Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O tai kaip yra, kai kyli aukštyn - įjungiam aukštesnę ar žemesnę pavarą?
    Priklauso nuo greičio, kuo greičiau, tuo aukštesnė pavara. Mano bmw i kedainiu kalną trečia uztraukia, o zmonos toyota tik antra
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O kodėl Kėdainiai toks anomalijų kraštas? Kiek daug žiaurių nutikimų ten įvyksta, kiek daug nusikaltėlių iš ten kilę, karts nuo karto tenka skaityti apie visokius komiškus, o kartais baisius nutikimus tame regione. Jurbarko rajonas irgi neatsilieka su nusikalstamumu.

      Comment


        xz
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Bet kaip norisi verkti, iš anksto žinant, kad rinkimus laimės tik viena partija, o kitos žliaugs, žliumbs, kad nepasisekė. O teta Vilija - premjerė, vadovybės apsauginių saugumas asmuo, turinti teisę susipažinti su slapta informacija... Kas ten tokio slapto, juk ta informacija, tai elementarių sakinių kratinys. Ir tie sakiniai sudaryti iš mūsų kasdienėje kalboje naudojamų žodžių.

          Comment


            Nekreipk dėmesio i tuos rinkimus
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Bet tie politikai, kuriuose dalyvauja, jie nesėkmę priims asmeniškai. Kaip 2016 m. laimėjo Valstiečiai, tai anūkėlis buvo pasipūtęs, sakė karbauskiniams, kad nesiderės su jais, jei jie derasi su socdemais. T.y. derėkitės iškart tik su mumis, o ne su kitais.

              Comment


                Del lovio jie visi susitars ir pasidalins.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O teta Vilija gerai varo?

                  Comment


                    xz, as ju neklausau
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      O gerai yra tos tarpmiestinių maršrutų trasos, pvz. su reisais tarp Utenos ir Visagino, kuomet važiuojama pro Salaką, tai kad ten išriedėjus KK 179, Visaginas tarsi būtų į kairę, tačiau autobusai pirmiausia sukdavo dešinėn ir 3 kilometrus pariedėdavo, kad kabinti Dūkštą, tuomet ten apsisukę jau pasišokinėdami lekia KK 102 link Visagino. O kitą dieną, iš Visagino link Utenos atvirkščiai-taip pat - nors riedanti KK 102 yra nuoroda dešinėn link Salako, tu kaip vairuotojas turi tiesiai nudardėti iki Dūkšto, ten paimti žmones ir tuomet grįžti tuos 3 km atgal ir tada pagaliau suki į kairę link Degučių.

                      Comment


                        Gal ir gerai
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Nu kad toks kaip atbulinis važiavimas pirmyn-atgal gaunasi, kad užgriebti ne per toliausiai esančią, gan gerus keleivių srautus generuojančią gyvenvietę.

                          Comment


                            Nu ka padarysi, liepia ir važiuoja
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Atsimenu, kaip mokykloje (čia toje, kur praleidau pirmus 8 metus) kelias dienas iš eilės neveikė ar tai visi tualetai ar tai 3 aukšte tai tikrai buvo uždaryta ir mokiniai kažką apie tai diskutavo, kad tai yra problema, kaip čia užrakinta, kas atsitiko ir panašiai, tai pro šalį ėjusi istorijos mokytoja, kuri kelis mėnesius buvo labai pikta ir žiauri, tas kalbas išgirdo ir praeidama sako:

                              - Nusipelnėt!

                              Comment


                                nusipelnet gyventi geriau
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Bet žiūrėjau, kokia poza vakar Vilija stovėjo LRT debatuose. Ir mintyse galvoju - šita tetulė už 4 dienų pravirkdys ir sudaužys konservatorių širdis. Sako, darbas keleivių kontrolėje reikalauja šaltos širdies. Man daug šaltesnė atrodo Blinkevičių Vilnija - nes ji sako, kad darbas vienoje koalicijoje su konservatoriais neįmanomas, nes jie ten kažkokie ne tokie. Tai man didesni beširdžiai atrodo ne tie konservatoriai, bet tie, kurie juos laiko kažkokiais blogais ir nemato bendradarbiavimo su jais galimybių.

                                  Comment


                                    konservatoriai - tai Lietuva, konservatoriai - tai tu ir as!
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Būtent, juk TS-LKD - pati patriotiškiausia partija. Ten - patys lietuviškiausi lietuviai-patriotai, pvz. Valdas Rakutis, kuris kategoriškai teigia, kad apie slaptų KGB bendradarbių sąrašų išviešinimą "Negali būti nė kalbos", paskui Kaščia su savo gynybos stiprinimu - ispaniški arkliai, drakono dantys, ežiai. Ir dar Angelė Jakavonytė - partizano Juozo Jakavonio dukra, kuri gimusi kaime simboliniu pavadinimu - Kasčiūnai. Todėl visi, kad nebalsuoja už TS-LKD ar La!svės partiją yra vatnikai (A-Leksio).

                                      Comment


                                        reiskia, Lietuva - vatniku Lietuva. Asara tavo aky, Lietuva kur tu eini?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Jaučiu, ateina Blinkevičiūtė į Vyriausybę, į Prime-ministerio kėdę ir sako:
                                          - Nu, Ingrida, gana, kelkis iš čia ir duok man čia užsisėsti, 4 metai praėjo, brangūs Lietuvos žmonės išsirinko kitus - mus! Štiš!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X