Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip matau, atsakyti į aukštesnį klausimą pristigo motyvacijos...
    O žinote, kokia daina galėtų būti tos daug kartų aprašytos sankryžos himnu? Prisiminkite paskutinę 2014 m. vasaros dieną, kai ruošiausi į 8 klasę, ir kas kitą dieną man su gėle žygiuojant į mokyklą praskriejo pro šią sankryžą ir ką aš pabandžiau įsivaizduoti. Tikrai pataikysite su daina!

    Comment


      tai klausei kitu forumieciu, as juk atsakiau pries tai.

      Nezinau apie daina nieko
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        A, jūs didžiuojatės. Daina gi bus Vytauto Šiškausko "Mūsų kaimas". Kažkur dar mačiau pavadintą, kaip "Lietuva".

        https://www.youtube.com/watch?v=31UkGzde14c

        Comment


          tas Siskauskas gal is kaimo pats?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            O jums neatrodo kraupiai/juokingai/baisiai tas vaizdelis, kuomet krepšininkas, futbolininkas ar kitos sporto šakos atstovas džiaugiasi savo pataikytu metimu, įmuštu įvarčiu ir taip plačiai pravėręs burną riaumoja, rėkia, maždaug sakydamas varžovams "AAAAAA, PAPJAUSIUUUUUU!. Nu visos tos emocijos, aš kai nežaidęs jokio komandinio sporto nežinau, bet jaučiu, kai atstovauji savo klubą, savo šalį, gal tikrai norisi rėkti plačiai praverta burna iš to džiaugsmo, atlikus kažką rezultatyvaus...

            Comment


              atrodo juokingai
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                O kodėl jie daro tas veido grimasas ir staugia visa gerkle? Gal tikrai tos atmosferos, to pasididžiavimo jausmo prideda tai, kad + dar sirgaliai tribūnose ošia po tavo įvarčio/taiklaus metimo?

                Comment


                  nes nevaldo emociju, bet, kaip sakiau, is isores tai ziauriai juokinga, ypac i sirgalius ziurint Rekia del nieko
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    O kaip tau, kaip pralaimėjusios komandos žaidėjui, palikti aikštę, kuomet šeimininkų sirgaliai šėlsta po pergalės, o tu palūzintas esi priverstas palikti aikštę nuleista galva? Kaip ištverti šį gėdos momentą kaip pralaimėjusiam svečių komdandos žaidėjui?

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      O kaip tau, kaip pralaimėjusios komandos žaidėjui, palikti aikštę, kuomet šeimininkų sirgaliai šėlsta po pergalės, o tu palūzintas esi priverstas palikti aikštę nuleista galva? Kaip ištverti šį gėdos momentą kaip pralaimėjusiam svečių komdandos žaidėjui?
                      taigi ateini i rubine, ir buni jau viska pamirses, nes zinai, kad alga nenukentes
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Bet kaip praeiti pro ošiančius šeimininkų komandos sirgalius, kuomet jie visi iš tavęs patyliukais žvengia, maždaug "va, mes jus įveikėm ,dabar jums tenka palikti aikštę liūdnais veidais, cha cha nevykėliai" ir pan.

                        Comment


                          sirgaliai yra luzeriai, juk ne jie iveike O sportininkai gauna tiek pinigu, kad jiems tie sirgaliai atrodo kaip klounai, patikek
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            O atkreipėte dėmesį, kad tais 2012 m., kai Kaune tas Manuchar Markoishvili pražudė Kauno "Žalgirį", tai varžovų komandą iš Italijos treniravo dabartinis žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri.
                            Beje, pirmoji Trinchieri pergalė su "Žalgiriu" 2024 metais baigėsi tokiu pat rezultatu, kaip tos rungtynės prieš 12 metų 77:71, kai tas Markoišvili į žaliai baltų krepšį sumetė 32 taškus.

                            Comment


                              nesu toks pastabus, bet, manau tas Trincherri neisbus pilno sezono
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                O jums vis dar nebūna keista, kai vidurio puolėjas META? Juk jų pozicija skirta būti prie krepšio, gaudyti atšokusius kamuolius, nu pacentruoti nugara į krepšį, įkrauti iš viršaus, bet kai centravolas meta į krepšį, atrodo komiškai. Kad ir baudų metimus...

                                Comment


                                  gal ir meta, bet geriau nemestu,vistiek dazniausiai nepataiko
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Bet kaip tetulė Vilija derasi dėl koalizijos šiandien, šalia Karbauskis stovi, nors pats į Seimą nebekandidatavo. Toks jausmas, kad ji užgimė iš naujo, kaip Tel-Avivo "Nokia" arena po Derricko Sharpo tritaškio 2004 m. į Žalgirio krepšį. Bet jai jau dabar 64 metai, kitamet jai sukaks pensinis amžius - kiek žinau, vyrai išeina 62 su puse, o moterys - 65 metų. Tai kaip ji vadovaus vyriausybei ir kels pentzyjas, kai pati pensininkė bus?

                                    Comment


                                      jai pencija Europos sajunga moka, ten renta ar kazkaip panasiai vadinasi. Ta renta didesne uz jos atlyginima bus
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Aš anksčiau galvojau, kad žodis "renta" yra rezidencijos sinonimas, nu kaip Turniškėse kur gyvena šalies esami ir buvę va(l)dovai.

                                        Comment


                                          gal taip ir yra
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X