Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    uzkimsai kriaukle ir pamirsai uzsukti maisytuvo ciaupa?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Nea. Žinote, sovietinės statybos daugiabučiuose kas gyvenate, ten būna atskira patalpa tualetas ir už sienos - vonia. Tai tualeto patalpoje eina berods vienas vamzdis, suaugusio žmogaus krūtinės lygyje, ir kitas, aukščiau gal. Jie už sienos pasislepia ir atgimsta vonioje, gyvatuko, atliekančio šildymo funkciją, pavidalu. T.y. per tualeto patalpą eina du lygiagretūs vamzdžiai, tiekiantys šilumą į už sienos esantį vonios gyvatuką. Tai aš būdamas tualete, imituodamas laikymąsį pilname važiuojančiame troleibuse už turėklų, abiems rankomis į jį įsikibau ir abiejų kojų pėdas įrėmiau vertikaliai į sieną, t.y. viso savęs kūno svorį perkėliau tam vamzdžiui, nes mano kojų pėdos buvo lygiagrečiai su siena, nuo kurios vis slydo žemyn, nu įsivaizduojate? Ir mintyse įsivaizdavau, kad riedu Laisvės prospektu einančiais 11/19 maršruto troleibusais, kurio garažinis numeris 1102. Pasmulkinimas - tai tas, kad tuomet važiuojant sausakimšu troleibusu man būdavo gaila vairuotojo - kaip jis sugeba paspausti pedalus, veždamas tokią masę keleivių, ir mintyse galvodavau, kad va, jis grįš namo, žmona jam už sudėtingą keleivių vežimą jau ruošia valgyti - su peiliu ant medinės lentutės PASMULKINS kokį svogūną, česnaką ar pan. Beje, kažkuriuo metu net maniau, kad valgyti vairuotojai gauna dispečerinėje ar troleibusų parke, ir jiems ten smulkina, kunkuliuoja puodai sriubos ir t.t.

      Comment


        o kas blogai kaimynams del to?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Nes praėjus keliems dešimtmečiams nuo to mano pasikabinimo, dar kai gyvenome tenai, ant to vamzdžio, žiūrėdamas į jį vis prisimindavau tą savo poelgį, pagalvodavau, kas būtų, jei jis būtų neišlaikęs mano svorio ir nulėkęs. Tuomet karštu vandeniu būtų užpilti ir kaimynai. Mano mama jaučiu būtų iš tų, kur skambintų 112, nors tai ne BPC kompetencija, tuomet skambintų močiutei, ji per 15 minučių atlėktų iš namo kitapus gatvės, mama pasakytų, kad Kristupas žaisdamas nulaužė ir tuomet man chana. Gerai, kad jis nelūžo, bet dabar tikri nebūtų išlaikęs mano svorio...

          Comment


            kazin ar pajegtum ji sulauzyti, nebent ten buvo plastikas
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              b) kodėl, ten kur jūs vis rašote, kad laikas bėgti iš Lietuvos, arba kad netyčia į Lietuvą įriedėjus tankui ar nukritus dronui, milijonai lietuvių patrauks link Suvalkų, kodėl, išgirdus/pamačius žodį "Suvalkai" ar "kelias link Suvalkų", kodėl man prieš akis iššoka tokie žodžiai/frazės/nuotrupos/asociacijos kaip: 1. Shkup 2. K 3. Ūūūūūūūch, ūūūūūūūpšt! 4. ZORAN KOMERC 5. Македонски шумно

              Comment


                reikia begti dabar, nes paskui nebus galimybiu. Dabar as neturiu gaimybiu begti, todel sedziu cia ir laukiu Sibiro arba greitos mirties, Nezinau kodel tau kyla tos asociacijos
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Pradėkime nuo 2 - raidė K yra gražiai įkomponuota Kalvarijos miesto herbe. Kalvarija - tai paskutinė Lietuvos savivaldybė, kurios teritorija riedi, palikdamas šalį. Juk su Lenkija yra tik 2 normalūs jungiantys keliai - vienas, labiau apleistas, pro kurį nevažiuoja fūros - ties Lazdijais, o kitas, dabar modernizuojamas - ties Kalvarija. Tai vat kai sako, kad milijonai lietuvių patrauks link Suvalkų, kad juos pasiekti, reiks kirsti Kalvarijos savivaldybės žemės ir oro erdvę. 1. Shkup yra albaniškas Makedonijos sostinės Skopjės pavadinimas. Albanų kalba ten įgijo valstybinės kalbos statusą po 2001 m. kilusių neramumų. Juk ten, kur prieš metus ar kada dėjau to vilkiko iš Makedonijos nuotrauką, aš pagalvojau - per kurį kelią jis pateko į Lietuvą - tikriausiai per Kalvariją. Tai vat, jei mes bėgsime tuo keliu, tai savo ratais mindysime tą patį ruožą, kurį mindė tas makedonų fūristas. 3. Ūūūūūch - čia, garsai, kurių neišeina perduoti per nuotrauką, bet kurie girdisi krovininei mašinai skriejant autostrada visu greičiu. 4. Toks užrašas buvo ant vilkiko galvos priekio, jei pamenate. 5. Dar viena asociacija, kur man šauna į galvą prisiminus tą nuotrauką ir tai, kad "milijonai patrauks link tos vietos".

