Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija/Lt United

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pauliezaz
    Man labiausiai patiko Suomiai. Visada dievinau HardRocka ir Alternative rocka. Bandziau lygint juos su Marilynu Mansonu - kurie baisesni. Nepriejau isvados. Labai nustebau kai pateko Kipras ir Armenija. Nuobodzios, banalios ir neisimenancios dainos. Labai gaila Kate Ryan, kuri sudainavo tikra Eurovizijos prizininkes daina. Del lietuviu tai labai patiko ju pasirodymas. Matos kad po nacionalines atrankos nesedejo ranku sedejo ir pridejo idomiu elementu. Labai dziaugiausi Silvia Night nesekme. Per daug akiplesiskas ir izulus pasirodymas. Jus ieikit i LRT svetaine, o tada i Eurovizijos skilti ir paskaitykit jos laiska Lietuvai. Parsidavele!!! Nori isimeilint, kad gautu 12 tasku. Shame on you, Iceland!!! Toliau dar buvo kokios 9-10 visiskai tokiu pat dainu (keista, kad kai kurios pateko i finala) tarkim Estija ar Portugalija (ju priedainio pirmasis taktas ar gaida kaip is akies trauktas WATERLOO). Tai tiek
    Kipras nepateko, tikriausiai turėjai omeny airius, o dėl islandės laiško, tai ji ne vien Lietuvai tokį išsiuntė, vakar manau ji per daug persistengė, per repeticijas galėjai vien girdėt: "f**king greeks, f**king amateurs" ir pan girdėjau kad po vakarykščio pasirodymo ji nusiaubė savo persirengimo kambarį
    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

    Comment


      Gal kas zino, kur galima butu darkart paziuret vakaryksti suomiu pasirodyma?

      Comment


        Parašė Quack
        Gal kas zino, kur galima butu darkart paziuret vakaryksti suomiu pasirodyma?
        www.youtube.com
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė pauliezaz
          Man labiausiai patiko Suomiai. Visada dievinau HardRocka ir Alternative rocka. Bandziau lygint juos su Marilynu Mansonu - kurie baisesni. Nepriejau isvados. Labai nustebau kai pateko Kipras ir Armenija. Nuobodzios, banalios ir neisimenancios dainos. Labai gaila Kate Ryan, kuri sudainavo tikra Eurovizijos prizininkes daina. Del lietuviu tai labai patiko ju pasirodymas. Matos kad po nacionalines atrankos nesedejo ranku sedejo ir pridejo idomiu elementu. Labai dziaugiausi Silvia Night nesekme. Per daug akiplesiskas ir izulus pasirodymas. Jus ieikit i LRT svetaine, o tada i Eurovizijos skilti ir paskaitykit jos laiska Lietuvai. Parsidavele!!! Nori isimeilint, kad gautu 12 tasku. Shame on you, Iceland!!! Toliau dar buvo kokios 9-10 visiskai tokiu pat dainu (keista, kad kai kurios pateko i finala) tarkim Estija ar Portugalija (ju priedainio pirmasis taktas ar gaida kaip is akies trauktas WATERLOO). Tai tiek
          Kazkas zadejo cia nebesugrizt

          Comment


            Parašė Quack
            Kazkas zadejo cia nebesugrizt
            Pajuokavau

            Comment


              Parašė Montezauras_klp
              Kipras nepateko, tikriausiai turėjai omeny airius, o dėl islandės laiško, tai ji ne vien Lietuvai tokį išsiuntė, vakar manau ji per daug persistengė, per repeticijas galėjai vien girdėt: "f**king greeks, f**king amateurs" ir pan girdėjau kad po vakarykščio pasirodymo ji nusiaubė savo persirengimo kambarį
              Oi sorry! Susimaisiau. Bet man airiu daina visai patiko...

              Comment


                Parašė Mantaz
                Ten nera ju vakarykscio pasirodymo, nors lietuviu jau yra

                Comment


                  Is patikimu saltiniu ka tik suzinojau, kad islandu daininyke Silvia Night yra viena is Reikjaviko Raudonuju Zibintu Kvartalo darbininkiu. Viskas aisku kodel ji taip profesionaliai isijaute i savo vaidmeni . Ir as per jos pasirodyma nekart maciau jos kelnaites

                  Comment


                    a shita matet?
                    http://www.youtube.com/watch?v=NG8NJ...rch=Eurovision
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė Quack
                      Ten nera ju vakarykscio pasirodymo, nors lietuviu jau yra
                      Vot ir klysti! yra! http://youtube.com/watch?v=B2N28V0OQ...202006%20lordi

                      Comment


                        Parašė Quack
                        Ten nera ju vakarykscio pasirodymo, nors lietuviu jau yra
                        Papasakok mano bobutei
                        http://youtube.com/watch?v=jjWZjY0U18Y&search=Lordi
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          taip sestadienio vakare xebra sudainuotu tai tikrai pirma vieta paimtumem
                          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                          Comment


                            Pats radau

                            Comment


                              islandija tikrai hilariuos
                              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                              - George W. Bush President of the USA

                              Comment


                                Nu as cia biski ne i tema, bet gal zinai kokia proga jie taip graziai sudainavo?

                                Comment


                                  http://www.youtube.com/watch?v=wfLQv...ordi%20finland

                                  Comment


                                    Parašė pauliezaz
                                    Nu as cia biski ne i tema, bet gal zinai kokia proga jie taip graziai sudainavo?
                                    nezinau
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Islandija:

                                      http://www.youtube.com/watch?v=3XXzC...d%20eurovision
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment



                                        Man labiausiai patiko iš tu kurie ne lietuviai

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Vien del savo pasirodymo ji man seksualiausia is visu pairodziusiu E-vizijoj

                                          Comment

                                          Working...
                                          X