Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nieko neparaso
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O žinote, 2013 m. vasarą kai kaime stovėjau čia* ir plepėjau su vienu ūkininku, kuriam turėjo atvažiuoti vynioti šieną į rulonus, tai tas atvažiuojant jau iš tolo girdėjosi traktoriaus John Deere riaumojimas, kur jis iš paskos atsitempė tą ritininį šieno presą. Tai pagal to galingo traktoriaus variklio garsą, kokią pavardę jis išriaumojo? Tai vieno kaimyninės šalies politiko, kuris ne itin mėgo Lietuvą, pavardė. Kokia ji?

      * - https://www.google.com/maps/@55.1075...oASAFQAw%3D%3D

      Comment


        Lukashenko?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Sikorskis. Susiraskite Youtube, pilna video, koks būna John Deere traktoriaus variklio garsas, kuomet jis ne laukuose dirba, bet važiuoja keliais žymiai didesniu greičiu į darbo vietą ir bus aišku...

          Comment


            Aišku
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Žiūrėkite, 2 Seimo rinkimų ture Vilniuje, Vilkpėdės-Naujamiesčio apygardoje savo kandidatūras vienmandatėse kelia 2 veikėjai - Raskila ir Pavilionis. Už kurį sirgsite jūs?

              Comment


                Uz Raskila
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Jo, aš jį žinau dar nuo 2018 m., kai sėdėdavau pažintyse, kai dar nebuvo susikūrusi La!svės partija. Ten šalia skelbimų būdavo straipsniai tų vaivorykštinių vėliavų tematika ir jau tada žinojau, kad yra toks jų teisių gynėjas Tomas Vytautas Raskevičius. Aš jau tuomet pamačiau, kad iš jo kažkas bus. Kad šiam žmogui duotas aukštas skrydis. Ir ką, 2020 m. į Seimą pateko, o šiais ar pateks - nežinia. Man Seimo nariai tokį sudievinimą kelia todėl, kad jie turi teisę prašyti susipažinti su ta visokia nevieša informacija.

                  Comment


                    O kas ta Raskila?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      https://www.google.com/search?q=Toma...hrome&ie=UTF-8

                      Comment


                        Tada nei už vieną
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Bet jūs gal 3 jei ne 4 kartą to paties klausiate. Vis neįsikertate, kad aš taip trumpinu jo pavardę?

                          Comment


                            nepamenu
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O kuom Pavilionis nepatinka? Man imponuoja jo mama Marija Aušrinė Pavilionienė, kuri viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo kalbėti apie EUTANAZIJOS įteisinimą. Aišku, mes dar nesubrendę iki tiek, kad įteisintume, gi visi tie vertybiniai, moraliniai dalykai, gi Lietuva - Marijos žemė ir t.t. Bet jeigu žmogus yra apsisprendęs, kad nebenori, nebeturi dėl ko gyventi, kodėl nėra sąlygų legaliai pasitraukti iš gyvenimo? Dabar tenka tą daryti paslapčia, pvz. šokinėti nuo tiltų, o jei narams+medikams pavyks tave ištraukti - laukia psichiatrijos ligoninė, kur dėl supančios aplinkos (nuolatos tarp personalo ir pacientų girdima rusų kalba) kils dar didesnė neviltis ir nenoras gyventi. Todėl aš sakau: Eutanazijai - taip!

                              Comment


                                nesidomiu jais
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Kol neįteisinsime partnerystės (ji aktuali ne tik gėjams, kaip galvoja kai kurie mažiau apsiskaitę tamsuoliai, bet ir kartu gyvenančioms nesusituokusioms vaikų turinčioms poroms), ar bent jau neratifikuosime Stambulo konvencijos, eutanazijos projektas - dar labai toli. Mums šviesmečiai šviečia iki kokių olandų ar šveicarų, pas kuriuos tai jau įteisinta. Ir kad tai galėtų rinktis ne tik sunkiomis ligomis sergantys senukai, bet ir jauni, kurie nežino, kuo nori būti ir pasirašytinai patvirtino savo sutikimą išeiti anapilin.

                                  Comment


                                    galima ta partneryste ir dabar forminti. Yra tam istaymas. Notaras patvirtina sutarti ir pirmyn i sviesu seimynini gevenimo rytoju
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Bet atsimenu, buvo balsavimas šios kadencijos Seime dėl partnerystės, tai pritrūko vos 2 balsų. Atsimenu iškart po balsavimo, raskila duodamas interviu toks vos ne apsiašarojęs buvo... Tarp balsavusių PRIEŠ - Laurynas Kasčiūnas. Konservatyvių pažiūrų 4 vaikų tėtis, bei nepaprastai geras ministras. Jau gavote jo dėka išleistus lankstinukus, ką daryti nelaimės atveju?

                                      Comment


                                        dar negavau
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          O galėtumėte sukurti trumpą miniatiūrą temą: "myniau batu". T.y. kad mūvėdamas avalynę (kedus, tuflius, guminius botus) ir su juo spausdamas transporto priemonės pedalus pagaliau atvairavote į savo norimą vietą, į kelionės tikslą?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X