Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kur dingęs Minedas?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Gal pas LSDP perbėgo?
      O čia aš internete kur vis bandau megzti ryšius su kokiu žmogumi per socialinius tinklus ar forumus, kodėl visi bijo susitikti su manim gyvai, kai siūlau paprasčiausiai tiesiog susitikti pakalbėti apie gyvenimą, apie meilę porą žodžių, kaip sakydavo a.a. kolūkio pirmininkas Jankeliūnas?

      Comment


        Nera ka kalbėti apie gyvenima, reikia gevent
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Va kokie nauji KAUTRA autobusai! Nei kiek nevilioja pasivažinėti dėl pramogos? Ar visai neturite pinigėlių bilietukui?

          https://www.kautra.lt/naujienos/kaut...7tL4yvKvQyF9Hg

          Comment


            O kur as su jais važiuosiu?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Į Druskininkus SPA, į Alytų pas gimines, į Vilnių pas Kristupą0220. Nu tiesiog kaip aš, gi keliauju po šalį be jokio tikslo, tiesiog norisi užsidėti varnelę, kad vienu ar kitu keliu, kur anksčiau nesu buvęs, pagaliau pravažiavau.

              Comment


                Jei kur reikia as su bmw nuvaziuoju. Bet niekur nereikia.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O kaip atrodo, kokią lietuvišką pavardę išlevelioja šie Mercedes Benz O405 autobuso variklio ar galinės ašies reduktoriaus garsas, sklindantis jam važiuojant: Poliovoliovoliovoliovoliovolioooooooom, poliovoooooo, poliovoliovoliovoliovoliovolioooooooom, volioooo, palevoliovolioooooom. Pšššt!
                  ??

                  Comment


                    Povilionis?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Taip ir galvojau, kad šitą spėsite, deja, suklydote. Kalinauskas yra teisingas atsakymas!
                      Ir gal pagaliau atsakysite, ką manote apie tai, kad 6-7 klasėse itin daug mintyse galvodavau apie tos savo klasiokės Dominykos mamą, kurios vardas iš Ž. raidės? Ar ne per daug? Be jo, savo gyvenimo istorijas esu prikūręs tam ūkininkui Noreikai, kurį vadinau tiesiog Vaciu bei tam sekiotam klasiokui. Tiesiog visi šitie 3 man buvo nepaprastai įdomūs asmenys, tačiau sunkiai prieinami, kad normaliai prieiti pakalbinti, todėl jiems pradėjau pats kurti gyvenimo detales - iš kur kilę, kokius mokslus baigę, ką mano apie Seimo narius ir t.t.

                      Comment


                        Per daug
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Tai vat, bet kai žmogus man tampa nepasiekiamas ar sunkiai prieinamas, geriau tegu jis pats prieina man prisiduoti, nes kitu atveju pradėsiu sėdėti jam ant kelmelio po langais ir kišti niekam nereikalingas dovanas.

                          Comment


                            Tavo problemos
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              "Tavo problemos"? - šnekate Aleksio stiliumi. Tas ar ne visam laikui išbelstas lauk?

                              Bet ta Pavilionio mama Marija Aušrinė tikrai šauni ir pažangi politikė. Ji viena pirmųjų pradėjo drąsiai kalbėti apie eutanazijos įteisinimą. Aš dar papildyčiau, kad ji būtų prieinama ne tik sunkiai sergantiems senoliams, kuriems ir taip nebedaug liko kentėti, bet ir jauniems bent 25 (amžius, kuomet smegenys galutinai susiformuoja) sulaukusiems žmonėms, kurie tiesiog nepritampa šioje visuomenėje ir reikia leisti jiems oriai pasitraukti iš gyvųjų tarpo netraumuojant aplinkinių (pvz. kone kasdien būna straipsnių apie miške rastą vyro kūną). Aš tuo pasinaudočiau, nes kaip matote, su mama gyventi atsibodo, norisi gyventi savarankiškai, bet lėšų trūksta. Ką daryti? Bomžauti irgi nesinori - kas mane apkirps, kur rasti dušą, pakankamai maisto? Eutanazija, eutanazija!

                              Comment


                                Eik dirbt, gausi pinigu. Nenori dirbt, gyvenk kaip gyveni. Kaip inkstas taukuose. Sotus, aprenktas, nieko nereikia veikti, ko dar tau truksta? Neturiu jokiu rupesciu tai ir nesiparink, seniuk
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Bet tiek dauguma kaimynų toje gatvėje, tiek forumiečiai, į mane vis tiek jaučiu žiūri kaip į mokinuką, o ne pilnai suaugusį. Ir iš dalies yra teisūs. Gi kai įmečiau Google žemėlapių vaizdą su savo gatve, kur paprašiau, kad mane surastumėte, tai bandėte spėti, kad aš "tas su mėlyna kuprine", nu kur ten mama už rankos veda. Jūs rimtai manėte, kad aš va šitas va?:

                                  https://www.google.com/maps/@54.7029...oASAFQAw%3D%3D

                                  Comment


                                    Nu jo, galvojau gal vaikystėje
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Taigi čia 2024 m. nuotrauka, vaikystėje gyvenau kitur. Dar gi pats ar nesakiau, kad mačiau, kaip pro mane važiuoja tas automobilis su kamera.
                                      Faktas, bet anuose namuose vis tiek buvo geriau nieko neveikti. Ten nors turėjau mėgstamą veiklą. O apart dalyvavimo forume čia išvis degraduoju. Ten jaučiausi įleidęs šaknis, ten vadovavau fūroms, džiaugiausi gatve ir kartu su kaimynais, o dabar jaučiuosi kaip persodintas augalas. Visa ta mano kaimynų stebėjimo anoje gatvėje kontrolė laikėsi ant mamos galimybių pajėgti išsilaikyti už butą, nuomą. Katino dienos baigėsi, taipsakant. Pasidaro per mažai pinigų ir tenka ieškotis pigiau, nuošaliau. Bet ten vis tiek išsilaikėme pakankamai ilgai, kad spėčiau įleisti šaknis. O dabar, su mamos sprendimu išsikraustyti, visa mane tenkinusi mano veikla sužlugo.
                                      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.10.15, 22:02.

                                      Comment


                                        ieskok nauju veiklu. Gelesi stebeti siena ir pranesineti pasenieciams apie nelegalu judejima, pvz.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Įsivaizduoju, jei kokiam nepažįstamam ar pusiau pažįstamam, ar kad ir gerai pažįstamam žmogui sakyčiau "Ei, dėde, duok pinigų, noriu nuomotis butą savarankiškai?!" jis sakytų "Tai eik dirbt!", kas yra ir teisinga, bet gal ir kiek ciniška. Taip, aš suprantu, kad nieks neprivalo man padėti, o bėdos, dėl kurių aš teigiu negalįs dirbti, yra mano asmeniniai ypatumai. Čia galima prisiminti universalią frazę, kurią man žinutėje, prašydamas nustoti sekioti, rašė tas klasiokas: "Žiūrėk - aš turiu savo gyvenimą, tu turi savo". Tiesa, toje "klasioko sekimo" istorijoje yra savų niuansų - aš laikau, kad mus tam tikru gyvenimo laikotarpiu suvedė mokykla, ir joje, būdami klasiokais, mes neblogai sutarėme, todėl aš jaučiuosi turįs teisę į kontaktą su juo ir po vidurinės baigimo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X