Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gaila kad dingo. Jis ir darbe taip siaučia?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Nu nežinau kaip ten su tais geležinkeliais jam. Beje, tais laikais, kuomet dar moderavote, gal prisimenate, kokiu paštu jungėsi forumo narys rat? Gal galite duoti jo emailą, norėčiau su juo susisiekti, nes jis čia užblokuotas visam laikui kai rašinėjo su keiksmažodžiais.

      Comment


        Nepamenu, mano atmintis pradegustuota
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Na nes kiek žinau, moderatoriai mato, su kokiu el. paštu jungėsi vienas ar kitas narys. Pašalintas tiek rat, tiek jo 2022 m. vasarą trumpam sublizgėjęs klonas vardu Trydenis. Labiausiai pramušė jo pasisakymai apie Vilniaus viešąjį transportą ir grūstis jame piko metu: "... o taip - pauostai kieno nors pažastį, kas nors paperdžia". Gal jis rašo ir aršiai, kartais su necenzūra, tačiau jis įpūsdavo į forumą tokios šarmingos ugnelės, gyvybės ar tiesiog humoro (bent jau man). Jis pasivadinęs rat, nes yra gimęs žiurkės metais, kaip pats sakė. Tai spėju, ar tai bus 1960, ar 1972 ar 1984 metai. Senesnių ir vėlesnių nespėsiu, manau bus kažkas iš šitų trijų.

          Comment


            Tas rat tai pacukas, turėtų buti jaunas
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              A o iš kur žinote? Tai gal bus 1996 metai?

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                A o iš kur žinote? Tai gal bus 1996 metai?
                pagal jo mintis
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Bet jo pasisakymas apie mano kalėjimus man kažkiek atvėrė akis. T.y. kad kalėjimas tai vieta, kur susirenka toli gražu tikrai ne tokie pūkuoti nekalti jaunuoliai kaip aš, kurie tiesiog nežino ką nori veikti po mokyklos ir ne patys rūpinti bei išsilaikyti save, bet kad juos kažkas išlaikytų ir suteiktų stogą virš galvos. Realybė kitokia - smurtas, keiksmažodžiai, prievarta, narkotikai, žodžiu ta vieta kaip ir ne man. Bet tai kur kitur rasti tokią vietą, kur būtum tarsi kažkur įrėmintas ir viskas už tave nuspręsta. Kariuomenė netinka, iš esmės tas pats, nenoriu būti tarp bendraamžių, kur rėkauja, daro visokias nesąmones...

                  Comment


                    gal koks internatas?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      O kas tai yra? Tarp intelekto negalią turinčių nenoriu, noriu tarp sveikų, bet tokių, kurie kalbėdami sugeba išsiversti be poros rusiškų ir vieno lenkiško keiksmažodžio.
                      Bet tai kur tas Tutkus nusiėjo. Taikos koalicija. O juk buvęs kariuomenės vadas, kuris kaip tik turėtų suprasti, kad taika galima tik per karą, tai yra pagaliau sutriuškinus mūsų į valstybingumą besikėsinantį priešą.

                      Comment


                        tada nezinau, gal i kokia religiniu lunatiku bendruomene? Tikejimo zodis?

                        Tutkus uz tave apie kara supranta daugiau, manau
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Vakar vakare nebeatrašiau, nes žiūrėjau DeBatus per LRT. Transliacija vyko iš Lukiškių kalėjimo, ten visi kandidatai žengė vienas po kito ir jiem išeinant į sceną grojo jų pasirinkta muzika, kuri turėtų skambėti, jei jo/jos vedamas sąrašas laimėtų Seimo rinkimus. Aš būčiau moderavęs kitaip - pasirinkite dainą, kuri skambės jūsų partijai patyrus NESĖKMĘ šiuose rinkimuose. Daina, pagal kurią verksite.

                          Comment


                            O gal Idiot voina narodnaja?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Aš patyręs nesėkmę rinkimuose ar kur nors kitur, pvz. gavęs pirmą gyvenime administracinę baudą, manau verksiu pagal šitą:

                              https://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08

                              arba šitą:

                              https://www.youtube.com/watch?v=hQLGCX-1Y

                              Comment


                                Puiku
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Man abi šitos dainos girdėtos dar nuo vaikystės ir abi keldavo nesuvokiamą graudulį, tik tuomet nežinodavau, nei kas dainuoja, nei dainų pavadinimų, nei vertimo į lietuvių kalbą? Paklausykite abi, tikrai negali būti, kad per minutę spėjote.

                                  Comment


                                    As neklausau tokių dainų
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      O ką tuomet išvis žinote, jei net tokios jums negirdėtos? Jaučiu sekmadienio vakarą anūkui bus gedulas su "uen lobly au grės, suani focėl, sdžruyman pyson, inmisin juau, pareuinlau, shoimles ou, fojūits gudbai,myyisciukrai, forhumaaaanicąąąą"

                                      Comment


                                        jam vienodai, manau
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Tai čia ta pati BeeGees daina, kurią visą šią savaitę čia populiarinu. Taisyklingai būtų taip:

                                          When a lonely heart breaks
                                          It's the one that forsakes
                                          It's the dream that we stole
                                          And I'm missing you more
                                          Than the fire that will roar
                                          Hole in my soul
                                          For you it's goodbye
                                          For me it's to cry
                                          For whom the bell tolls

                                          Comment

                                          Working...
                                          X