Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    gal su sluota ja issluos?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Bet jaučiu kiek gailių ašaryčių bus konservatorių štabe spalio 13 vakarą... Kodėėėėėėl? Kodėl ne mes laimėjom? Kodėl, kuomet buvo prognozuota social-demokratų pergalė, mes laiku nesiinkorporavome į jų sudėtį??? Dabar jie džiaugiasi, Vilija šėlsta šokdama Zumbą, o mes apsikabinę verkiame - už ką rinkėjai mumis nusivylė, ką mes blogo padarėme? Juk pas mus patriotiškiausi lietuviai, kilę iš partizanų... Aš jų vietoje tikrai išformuočiau partiją, kad nepatirti to didingos gėdos jausmo, juk net savo veidą prieš kamerą būtų gėda parodyti po tokio skausmingo dūrio...

      Comment


        manai jie turi gedos jausma? Uzsidirbo pakankamai, gali pailseti ir kitiems duoti uzsidirbti
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Bet vis tiek bus verksmo pas anūkėlį. Aš, aišku, kaip suprantate iš mano rašymo stiliaus, kaip tik noriu, kad jie liktų valdžioje, nes jie geriausia, kas galėjo nutikti tokiais neramiais Lietuvai laikais. Socdemai gi buvę komunistai, tai kyla visokių asociacijų, kad jie gali parduoti Lietuvą rusams, įsileisti kokių žalių žmogeliukų. Konservai, nors ir visų taip nekenčiami, jie net giliausioje p(l)andemijos prapultyje 2020 m. gruodį-2021 m. sausį nedraudė į lauką išeiti pasivaikščiojimams, o štai šaudė tsiū šaudė (Butkevičius) sakė, kad jie būtų elgęsi dar diktatoriškiau - įvedę komendanto valandą, t.y. visai aklinai uždraudę išėjimą į lauką.

          Comment


            ir konservai buve komunistai, ten daug tokiu. Pabuvo ir uzteks, tegul skirstosi. Dabar kiti nori uzsidirbti. O paverkti gal sveika kartais?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Įsivaizduojate Šimonytę su Blinke pagalvių mūšyje?

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Įsivaizduojate Šimonytę su Blinke pagalvių mūšyje?
                labiau purvo
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Azerbaidžane, žinau, yra tokie keisti dariniai - purvo vulkanai.
                  O kaip galvojate, kuriam Lietuvos regionui kaip himnas tinka ši daina:

                  https://www.youtube.com/watch?v=XfR9iY5y94s

                  Comment


                    didziasaliui?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Labai panašiai. Rytinis Lietuvos pakraštys, kaip kažkur mačiau parašytą - pabulbašiai. T.y. Švenčionys, Ignalina, Visaginas. Ten, iš kur kilusi ir savo gyvenimą kūrė mano mokyklos direktorė, tas pats, kur dabar norime imti butą Didžiasalyje. Šią dainą tam kraštui išrinkau todėl, nes vieną saulėtą 2017 m. savaitgalio dieną iš Vilniaus vykau į Švenčionis su tame mieste registruota įmone - "Svirka". Važiuojant ausyse skambėjo šita daina ir riedant tais vaizdingai rytiniais Lietuvos pakraščiais vis mąsčiau apie savo mokyklos direktorę, kurios gyvenimas sukosi aplink ten.

                      Comment


                        o ten neatiduos to pakrascio rusijai?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Labiau baltarusijai, bet Kaščia, dabartinis KAM ministras daro viską, kad joks priešas savo purvino bato į mūsų žemę nekeltų. O dar negavote lankstinuko į pašto dėžutę, kaip elgtis ekstremalios situacijos atveju? Tai Kasčiūno iniciatyva - jo dėka, visi Lietuvos namų ūkiai gaus tuos informacinius leidinius.

                          Comment


                            negavau, pas mus tokios makulaturos niekas nenesioja
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O galite paimti popieriaus lapą ar Maximos čekį ir nupiešti:
                              1. Pirmiausia, centre - apskritimą
                              2. Jo kraštuose išorėje - visą ratelį rankomis susikabinusių stickman
                              3. Tuos žmogeliukus juostų (vainikuotų) proporcingai rateliu išdėliotas užrašas didelėmis raidėmis N E V Y K Ė L I A I

                              Comment


                                tik mintyse
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Esmė tame, kad suprastumėte, ką aš laikau tais nevykėliais. Tai grupelė asmenų, kuriems susiburti pasiūlė forumo narys AšNeRobotas:


                                  Attached Files

                                  Comment


                                    kliju uostytojai?
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Forumo vatnikai, gi apibraukiau.

                                      Comment


                                        tai ir as
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Aš mąstau, jei kada laimėčiau milijoną, norėčiau padėti kitiems tokiems kaip aš - kurie nenori dirbti, gyvena su tėvais, tačiau jų nelogiški sprendimai verčia mąstyti apie gyvenimą savarankiškai. Pvz. šiandien mama jau vyksta pasirašyti preliminarią būsto pirkimo sutartį Didžiasalyje. Aš tokiam užkampyje išvis uždusiu. Jau dabar dūstu lipdamas į 6 aukštą bute miesto pakraštyje. Iš kokių pinigų man pragyventi, jei dirbti nenoriu, bet šiaip iš principo esu geras žmogus. Kiti gi nedirba nes turi priklausomybių nuo alučio ar narkatos. Tokių net negalima laikyti žmonėmis, kaip Šimonytė nelaiko Putino žmogumi. Bet va jei yra daugiau tokių kaip aš, kurie nedirba, bet yra geri jautrūs meniški žmonės, norėčiau daugiau tokių susirasti ir apmokėti jiems nuomos išlaidas jiems patinkančioje vietoje mieste/kaime ar kur patinka. Nes jau dabar jaučiu, kad suprastėjo susisiekimas, nes dabartinis butas - mažiau autobusų maršrutų, toliau eiti iki stotelės ir pan., nu bet dar gyventi galima. O štai tame miestelyje prie pat sienos aš išvis užtrokšiu, ir kas baisiausia, ten gyvensiu tiek, kiek gyvens mama, nes savarankiškai dirbti nesiruošiu, kad išsilaikyti pats. Bet aš nedegraduoju, nesisvaiginu kaip ir sakiau. tiesiog noriu būti kitų žmonių stebėtoju, o ne vienu iš jų. Bet va jei tapęs milijonieriumi įkurčiau tokią organizaciją, tai atsiras cinikų, kurie mus palaikys tais nevykėliais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X