Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija/Lt United

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aug1z
    Pilnavertes nepasiteisino, todel 32 000 Lietuvos pilieciu uzsimane islieti pykti nepilnaverte. Tebunie. Jei ka, bus pamoka - i Eurovizija reikia ziureti rimtai ir prasmingai
    Na, ziuresim kaip ten bus.. Dabar jau tik laikas parodys Taigi, gryztam prie taikos
    Ka pasake dievas, kai sukure vyra? -Galiu ir geriau.. -Ir sukure moteri.. :beee: :D

    Comment


      Parašė kycka
      Na, ziuresim kaip ten bus.. Dabar jau tik laikas parodys Taigi, gryztam prie taikos

      Comment


        International shame
        http://www.esctoday.com/news/read/5725

        Kuo toliau tuo "geriau"
        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

        Comment


          Taip ir maniau, kad taip bus.
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            o tas little by little buwo geresnis?

            Comment


              International Shame - sako International Pride for Lithuania, paskutines vietos pusfinalyje, nesejas.

              Comment


                Kas juokingiausia LT United šešetuko svajonės pamažu pildos, visų pirma jie norėjo laimėt (gal net labiau tvirtino) nac. finalą , vėliau jie sakė kad apie juos šnekės visa Europa, dabar taip ir yra. Tik įdomu ar išsipildys tai kad jie tikrai bus "The Winners"...
                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                Comment


                  maziau kreipkit demesi ka tas svedas durnius vapa nes jo laurute irgi paskutine liko...

                  Comment


                    As ir nekreipiu demesiu. As is pat pradziu maniau, jei si daina laimes lietuvos eurovizijos finala, tai pasipils neigiami komentarai apie Lietuva. Uz sia daina tikrai nebuciau balsaves ir nei uz viena kita, nes nieko gero nebuvo pasiulyta... .
                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                    Comment


                      In my opinion, InCulto had to win. Their song would have saved Lithuania from the shame that We are the winners will bring in Athens.
                      Gerai butu su juo susisiekt, ir susilazint, kad LT UNITED pasirodys geriau negu Laura.

                      My advice, to save the country from this shame: disqualify the winning song and let InCulto represent Lithuania.
                      Kalba zmogus, gyvenantis demokratinej valstybej.

                      Comment


                        LT United

                        Džiaugiuosi už LT United ir už lietuvius, kurie tiesiog džiaugiasi gyvenimu - jie žino ką daro. Viskas savo vietoje, - gaila, kad tiek “rimtuolių” nemoka linksmintis Jei jau dėl tokių dalykų reikia pyktis…
                        Nematau aš LT United dainoje ir nepagarbos, sarkazmo Eurovizijos atžvilgiu - matau tai kaip geraširdišką žaidimą, ir kaip reta azartišką ir tikrą, neapsimestinį, velniškai linksmą! Be to - profesionaliai atliktą, ne pigų. Vien jau to pakanka. Šaunuoliai!!!!!!!
                        O kame problema dėl pykčio iki pykinimo forumuose ar Delfi.lt… Pasak psichologų, Lietuvoje žmonių patyčios ir panieka vieni kitiems siekia 70%, tuo tarpu Švedijoje - 20%. Tas nepakantumas , vietoj to, kad padėti vieni kitiems, palaikyti, atsispindi visur - savižudiškas elgesys. Toli gražu ne ekonominės salygos laiko Lietuvą skurde (tiek ekonominiame, tiek ir dvasiniame). Tuo mes ir skiriames nuo Švedijos.
                        Be to - faktas, kad visos genialios idėjos yra labai paprastos B-). Faktas, kad iš pradžių jos būna smarkiai puolamos . Faktas, kad dauguma jas niekina arba dievina. Kas netiki, tegul panagrinėja bet kuriu talentingų, genialių, naujų idėjų istorijas.
                        Galų gale – jei yra baimė padaryti ką nors ne taip, tai apie naujus atradimus ir laimėjimus galima pamiršti. O LT United turi viską, ko reikia – charizmą, drąsą, azartą, originalumą. Jų daina (ar skanduotė, ar žaidimas ar kaip tik kas nori vadinti) – yra tiesiog džiaugsmas ir tiek . Gaila tų bambeklių (nesvarbu ar iš Vilniaus, ar iš kitų Europos vietų), kurie nemoka džiaugtis --> . Eurovizijos dvasia – ne meno konkursas, o emocingiausio, efektingiausio ir nuoširdžiausio pasirodymo, tokio – nuo kurio visiems gera . Kas parodo daugiausia nuoširdumo ir suteikia geriausių emocijų – tas ir laimi.

                        Comment


                          Gerbiu tavo sveiką požiūrį
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Gal kur nors galima gauti ju videoklipa?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              http://www.andysesc.net/Multimedia.html, bus parašyta Video Lithuania 2006, ten įrašas iš mažojo pusfinalio, ir kokybė ne kokia. Šiaip aš geros kokybės iš dc++ atsisiunčiau.
                              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                              Comment


                                Vaizdo klipas:
                                http://www.lietuvos.net/galerija/lai...he-winners.rar

                                Comment


                                  Parašė Montezauras_klp
                                  http://www.andysesc.net/Multimedia.html, bus parašyta Video Lithuania 2006, ten įrašas iš mažojo pusfinalio, ir kokybė ne kokia. Šiaip aš geros kokybės iš dc++ atsisiunčiau.
                                  Ta zinau, ten prasta kokybe
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Parašė pauliaK
                                    Panašu, kad LT United jau turi rimtų fanų, kurie jau puslapius kuria . Tiesa iš pusl. galima atsisiųsti vakarykštį LT United pasirodymą, taigi kas nematė ir labai nori pamatyti: http://www.geriausias.lt/united/
                                    Čia neblogos kokybės įrašas

                                    Comment


                                      patiko man UK daina

                                      Comment


                                        Na nieko man ta grupre LT UNITED bet anyway kaip ir kasmet Eurovizijos nelaimesime...

                                        o siaip kaip kokia 13-mete mergaite balsavau uz NEO :V na labai man jau tie berniukai patiko

                                        Comment


                                          Visu finalo pasirodymu video:

                                          http://84.240.25.69/~zilve/EurovisionLT/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X