Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Narkotiksi
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Mes diskutavom su mama, tai sakė, tai gali būti suaugęs protiškai neįgalus vyras arba mokinukas. Nu gal pats turi kokių galvos problemų, tai ir rašo apie galvos aparatus, kurie turėtų pagerinti jo proto kokybę.

      Comment


        Narkotikai
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Bet sakau, Janulevičius - tokia lietuviška tautinė pavardė ir, pasirodo, net ir normalias pavardes turintys žmonės elgiasi nenormaliai. Kaip ir pavardė, primenanti žymų žmogų, neatleidžia tavęs nuo administracinės/baudžiamosios ar civilinės atsakomybės. Pvz. buvo nuteista kažkokia šiaulietė S. Stanevičienė už kaimynų terorizavimą. O juk Stanevičius - žymaus lietuvių rašytojo pavardė, bet kaip matote, ji nesuteikia amnestijos nuo atsakomybės prieš įstatymą (deja).

          Comment


            Pinigai suteikia
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O ten po vienos iš to kūrinio dalių jūs pasiūlėte "šnobelį jam". Kas yra šnobelis - tai kažkoks pakinktas, kur arkliams prie stulpo rišti?

              Comment


                Premija, skiriama psichams
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Tai Nobelio. O jūs rašėte "šnobelį", tai gal čia kažkokia alternatyva.
                  O ten, kur gabaliukais dėdamas tą kūrinį rašiau "išsidrioksėkime", tai todėl, kad šio kūrinio autorius Aivaras J. yra iš Lazdijų, o praėjusią vasarą stovėdamas šioje vietoje aš pamačiau kitapus kelio riedantį autobusą Lazdijai-Vilnius, kuris stabtelėjo išleisti kelių žmonių pakeliui į autobusų stotį. Tai kai jis pradėjo judėti iš stotelės, jis taip gerai krioktelėjo, t.y. išsidrioksėjo, išlingavo. Gerai, kad stovėjau kitoje gatvės pusėje, tai manęs jis nepažemino. Net jeigu man ir nereikia į ten, kur tas autobusas važiuoja, vis tiek kažkaip nesmagu stovėti tokiose stotelėse, kai žinai, kad panorėjęs gali būti neįleistas - juk vairuotojas sustodamas išleisti vis tiek nužvelgia visus miesto transporto laukiančius ir mintyse galvoja - jei kas nors staiga prieitų prie durų ir paklaustų "Ar galima su jumis į stotį", atsakysiu NE!
                  https://www.google.com/maps/@54.6448...6656?entry=ttu

                  Comment


                    https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas...pcijos-rodikli
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      O tas Aivaras Janulevičius nuo Lazdijų, o jis labai protingas turbūt, net aš tokių ilgų tekstų apie neegzistuojančius dalykus nesu sukūręs...

                      Comment


                        Narkotikai
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Bet tai baisu man dabar bus ne tik į Lazdijus važiuoti, bet ir praeiti, atsistoti ant vietos, per kurią pravažiavo Lazdijuose pabuvojusio autobuso padangos, jei nuo pravažiavimo nepraėjo 1 valanda.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            Bet tai baisu man dabar bus ne tik į Lazdijus važiuoti, bet ir praeiti, atsistoti ant vietos, per kurią pravažiavo Lazdijuose pabuvojusio autobuso padangos, jei nuo pravažiavimo nepraėjo 1 valanda.
                            O kodel būtent Lazdijai taip gąsdina?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Nu nes ten gyvena tas saravia1 - tas žmogus, kuris vos užsiregistravęs ir patalpinęs šį kosmosą, buvo pašalintas. Vėliau dar kitą dieną sugrįžo pasivadinęs kaip "Apelsinas", bet buvo dar kartą nužudytas ir daugiau nebeprisikėlė. Tiesiog kol nežinau, baisu pagalvoti, kaip gali atrodyti veidas, likusi išvaizda žmogaus, kuris sugebėjo parašyti tokį rimtą kursinį darbą.

                              Comment


                                Tu jo bijai?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Ne kad man kažką padarys, bet tiesiog, kad ten gali nežinodamas prasilenkti su žmogumi, kuris neaišku kas pas jį turi būti galvoje, kad parašyti apie galvos aparatus, kurie skirti tarpgalaktiniu ryšiu bendrauti su kitais žmonėmis.

                                  Comment


                                    Jis vartoja narkotikus. Tu pavartojes dar ne to prirasytum
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      O kiek jam metų gali būti? Labiau jaunas moksleivis ar soskriatas (senas suskretęs diedas)?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        O kiek jam metų gali būti? Labiau jaunas moksleivis ar soskriatas (senas suskretęs diedas)?
                                        Amžius neturi jokios įtakos. Narkotikai veikia panasiai. Ne vaikas tik, nes vaikas gali ir numirti pavartojes
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          O alutis kaip veikia? Norisi nerišliai rašyti? Ar sėsti už vairo? Kaip 2014 m. Panevėžio kriminalistas Valerijus Salmanas po LVKR pergalės pasaulio čempionate šventimo, lėkdamas per perėją pražudė ar tik ne 2 žmones...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X