                  Comment


                    milijonai trauks, bet nedatrauks. issitaskys kazkur tarp Kauno ir Marijampoles. Su kuo tau asoscijuojasi ta vieta?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Tarp Kauno ir Marijampolės? Riedėdamas šia atkarpa nenustoju mąstyti apie Mantą Varašką - Kazlų Rūdos merą. Juk Kalzlų Rūdos savivaldybės teritorija eina tas kelias Via Baltica. Tos atkarpos himnu gali būti šios dainos - nes jos yra skambėjusios mano ausyse, kai važiuodavau maršrutu Vilnius-Kybartai:

                      https://www.youtube.com/watch?v=D-z45YuE4sY
                      https://www.youtube.com/watch?v=kPYBn8VcdXk (ši daina kaip himnas dar tinka ir Rokiškio kraštui)

                      Comment


                        pazysti visu rajonu merus?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Kai 2017 m. vasarą pradėjau keliauti po Lietuvą - taip, žinojau visų 60 savivaldybių merus mintinai. Dabar kai keičiasi, nespėju visų apdoroti.

                          c) kas bendro tarp 12 klasėje man dėsčiusios lietuvių kalbos mokytojos ir Tanzanijos (tokia valstybė rytinėje Afrikos dalyje)?

                          Comment


                            jos vyras is ten?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Nes kai ruošdavomės brandos egzaminams ir rašydavome rašinius remdamiesi lietuvių ir 4 užsienio autorių kūriniais, aš dažnai prikurdavau savo, parašydavau kažką ne į temą, tai per vieną pamoką mokytoja man sako "Kristupai, tik [egzamino metu] nepradėk kurti savo, nieko ko tam kūrinyje nėra!" o kai ji man tai sakė, tuo metu mintyse svajojau apie Tanzaniją kaip apie vieną iš valstybių, kur už tai irgi skiria įkalinimą iki gyvos galvos.

                              Bet čia nepalyginama su 7 klase, kai irgi rašydavau visokius blėnius, tai lietuvių k. mokytoja L. Pipirienė man rėkia "Kai rašom rašinius, tu RAŠAI NESĄMONES!", ir kai mokytoja šitą man sakė, į mane tokiu Aušvico dujų kameros ūkvedžio žvilgsniu žvelgia klasiokė Dominyka K. Nu ta, kurios mamos vardas yra Žaneta, kur forumiečių kūryboje dėsčiau, kaip įsivaizduoju, kad jos mama dėl suprastėjusių mano mokslų, pamokos metu įsiveržusi į klasę pasikviečia mane į savo mašiną pašnekėti.

                              Comment


                                Zaneta
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Smagus vardas? Sakau, kai po 8 klasių baigimo ten, 9-on klasėn perėjau į Vilniaus Viršuliškių mokyklą (buv. 45 vidurinę) tai ten dailės mokytojos vardas buvo Žaneta ir man tai sukėlė šiokią tokią nostalgiją, kad va ankstesnėje mokykloje mano klasiokės mamos vardas buvo Žaneta, o čia man dėstys mokytoja tokiu vardu.

                                  Comment


                                    juokingas
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      d) Kas tokio labai labai baisaus yra čia, kad pėsčiam geriau nebandyti kirsti šios pervažos arba jei labai reikia, stengtis su batu neatsistoti ant vietos, per kurią rieda tie baisūs riedmenys?
                                      https://www.google.com/maps/@52.0826...oASAFQAw%3D%3D

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        d) Kas tokio labai labai baisaus yra čia, kad pėsčiam geriau nebandyti kirsti šios pervažos arba jei labai reikia, stengtis su batu neatsistoti ant vietos, per kurią rieda tie baisūs riedmenys?
                                        https://www.google.com/maps/@52.0826...oASAFQAw%3D%3D
                                        ten prisikta?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Čia vieta, kur civilizacija sutinka necivilizaciją. Tai pirmoji Lenkijoje esanti geležinkelio pervaža. Pirmoji, kurią kerta bėgiai, ateinantys iš vienintelės Europos šalies, kurioje teisėtai taikoma mirties bausmė. Beje, sako, šiais bėgiais rieda prekės iš Kinijos į Vakarų Europą. Tai Xi prispaudė Lu, kad tas nebesiųstų neteisėtų migrantų į Lenkijos pusę, nes antraip lenkai užrauks paskutinį kanalą su šia rytų kaimyne.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X