ir demokratiška: meras turėjo neteisingą, -fobišką ir nedemokratišką nuomonę, bet suprato savo klaidą, persiauklėjo ir įgijo teisingas pažiūras, ir netgi pražygiavo pirmosiose gretose parade (būtų pabandęs nepersiauklėti, ar ne)?

                                          Ar tikrai nieko neprimena? Prisiminkite, kad paskutiniaisiais CCCP gyvavimo laikais niekas disidentų nebevežė į lagerius (išskyrus pačius aktyviausius), tuo labiau - nešaudė, kaip prie Stalino. Juos tiesiog gydydavo spec. ligoninėse, ir šiaip smerkdavo ir kaltindavo tol, kol jie įgaudavo teisingas pažiūras, o jei pažiūros visitek nepasikeisdavo - palyginus švelniai ir neskausmingai sugriaudavo gyvenimą (išspirdami iš instituto, iš darbo ir pan.)

                                          Dabartinė politkorektiškumo mada dar nepasiekė tokių aukštumų, bet su dabartinėmis tendencijomis, IMHO, tik laiko klausimas, kada "normalios siuolaikiskos civilizuotos Vakarietiskos visuomenes" atsidurs 1984-uosiuose.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X