Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija/Lt United

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pauliaK
    Vargu ar iš čia esančių kas nors gali į šį kausimą atsakyti...
    Aš klausiu asmeninės kiekvieno nuomonės

    Mano manimu INCULTO kur kas geriau savo kūrinį pateikė ir parengė. Nugalėtojai atrankos tik "bimbalo mūšimo" stiliuje viska sugebėjo atlikti. Nieko gero.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      Šiandien buvau už Lt_UNITED, nors ir taip buvo aišku kad jie laimės...Iš ties galima pagirti LRT kad surengė tokį atrankos finalą, jausmas lyg žiūrėtum vos ne tikrąją Euroviziją...Šiuo metu pasiskaičius užseniečių nuomones internete nekoks įspūdis susidaro, visi Lietuvą peikia ir linki kad užimtumėm paskutinę vietą, nes tai ne daina ir t.t . Bet nevisad tos internetinės nuomonės (ypač užseniečių) pasiteisina. Pvz pernai Lauros dainą daugiau nei pusę ESC saitų pripažino kaip pačią geriausią, bet rezultatus patys žinome...Manau net neapsimoka šiemet ką nors prognozuot nes ši daina yra ne daina...Belieka tikėti kad Europa supras mūsų humorą Bėje jai kartais kam nors įdomu iš čia http://www.euroturkey.net/Thisyear.php galite parsisųst kitų valstybių dainas, ten yra ir Islandų daina bet ją su LT_UNITED net lygint neišeina. tad belieka palinkėt sekmės LT_UNITED!!!
      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

      Comment


        Parašė Ežiukas
        Mano manimu INCULTO kur kas geriau savo kūrinį pateikė ir parengė. Nugalėtojai atrankos tik "bimbalo mūšimo" stiliuje viska sugebėjo atlikti. Nieko gero.
        O mano nuomone Inculto su savo tais paveiksliukais ir vakaro žinių mergaitėm (kad jas kur velnias ) persistengė - juk jie show ir taip moka daryt ir be tokių dalykų Tarkim kai grojo šitą dainą per RC apdovanojimus, galvojau super, balsuosiu, bet po pusfinalio pakeičiau nuomonę

        Comment


          Puiku, kad LT United laimėjo Dėl Inculto, šiuo metu man jų daina skamba nelbogai, bet pamenu, kad išgirdęs pirmą kart pagalvojau, kad tokios geriau jau nesiųst. (O pirmas įspūdis šiame konkurse gan svarbus)

          Taigi,
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Jeigu dabar galėčiau pakeisti rezultatus, tai visgi greičiausiai sukeisčiau inculto su lt_united vietom. Nors lt_united "daina" labiau ekstremali ir tinkama tokiam dalykui kaip eurovizija.

            Comment


              Gravel daina man pasirodė kaip pigi kopija panašaus stiliaus grupių (ypač iš UK), o kas atsitinka pigiom, nepastebimom kopijom, manau, pamatėm pernai
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                Parašė Aiwarinis
                WE ARE THE WINNERS OF EUROVISION

                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Parašė Montezauras_klp
                  ...ten yra ir Islandų daina bet ją su LT_UNITED net lygint neišeina. tad belieka palinkėt sekmės LT_UNITED!!!
                  Na tą Islandų skandalingąją dainą patys jie tik ir supras tai manai, kad jie mum nekonkurentai...

                  Comment


                    Beje, Incluto klipas labai patiko
                    http://www.111kabi.net/welcome_video.swf
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Mano muzikinis skonis dažnai nesutampa su kitų žmonių, bet man ta Islandijos daina visai gražiai skamba nors ir nieko nesuprantu. Belgijai atstovausiančios Kate Ryan, pasaulinio garso žvaigždės, daina gan prasta...
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        ne nu chebra ka jus nesuprantat, jog tai yra tiesiog bajeris? prie ko cia kazkoks profesionalumas, balsai ar galu gale ivaizdis. tai yra tiesiog bajerine daina.

                        o islandai Lietuvos originalumu nepralenks, nes jie dainuos islandiskai, todel visu pirma didzioji dalis klausytoju nesupras apie ka jie dainuoja
                        Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                        Comment


                          nu jus man pasakykit kuo jum gravel patiko? tokius nusiuntus i eurovizija mus isdergtu kaip kokius asilus paskutinius...tas ju atseit vokalistas, ant visko padejes manau nelabai kaip pristatytu lietuva...labai jau naglu snukiu jis ten scenoj elgesi,idomu ka apie musu sali pagalvotu vyresnioji eurovizijos ziurovu karta?..

                          Comment



                            Gravel, tai tikrai man nepatiko

                            Comment


                              Parašė kycka
                              Na, man gravel daina patiko.. unikalus, britisku stiliuku.. bet zinant eurovizijos tendencijas europos lygiu (ir net ne apie sita konkursa kalbant), laimi popsas arba komikai (juokdariai), kad ir kaip tai apgailetinai skamba LT united nepatenka ne i viena is tu grupiu, tad.. we are the "winners"..

                              O tau "LT united" nepanašūs į komikus? Man - taip, ir tai yra vienas iš jų privalumų.

                              Comment


                                Paskaitykit užseniečių komentarus http://www.esctoday.com/news/read/57...fa0eaa6bc3feeb ...
                                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                Comment


                                  Islandų eurovizinėje dainoje žodžiai: "dėjom ant eurovizijos"

                                  Comment


                                    Parašė NoBoDyX
                                    Islandų eurovizinėje dainoje žodžiai: "dėjom ant eurovizijos"
                                    neblogai

                                    Comment


                                      samas ten nelabai tinka ypac su savo dainavimu "vy a ze vynez of eurovyžia"
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        Parašė sanomiz
                                        O tau "LT united" nepanašūs į komikus? Man - taip, ir tai yra vienas iš jų privalumų.
                                        Na, pvz antanelis is dangaus ir komiku megina save vaizduot, bet kai uz komiskumo slypi durnumas, tai net nebejuokinga As nesakau, kad LT united durni, nu bet ne jiem tokias dainas dainuot. Ir isvis ar galima viena sakini vadint pilnavertes dainos tekstu? Ir taip, eurovizijoj sypsosis.. bet taip pat ir pecius kilnos nesuprate dainos bajerio. Uzbure jus tai, kad dainuoja net kelios Lietuvos zvaigzdes kartu, kad reklamavosi super duper daina sukure, paslaptimis ir mistika uzsidenge.. Ideja buvo sauni, bet galutinis rezultatas manyciau nevykes.
                                        Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

                                        Comment


                                          Kai paskaiciau uzsienieciu komentarus... Atrodo siais metais busim "winneriais" su 0 balu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X